2. Mazowieckie

Przedszkole Szumi Szum

Relaksowa 33
Ursynów

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 85 dzieci. Data otwarcia placówki to 26-09-2017.

Opinie o: Przedszkole Szumi Szum

Paulina
11-01-2022 12:14
U mnie się nie sprawdziło, więc nie polecam. Kiepski catering, którego nie udało się zmienić na inny, mimo wielu prób podejmowanych przez rodziców. Moje dziecko w ogóle nie chciało tam jeść. Teraz, w innej placówce zniknął problem z brakiem apetytu.
Dziecko często łapało kleszcze, podczas ich pobytu w lesie, mimo że personel zapewniał, że pryska dzieci preparatami antykleszczowymi przed wyjściem w teren. Moje dziecko często tam chorowało. Nie było odpowiednio dopilnowane, czy czapka nie zsunęła się z uszu, czy szalik na miejscu. Jak woda nalała się do butów, to moje dziecko chodziło w przemoczonych przez 3 godziny w zimnie i nikt nie zwrócił na to uwagi. Na drugi dzień oczywiście choroba i 2 tygodnie zwolnienia.