1. Przedszkola
  2. Podlaskie
  3. Suwałki

Akademia Dzieci Ciekawych Świata Niepubliczne Przedszkole w Suwałkach

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Młynarskiego 3
Suwałki

Opinie o: Akademia Dzieci Ciekawych Świata Niepubliczne Przedszkole w Suwałkach

Dodaj opinię
zatroskany rodzic
1/5
03-04-2014 06:07
4-latki są nie dopatrzone, celowo przeziębiane, w grupie jest zawsze mniej niż połowa dzieci bo pewnie tak łatwiej, te które płaczą czy trochę rozrabiają celowo są przeziębiane
Ewa
1/5
11-07-2014 01:26
Jest to najdroższa i najgorsza szkoła jak i przedszkole w mieście.. większość nauczycieli jest już na emeryturze, są wypaleni zawodowo. Tu dzieci się zupełnie nie liczą . Przedszkolaki karmione są jedzeniem z cateringu.. nie ma stołówki, nie ma pedagoga, nie ma psychologa, nie ma zajęć wyrównawczych dla dzieci które by tego potrzebowały. Nie ma współpracy nauczyciel-rodzic. Małe klasy tylko dlatego, że nikt nie chce się tam uczyć.. za 380,- zł czesnego trzeba by było coś z siebie dać..., a nie tylko "dorabiać" do emerytury!!
Rodzic
1/5
11-07-2014 02:12
To wszystko prawda. Moje dziecko uczęszczało do Akademii, ale tam się liczy tylko kasa........mury ładnie wyremontowane i to wszystko... w/g mnie dzieci się tam nie liczą. To jest p r y w a t n a s z k o ł a..!!! i rodzic nic nie może zrobić!!- tak usłyszałem od nauczyciela tej szkoły i wszystko na ten temat. Jeśli prywatne gimnazjum to tylko im. M. Konopnickiej na ul. Kościuszki. To jest najlepsze gimnazjum i dużo tańsze.
uczeń
5/5
09-09-2014 05:53
Nigdzie nie traktuje się ludzi z takim szacunkiem, z taką życzliwością jak w tej szkole. Myślę, że zwykła ludzka zawiść nie pozwala na obiektywną ocenę. Nauczyciele są super i pracują nie tylko z olimpijczykami.
rodzic
4/5
09-09-2014 05:58
Nie jest chyba tak źle skoro jest coraz więcej uczniów. Moje dziecko chwali sobie tę szkołę
rodzic
4/5
15-09-2014 06:32
Jak to rodzic nie może nic zrobić, przecież dziecko nie jest przyspawane do krzesła. Poszukajcie sobie lepszego miejsca, powodzenia.
zadowolona mama
5/5
15-09-2014 06:42
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły i Pani Wychowawczyni, która zrobiła bardzo wiele dla mnie i mojego dziecka. Życzę wszystkim mamom, aby spotkały się z taką życzliwością i zrozumieniem. Co do wypalenia zawodowego, to uważa m,że tu takich pedagogów nie ma. Ludzie ,którzy o tym napisali muszą być bardzo zgryźliwi z natury, wredni i niewdzięczni. Cieszę się, że nie ma ich zbyt wielu.
Wdzięczna mama
rodzic
5/5
16-09-2014 05:56
Wstydźcie się Ci,którzy godzicie takimi podłymi słowami w nauczycieli tej szkoły. Dyrektor tej szkoły dokonała wielu zmian dla dobra uczniów. Która szkoła tak zabiega o kadrę? A to wszystko po to, aby poziom nauczania zadowalał wszystkich.Aby nasze dzieci czuły się dobrze i wiele dobrego z niej wyniosły.
uczennica z PG
5/5
22-09-2014 05:08
To już jakiś czas temu tu rozpoczęłam naukę pełna obaw, podobnie jak moi rodzice. Ja nie wierzyłam, że tu znajdę swoje miejsce.Jestem i mam nadzieję skończyć tu naukę wynosząc wiele dobrych wspomnień.
Pozdrawiam Panią Dyrektor i nauczycieli.
zadowolona mama
5/5
01-10-2014 04:52
Z niekłamaną radością posyłam swoje dziecko do tej super szkoły. Wiele zgryźliwych uwag słyszałam od niezbyt kulturalnego młodego człowieka, niestety nie miał żadnych mocnych argumentów na potwierdzenie swoich słów. Dzisiaj mogę powiedzieć, że żeby kierować się własnym rozumem. to trzeba go mieć. Ten młody człowiek po prostu go nie posiada.
uczeń
5/5
03-10-2014 05:19
Pierwszy rok jestem w tej szkole. Na razie wszystko jest o key. Nauczyciele są w porzo, reszta też. Co tu gadać czas pokarze.
uczennica z PG
4/5
19-10-2014 06:47
Nic dodać nic ująć, no może trochę więcej rozrywek przydałoby się np. dyskotek.
rodzic
5/5
29-10-2014 09:03
Jestem pełna uznania i podziwu dla kultury i szczególnego zaangażowania kadry pedagogicznej w proces wychowania i edukacji mojego dziecka. Gratuluję Pani dyrektor trafionych wyborów i życzę wszystkiego dobrego ze strony uczniów i rodziców.
Rodzic
4/5
29-12-2014 01:58
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2015, życzliwości , zrozumienia,wytrwałości w dążeniu do celu Pani dyrektor oraz całej kadrze pedagogicznej życzy wdzięczny rodzic
rodzice
5/5
17-03-2015 05:20
Trafiliśmy na okraszoną jadem opinię o szkole naszych dzieci (ADCŚ). Zastanawiamy się skąd w ludziach tyle zawiści. Ile niesprawiedliwych oskarżeń padło, ile złośliwości podyktowanych podłością wrednych ludzi.
Nasza propozycja jest taka: niech tchórze ujawnią się i staną do uczciwej walki na argumenty. Kiedy skończycie tę
podjazdową wojnę z góry skazaną na klęskę?

