2. Dolnośląskie

Zielna 42

WWW: familijny.pl/wroclaw
REGON: 021980947

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 195 dzieci. Data otwarcia placówki to 28-09-2012.

Opinie o: Publiczne Przedszkole "Columbus"

mama
24-03-2021 20:51
Zawsze uważałam, że przedszkole to nauczyciel i pani od pomocy. Bo najważniejsze dla dziecka jest (szczególnie w tym okresie rozstania się z mamą czy innym opiekunem) poczucie bezpieczeństwa i dobra zabawa. Niestety w Colubusie dowiedziałam się, że jednak nawet dobry nauczyciel to nie wszystko. Faktycznie nam trafiło się dużo edukacji, ciekawych doświadczeń czy wyjazdy ale chyba największym minusem jaki nas spotkał to olbrzymia rotacja pracowników. Niestety pani dyrektor podejmuje bardzo dobre decyzje biznesowe ale zupełnie nie bierze pod uwagę dobra maluszków. I tak w jednej grupie w przeciągu trzech lat było 6 nauczycieli prowadzących a w innej grupie u 3-latków przez pierwsze tygodnie w ogóle nie było nauczyciela i codziennie był ktoś inny a później zmieniali się jak rękawiczki. Takich rzeczy nie robi się dzieciom. Nauczyciele znikają z dnia na dzień. Rodzice dowiadują się drogami nieoficjalnymi... Takie przedszkole w przedszkolu. Gdyby nie "wartość" nauczyciela (i tu znowu plus dla dobrego wyboru zawodowego podjętego przez p. dyrektor) to było by bardzo słabo.
Mama 2
20-10-2021 21:54
Zgadzam się z powyższą opinią.
Pani dyrektor jest tu największym problemem. Jej decyzje są czysto biznesowe, które są tylko dla jej dobra. Rotacja nauczycieli to jest nas porządku dziennym. U mojego syna przez 3 lata było 5.
Angielskiego już od roku nie ma i nie ma pieniędzy na kolejnego nauczyciela. Na placu zabaw piasek nie był wymieniony oś chyba 2-3 lat, jest czarny jak ziemia.
Stosowanie kar jest na porządku dziennym.
Zdecydowanie nie polecam
Mama Maxa
03-02-2022 16:30
Szanowni rodzice!

Nie rozumiem tyłu słów krytyki wobec Przedszkola Columbus. Zapisałam swojego syna w 2019 roku, i nie żałuję swojej decyzji. Każdego dnia mój synek wraca stamtąd z uśmiechem na ustach. Nauczył się bardzo dużo piosenek, wierszyków. Wczoraj usłyszałam od Maksia, że bardzo lubi swojego nauczyciela. Kiedyś mignął mi na korytarzu Pan przedszkolanek. Trudno mi powiedzieć jakim jest on nauczycielem. Czy możecie mi o Nim napisać coś więcej?. Będę wdzięczna za każdą informację.