1. Przedszkola
  2. Podlaskie
  3. Białystok

Edukacyjne Przedszkole "Entliczek"

Powstańców 1
Białystok

Informacje podstawowe

Telefon: 662 232 406
e-mail: [email protected]
REGON: 200726185

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 10 dzieci. Data otwarcia placówki to 20-09-2010.

Atuty

  • język angielski
  • logopeda
  • rytmika

Opinie o: Edukacyjne Przedszkole "Entliczek"

Dodaj opinię
Marcin
5/5
13-08-2013
Wspaniałe przedszkole - cudowna atmosfera, ciepłe i przytulne sale i małe grupy. Angielski i rosyjski w cenie. Jedno z najtańszych i najciekawszych przedszkoli prywatnych w Białymstoku. Uważam, że powodem iż są jeszcze wolne miejsca jest fakt, iż te przedszkole otwarte jest dopiero od roku i nie każdy o nim słyszał.
mama
1/5
15-11-2013
co do " wspaniałe przedszkole" to mam zarzuty .
w wspaniałym przedszkolu nauczycielki nie sprzątają z mopem i odkurzaczem, a się zatrudnia odpowiednią osobę. a później po sprzątaniu Pani idzie i rozdaje dzieciom jedzenie.
a w tamtym roku jeszcze i odśnieżały też Panie,żenada-takie wrażenie że tam panuję głód i rozrucha.
olala
1/5
17-11-2013
ma pani racje ,nie za bardzo w tym przedszkolu .
Panie są ok. ale pozostałe osoby ......... ???????
na wszystko wygląda że TE OSOBY nie znają się oświacie i pedagogice , są jak by tu powiedzieć -dwulicowe ,wystarczy o Nich poczytać opinie w kompie i już wiadomo z kim masz do czynienie.
redds
2/5
23-11-2013
Panie nauczycielki bardzo miłe, ale brakuje odpowiedniego personelu (sprzątaczka) sama widziałam jak Pani nauczycielka odkurzała już kilka razy, brakuje zabawek, przedszkole jest puste, puste ściany, przydałoby sie coś powiesić jakieś prace uczniów, brakuje książek i pomocy dydaktycznych.
Mama
1/5
23-11-2013
Dla mnie dużym minusem jest to,że ciągle nie ma dyrekcji jak chcę porozmawiać o istotnych dla mnie rzeczach . Dyrekcja pojawia się pod koniec miesiąca kiedy nadchodzi czas płacenia za czesne.
ja załamana
1/5
24-11-2013
No świetnie że nie jestem z tym sama !!!!!, a już myślałam że mam złe spostrzeżenia . Tak ,owszem podpisuje się po wszystkim - Panie++++++,lecz Dyrekcja- - - chyba myśli o zamknięciu biznesu bo jest mocno nieudolna.Pan Dyrektor uważa że kilka kredek w maluszkach ,5 książek i pudło klocków starczy na 2 lata.
Mama
5/5
20-01-2014
A ja mam zupelnie inne odczucia. Atmosfera domowa, codziennie inne zabawy, moje dziecko nie moze doczekac sie nastepnego dnia, aby pojsc znow do swojego przedszkola.
Zadowolona mama
5/5
20-01-2014
Popieram same plusy, nie rozumiem tych dziwnych opinii. Jakby to nie pisali rodzice z tego przedszkola. Wszystko nowiutkie, wlasciciele i dyrekcja wielki plus za kontakt z dziecmi i rodzicami.
rodzic
5/5
21-01-2014
Również popieram, nie uważam, aby dyrekcja była zła wręcz przeciwnie świetny kontrakt zarówno z organem prowadzącym jak i z Paniami. Bardzo kameralne, czyste przedszkole, dużo ciekawych zajęć. Z mojej strony mogę śmialo polecić
ja mama
1/5
26-01-2014
przypuszczam że dublujące opinię pisze p.Marcin-syn

