1. Przedszkola
  2. Pomorskie
  3. Puck

Niepubliczne Przedszkole "Sprytny Maluch" w Celbówku

2
Celbówko

Informacje podstawowe

Telefon: 609 265 080
WWW: www.sprytnymaluch.edu.pl
e-mail: b.kubowicz@op.pl

Dodatkowe informacje

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Sukces Bożena Kubowicz- Machnica. Data otwarcia placówki to 01-09-2015.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Sprytny Maluch" w Celbówku

Dodaj opinię
1/5
Na początku było fajnie, teraz jest ponad 30 dzieci w jednej grupie...
1/5
Potwierdzam, grupa jest bardzo liczna. Z moich obserwacji dodam, że grupa mieszana dzieci od 2,5 do 5 lat w ogóle się nie sprawdza. Rozważamy przeniesienie dziecka ze względu na różne konfliktowe sprawy z tym przedszkolem ale ciężko w trakcie roku znaleźć miejsce w innym przedszkolu. Jest też duża rotacja w tym przedszkolu co powinno też dać do myślenia. Niestety nie jestem zadowolona z tej placówki, fajnie wygląda to na Facebooku i podczas pierwszej rozmowy z właścicielką ale na tym się wszystko kończy.
2/5
Przedszkole jest nowe, duże, jasne przestronne sale, położone w ustronnym spokojnym miejscu, piękny plac zabaw. Strona internetowa oraz dyrekcja bardzo dużo obiecuje, niestety na obietnicach się kończy. Zdecydowany brak stabilności w organizacji, bardzo duża rotacja pracowników. Konflikty między dyrekcja a pracownikami są tak duże, że wypływają na zewnętrz do rodziców. Szkoda ponieważ miejsce ma super potencjał. Moje dziecko uczęszczało do przedszkola przez pół roku niestety po niemożliwości porozumienia się z dyrekcją zrezygnowaliśmy jak również wielu innych rodziców w tym czasie.