2. Dolnośląskie

Publiczne Przedszkole "Columbus"

WWW: www.familijny.pl/wroclaw
REGON: 021980947

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 200 dzieci. Data otwarcia placówki to 28-09-2012.

Opinie o Publiczne Przedszkole "Columbus"

mama
Zawsze uważałam, że przedszkole to nauczyciel i pani od pomocy. Bo najważniejsze dla dziecka jest (szczególnie w tym okresie rozstania się z mamą czy innym opiekunem) poczucie bezpieczeństwa i dobra zabawa. Niestety w Colubusie dowiedziałam się, że jednak nawet dobry nauczyciel to nie wszystko. Faktycznie nam trafiło się dużo edukacji, ciekawych doświadczeń czy wyjazdy ale chyba największym minusem jaki nas spotkał to olbrzymia rotacja pracowników. Niestety pani dyrektor podejmuje bardzo dobre decyzje biznesowe ale zupełnie nie bierze pod uwagę dobra maluszków. I tak w jednej grupie w przeciągu trzech lat było 6 nauczycieli prowadzących a w innej grupie u 3-latków przez pierwsze tygodnie w ogóle nie było nauczyciela i codziennie był ktoś inny a później zmieniali się jak rękawiczki. Takich rzeczy nie robi się dzieciom. Nauczyciele znikają z dnia na dzień. Rodzice dowiadują się drogami nieoficjalnymi... Takie przedszkole w przedszkolu. Gdyby nie "wartość" nauczyciela (i tu znowu plus dla dobrego wyboru zawodowego podjętego przez p. dyrektor) to było by bardzo słabo.