Panie Marcinie jeśli jest przedszkole Wasze super, to przywiezie swoje dziecko i zobaczy na rozwój Malucha po 1 roku,zapewniam że Pan zabierze po 2 miesiącach,w obawie że dzieciak się nie rozwija.
Rodzice
1/5
30-03-2014
Przedszkole nie realizuje żadnego programu , zerówki od września na pewno nie będzie, my zabraliśmy dziecko z tego przedszkola. Moja opinia to miejsce dobre jeśli rodzicom nie zależy na rozwoju dziecka , moja odczucia to przechowywalnia a nie prawdziwe przedszkole. Odradzam.
Rodzice
1/5
01-04-2014
Moje dziecko uczęszczało do przedszkola Sokolik od 30.04.2013 roku . Na początku byliśmy z mężem bardzo zadowoleni z pracy placówki.Dostaliśmy nawet od Pana Dyrektora propozycję współpracy ( tetaz wiem,że nasza rezygnacja ze współpracy była właściwa) . dziecko zaczęło bardzo często chorować w okresie zimowym , praktycznie co 3 tygodnie ( za każdym razem przypisywany był antybiotyk), kiedy wprowadzałam dziecko do sali szczególnie na pierwszym piętrze czułam zimne powietrze. W szatni przedszkola grzejnik nie był nawet ciepły - a jest to nie tylko moje spostrzeżenie , ale też innej mamy. Synka ubieraliśmy na cebulkę ,podczas gdy, jak wiem w innych przedszkolach dzieci chodzą w krótkim rękawku.Podczas obchodów Dnia babci i Dziadka w przedszkolu Dyrekacja zwróciła się do mnie " a Pani co tutaj robi, to nie jest święto dla Pani - to święto dla dziadków" ( miałam ochotę wyjść z przedszkola) albo uwaga do strony dziadków " co Państwo nie wiecie ,że do przedszkola przychodzi się z kapciami ? " .Później doszło do zwolnienia wychowawczyni syna pani Bożenki (wcześniej została zwolniona Pani Wala - ku naszemu zaskoczeniu również) , fakt na początku byłam zdystansowana do nowej wychowawczyni , czas pokazał jednak,że ta kobieta wiele zmieniła.W końcu widziałam,że dzieci wykonują prace, powstała gazetka z pracami plastycznymi przedszkolaków. Gdy pani Bożenka została zwolniona poszłam wraz z inną mamą na rozmowę do Pana Dyrektora ( nie ukrywam byłam oburzona tym faktem),poza tym miałam wiele pytań do dyrekcji m.in jaki program jest realizowany w przedszkolu, jak będzie wyglądała zerówka od września - pan Dyrektor nie potrafił mi odpowiedzieć.Prosiłam o zorganizowanie zebrania z rodzicami, wcześniej telefonicznie Pan dyrektor poinformował mnie,że miał kontrol sanepidu w przedszkolu poprosiłam żeby przedstawił postanowienia sanepidu - stwierdził,że nie musi - zapytałam "dlaczego " - przecież jako rodzic mam prawo wiedzieć co się dzieje w przedszkolu , przecież płace za nie pieniądze" , Synek nie chodził do przedszkola od marca 2014 r. bo mieliśmy 16 marca zaplanowany pobyt w szpitalu ( celowo nie wysyłałam dziecka zeby znowu nam nie zachorowało) w tym czasie dostałam od Dyrektora przedszkola wypowiedzenie ( listem zwykłym nie poleconym ) - Pan Dyrektor wiedział,że mamy zaplanowany pobyt w szpitalu mimo to dostałam wypowiedzenie tzn mój syn dostał. Okazuje się teraz,że ja jako rodzic w przedszkolu prywatnym , nie miała prawa wyrazić mojego zdania na temat tego, co mi w przedszkolu nie odpowiada. Dlatego Pan Dyrektor ukarał moje dziecko , skreslając je z listy przedszkolaków. W tej placówce jest wiele niedociągnięć ( mogę to powiedzieć z czystym sumieniem), chociaż na początku byłam zachwycona - czas to zweryfikował - proszę mi uwierzyć .To przedszkole to miejsce, które zdecydowanie odradzam. Na pewno nie jest to prawdziwe przedszkole , raczej punkt przedszkolny. Chcę żeby dowiedzieli się o tym inni rodzice.
XYZ
1/5
06-04-2014
Sanepid w przedszkolu ? Sanepid sam z siebie nie odwiedza placówek , jak widać dziecko zostało skreślone z listy bo organ zarządzający miał coś na sumieniu , współczuję rodzicom tego przedszkola.
Kaśka
1/5
21-04-2014
To są właśnie uroki prywatnych "przedszkoli " niby wszystko pięknie ładnie a rodzice są nieświadomi co się dzieje .
ktos
1/5
22-04-2014
I tez dotyczy to żłobków
Ja
5/5
11-05-2014
Ludzie a gdzie jest takie przedszkole?
on
1/5
25-06-2014
też coś słyszałem ze nie zaciekawe miejsce
a to
1/5
06-07-2014
moja przepowiednia spełniła się, BINGOO
wspólnik
1/5
26-08-2014
wszystkim z całego serca odradzam, jak miejsce na pobyt dziecka tak i miejsce pracy
Asia
5/5
28-08-2019
Opinia dotyczy starego właściciela od 2015 roku są nowi właściciele i wszystko się zmieniło an plus. Moje dziecko chodziło od 2015 roku teraz odchodzę z powodu pójścia dziecka do zerówki a ze względu na to, że są dzieci właściciele nie mają możliwości uruchomienia w obecnej chwili grupy 0. Młodsze dziecko również tam uczęszcza i nie zamierzam zabierać :)

