2. Mazowieckie
  3. Grodzisk Mazowiecki

Truskawkowe Przedszkole

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Warszawska 52
Milanówek

Opinie o: Truskawkowe Przedszkole

Kamila Nowak
01-08-2014 13:02
Jestem mamą jednej z dziewczynek, która uczęszcza do Truskawkowego Przedszkola od roku.
Jak na razie jest bardzo zadowolona. Poznała bez problemu nowych kolegów, otworzyła się dzięki pedagogicznemu podejściu kadry.
Jestem wdzięczna Paniom - Przedszkolankom za cierpliwość i ogromne zaangażowanie, za serce jakie wkładają w wychowanie i rozwój mojego dziecka.
Wykwalifikowana kadra jest dobrze zorganizowana, potrafi zadbać o każde dziecko indywidualnie.
Panie mają duże doświadczenie, potrafią pracować z dziećmi i zachęcić ich do wspólnej zabawy. Przekonałam się o tym na własnej skórze.
Dokładnie widzę jak wiele miłości wkładają w opiekę nad dziećmi, jak dużo wysiłku wkładają w rozwój dzieci. Cieszy mnie takie podejście.
Dużym atutem przedszkola jest wykładowy język angielski.
Cenię sobie codzienną naukę języka, bo dzięki niemu moje dziecko nie tylko ma możliwość spędzenia swojego czasu na zabawie, ale również możliwość skutecznej nauki i wszechstronnego rozwoju.
Z Przedszkolem bardzo dobrze mi się współpracuję. Pani Dyrektor chętnie nawiązuje kontakt z rodzicami dzieci, jest elokwentna, i posiada również niemałe doświadczenie w pracy z dziećmi.
Chętnie dokonuje zmian w przedszkolu dla dobra dzieci, chętnie konsultuje się z rodzicami.
Dla mnie osobiście, to niezwykle ważne, ponieważ mam tym samym również wpływ na rozwój i wychowanie dziecka również w przedszkolu.
Pani Małgosia jest sympatyczną dyrektorką. To Ona tak naprawdę zapewniła mojemu/ naszym dzieciom doskonałe warunki do zabawy i nauki.

Przedszkole jest nowoczesne, czyste i bezpieczne, dużym plusem jest przestronny ogród.
A wszystko to dostosowane do potrzeb dzieci pod względem wieku i wzrostu.
Cieszę się, że zapisałam córcię właśnie tutaj .
I ja, i Ona jesteśmy z tej placówki bardzo zadowolone.

Gdybym miałam ponownie wybierać przedszkole, to z czystym sumieniem wybrałabym Truskawkowe Przedszkole w Milanówku.
Pozdrowionka!!!
Justyna
03-09-2014 15:39
To przedszkole jest rewelacyjne. Jestem zachwycona wykładowym językiem angielskim oraz bardzo bogatą ofertą zajęć. Tutaj moje dziecko może rozwijać się pod każdym względem. Staś bez problemów zaadaptował się w tym miejscu i teraz naprawdę bardzo chętnie tutaj przychodzi.
Kazimiera
04-10-2014 12:09
Moje dziecko ma w tym przedszkolu odpowiednie warunki do rozwoju. Pożytecznie przeżywa swoje dzieciństwo dzięki licznym zajęciom artystyczno-ruchowym.
25-10-2014 10:43
Wg mnie jedyna placówka w Milanówku, która jest godna uwagi.
Panie nie są wzięte z ulicy -- maja doświadczenie w pracy z dziećmi.
Spotykam się tutaj codziennie z życzliwością.
Krzyś jest zachwycony przedszkolem.
Ewa
13-11-2014 15:02
Dla mnie bombowe przedszkole. Doskonała opieka i wykładowy angielski. Czego chcieć więcej… To przedszkole wyróżnia także znakomita kuchnia i domowa atmosfera.
maja
13-12-2014 13:24
Przestronny ogród i super wyposażenie placówki zasługuje na wyróżnienie. Serdecznie dziękuję za rewelacyjną opiekę nad moim dzieckiem. Kadra na medal doskonale prowadzi zajęcia!
Nina Balcerzak
19-01-2015 08:36
Bardzo podoba mnie się ta placówka. Jest tak kolorowo, czysto i bezpiecznie, a domowa atmosfera sprzyja naturalnemu rozwojowi dziecka.
Polecam
Lila
04-02-2015 16:13
Wspaniałe miejsce! Zajęcia ciekawe i doskonale wpływają na rozwój mojego małego Skarba. Syn chodzi tu bardzo chętnie.
Ola
11-03-2015 16:31
Cieszę się, że to przedszkole ma tak doskonałą ofertę zajęć. Dzięki gimnastyce i zajęciach plastycznych mój synek prawidłowo się rozwija. Serdecznie dziękuję też za pyszne posiłki.