Nasze dzieci nigdy nie zamieniłyby tej szkoły na żadną inną.
uczeń
5/5
13-06-2017 12:33
Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły jest wysoki poziom nauczania ,ale mysle ze to dobry znak.Szacunek to drgie imie tej szkoly. Czysto i przyjemnie.I jesli chodzi ze nie ma pedagoga to szcera prawda mowiac prawie wszyscy nauczyciele to pedagodzy.Owszem jedzenie wczesniej bylo z cateringu lecz od 2 lat jest stolowka i jedzenie robione na miejscu.A i jesli chodzi o mala ilosc osob to prosze sie zapytac innych szkol prywatnych jakie tam sa liczne klasy.Moja klasa rok temu miała średnia ponad 5,0
ewa
1/5
01-01-2019 12:42
Witam,
Postanowiłam napisać co myśle o tym przedszkolu. Biedne dzieci a rodzice nie maja pojęcia co sie dzieje z ich pociechami.

W skrócie: tragedia a nie przedszkole!!!!

Pomimo częstych inspekcji sanepidu pani dyrektor nie zdołała poprawić jakości posiłków. Nie jestem pewna czy dwa winogrona na podwieczorek można nazwać podwieczorkiem. Zupy całkowicie nie zjadliwe. Kotlety wielkości małego palca spalone i wysuszone na wiór. Rekomenduje rodzicom zajrzeć w porze obiadu i spróbować. Niestety oszczędzanie za wszelka cenę nie przynosi korzyści. Czystość sal to tez ciekawy temat. Obsikane meble przez sprzątaczkę często nie tknięte.

Pani dyrektor oszczędza na papierze toaletowym i chusteczkach do nosa. Na innych przyborach takich jak na przykład kartki do malowania tez ale teraz o środkach toaletowych. Dziennie wydzielane są rolki papieru toaletowego na grupę. Toalety nie są ogrzewane a drzwi do nich ciągle zamknięte to jak dzieci mają nie chorować. Interesująca praktyka.