Polecam serdecznie :)
mama
1/5
09-09-2020
Miejsce fatalne,nigdy nie posłałabym dziecka w tak brudne miejsce, do tego ciągle zmieniające się panie i wiecznie nieobecna dyrekcja. Jak na prywatne przedszkole to warunki okropne, zabawki stare, najczęściej przynoszone przez panie pracujące.
Widz
1/5
10-06-2021
Przedszkole fatalne, dyrekcja skompi kasy na wszystko. Posiłki dla dzieci podawane zimne. Nauczycielki za marne grosze robią wszystko od mycia okien po mycie kibli.
Mama
5/5
06-07-2021
Polecam bardzo serdecznie! Opinie dotyczą starego Wlasciela.Od kiedy przedszkole zostało zmienione na ,,Entliczek” wszystko się zmieniło.Moje dziecko jest szczęśliwe,a to najważniejsze.Panie są przemiłe,codziennie przychodzi Pani sprzątająca,jest czysto i schludnie. Codziennie moje dziecko opowiada co ciekawego się działo i jest zafascynowane i ciekawe kolejnego dnia! Z całego serca polecam przedszkole Entliczek na Sokolej!!
rodzic
1/5
10-03-2023
Dyrekcja chamska i ordynarna, jedynie jak swój interes chce załatwić to raczy się zjawić, rodziców olewa totalnie. Personel też przeciętny, pewne osoby nie powinny tam się znaleźć, kłamią i podają fałszywe informacje rodzicom. Jedzenie dla dzieci to catering, który często jest zimny, dzieci nie dojadają bo ważniejsza jest pogoń za punktualnymi zajęciami, które też są na niskim poziomie. Dzień misia, śliwki, drzewa i inne idiotyczne wymysły zamiast konkretnej edukacji dzieci, wszak w nazwie mają, że są edukacyjni, a wiecznie bzdety i obżeranie dzieci słodyczami. Brak podziału na grupy wiekowe, dzieci ze wszystkich roczników zebrane w dwie sale. Chyba dyrekcja ma jakieś chody w kuratorium, że jeszcze nie zwinęła działalności. Logopeda bez kwalifikacji, w trakcie studiów, co to za specjalista co przez 3 lata nie umie u dziecka wady wymowy skorygować.
Dodaj opinię