2. Pomorskie
  3. Puck

Niepubliczne Przedszkole "Sprytny Maluch" w Celbówku

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 50 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-09-2015.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Sprytny Maluch" w Celbówku

Rodzic
12-01-2017 23:10
Na początku było fajnie, teraz jest ponad 30 dzieci w jednej grupie...
autor
28-02-2017 15:05
Potwierdzam, grupa jest bardzo liczna. Z moich obserwacji dodam, że grupa mieszana dzieci od 2,5 do 5 lat w ogóle się nie sprawdza. Rozważamy przeniesienie dziecka ze względu na różne konfliktowe sprawy z tym przedszkolem ale ciężko w trakcie roku znaleźć miejsce w innym przedszkolu. Jest też duża rotacja w tym przedszkolu co powinno też dać do myślenia. Niestety nie jestem zadowolona z tej placówki, fajnie wygląda to na Facebooku i podczas pierwszej rozmowy z właścicielką ale na tym się wszystko kończy.
12-06-2018 19:04
Przedszkole jest nowe, duże, jasne przestronne sale, położone w ustronnym spokojnym miejscu, piękny plac zabaw. Strona internetowa oraz dyrekcja bardzo dużo obiecuje, niestety na obietnicach się kończy. Zdecydowany brak stabilności w organizacji, bardzo duża rotacja pracowników. Konflikty między dyrekcja a pracownikami są tak duże, że wypływają na zewnętrz do rodziców. Szkoda ponieważ miejsce ma super potencjał. Moje dziecko uczęszczało do przedszkola przez pół roku niestety po niemożliwości porozumienia się z dyrekcją zrezygnowaliśmy jak również wielu innych rodziców w tym czasie.
Agata
15-01-2021 14:14
A ja dam 5 gwiazdek:) córka dostała się tam praktycznie z dnia na dzień, bardzo przemiła Pani Dyrektor,empatyczna do każdego dziecka uważam, że podchodzi indywidualnie. Moja córka po traumatycznych przeżyciach w innym żłobku jako roczniak poszła do opieki cudownych cioć, ciocię Lucynkę pozdrawiamy:) teraz jest przedszkolakiem i bardzo lubi uczęszczać tam do przedszkola tu pozdrowienia dla Cioć Karoliny i Asi:) uważam, że nie ma lepszego żłobka i przedszkola , a mam wielu znajomych ,którzy maja swoje pociechy od Gdyni po Rede,Puck. Uważam, że Sprytny Maluch zasługuje na 6+ :)
Agata
15-01-2021 14:16
P.S. Jak ktoś potrafi dać negatywny komentarz, to gdzie jego odwaga by choć podpisać się imieniem?