Pomoce są zastraszane przez panią dyrektor i nie mogą rozmawiać z rodzicami. Zresztą nauczycielki również ale chociaż nie mówi im się że nie mogą sie odzywać do innych dorosłych. Nauczycielki w większości wrzeszczą na dzieci, które nie ma sie co dziwić potem zamykają sie w sobie. Drogie mamy- zapytajcie dzieci jak sie nauczycielki do nich odnoszą w czasie dnia. Zresztą nie dziwi was tak częsta zmiana kadry?
Szokujące jest dla mnie to co sie tam dzieje.
Czas się zainteresować!!!!!!!!
Zszokowana
Klara
1/5
19-01-2019 10:53
Szkola,poza braniem pieniedzy i to sporych,niestety nic nie oferuje.Ciagle zmiany nauczycieli uczacych,w konsekwencji placi sie za to,ze dziecko siedzi na korytarzu bo nie ma lekcji. Obiady dramat,za tak kosmiczne ceny, to mozna sie spodziewac dan,jak z Mariota,a tu porazka.Koszt stluczonego kubeczka,jak za caly serwis.Nauczyciele zastraszeni,nie mozna z nikim porozmawiac,wspolpraca z Dyrektorka na poziomie zero,chyba ze chcesz dofinansowac szkole,to wtedy nawet znajdzie czas i tylko takich rodzicow sie tam uwaza,mimo iz placi sie ogromne pieniadze.Ksiazki kupuje sie na wlasny koszt,mimo iz szkola na ten cel dostaje dofinansowanie.Drogi rodzicu,nim poslesz tam dziecko,zastanow sie kilka razy,zaoszedzisz pieniądze,ktore możesz z czystum sumieniem wydac na edukacje prawdziwa i rzetelna wlasnego dziecka.A jesli juz je tam poslesz,a potem sam zabierzesz dziecko z tej placowki,bo zetkniesz sie z tym zenujacym poziomem ,licz sie z tym ze bedziesz obgadywany i oczerniany,bedzie wszystkim wmawiane,ze to Twoje dziecko wyrzucono ze szkoly!!!przez dyrekcje.Ta droga,ta placowka daleko nie zajdzie.Omijac szerokim lukiem.aha panie sprzatajace maja wiecej do powiedzenia niz rodzic,czy nauczyciel...zenujace
barus
1/5
18-06-2019 01:14
jeżeli chcecie by wasze dzieci przerzyły trałme życiową polecam
Adam
1/5
06-03-2020 11:44
Jako ojciec dziecka zaobserwowałem podobne zjawisko niechęci rozmowy przez panie w przedszkolu z rodzicami. Zastanawia mnie jak pani prowadząca sama grupę 25 dzieci może wyjść do toalety, otóż dowiedziałem się szokujących rzeczy. Pani dyrektor wprowadza taki terror w stosunku do kadry, zakaz wyjścia do toalet, chyba że pani zawoła kogoś kto w tym czasie popilnuje dzieci. Dyrektor nakazuje wszędzie gasić światła, zakręca grzejniki, umowy śmieciówki, jak zaczynam się temu wszystkiemu przyglądać bliżej, okazuje się że wiele negatywnych komentarzy jest prawdą niestety
Agata
1/5
16-12-2021 06:39
Szkoła prywatna, a podejście do nauczania takie jak 20 lat temu. Nie uczy myśleć. W przedszkolu panie krzyczą na dzieci, co słychać często na korytarzach.
Wieczne zmiany nauczycieli, kadra bardzo przebrana, pewnie ze względu na niskie stawki wynagrodzenia. Dziecko jest szczęśliwe zmianą placówki szkolnej.
Anonim
1/5
25-10-2022 07:22
Nie polecam ani szkoły ani przedszkola
Zaniepokojony rodzic
1/5
29-04-2023 08:27
Zbyt duże słowo by nazwać to miejsce przedszkolem, Pani Dyrektor jest nieodpowiednia osoba na stanowisku dyrektora placowki, duże zmiany w kadrach, brak stałych nauczycieli, rotacje a w ostateczności jeden nauczyciel na wszystkie grupy, dodatkowo opiekę nad dziećmi sprawuje Pani z kuchni, która nie posiada kwalifikacji. Z całego serca nie polecam
Dodaj opinię