2. Podlaskie
  3. Białystok

"Baśniowy Świat Dziecka" w Białymstoku

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Jęczmienna 25
Białystok

Opinie o: "Baśniowy Świat Dziecka" w Białymstoku

Kamila
14-01-2022 20:58
Super placówka. Polecam zarówno przedszkole jak i klub malucha. Cudowne ciocie , własna kuchnia,wlasny plac zabaw.
Dorota W.
07-02-2022 20:35
Bardzo polecam żłobek dzieci są pod bardzo dobrą opieką Panie wkładają serce w prace co widać każdego dnia. Moja córka uwielbia chodzić do żłobka, bardzo lubi swoje ciocie, dzięki dużej ilości zajęć świetnie się rozwija.
Paulina J.
30-03-2022 03:54
Bardzo dobra placówka, wspaniałe ciocie indywidualne podejście do dziecka śliczne sale, logopeda ,własny plac zabaw, atrakcyjne czesne. Córka nawet w weekend chce iść do żłobka polecamy😃
Paweł Z.
05-07-2022 15:38
Bardzo dobra placówka opiekunki zaangażowanie, kreatywne ,jedzenie przygotowywane na miejscu, własny plac zabaw. Niskie czesne zlobek( 590 zł). Godziny otwarcia też wporzadku 6-18
Mj
03-09-2022 04:35
Ja mam niezbyt dobrą opinie po wysłuchaniu kilku mam i dzieci.
Maluchy chodzą głodne. Zupa tylko przez cały dzień??? Nie dają w placówce wcale im pić. Koleżanki wnuczka, jak tylko wraca 2 kubki picia wypija. Mala ma często infekcje dróg rodnych. Pytam a jak na spacerze było? Nie wychodzą bo zimno. Szok.
Dzieci się biją, a Panie (nie woła się na nie ciociie) nie reagują bo to dzieci. Dwa lata temu było fajnie. Od roku słyszę słabe opinie. Mieszkam niedaleko, więc płacz dzieciaków słyszę ciągle.