1. Przedszkola
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Przedszkole Sióstr Felicjanek im. św. Feliksa z Kantalicjo

Żywiczna 40A
Białołęka

Informacje podstawowe

Telefon: 22 814 51 80
WWW: przedszkolefelicjanek.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 147010190

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 95 dzieci. Patronem przedszkola jest św. Feliksa z Kantalicjo. Data otwarcia placówki to 01-01-2014.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Przedszkole Sióstr Felicjanek im. św. Feliksa z Kantalicjo

Dodaj opinię
Martyna
5/5
13-03-2023 04:42
Bardzo dobre przedszkole troszczące się o rozwój dzieci i wychowanie. Dzieci bardzo chętnie do niego chodzą i często nie chcą aż z niego wychodzić. Atutem jest też bardzo duży plac zabaw, jest gdzie się wyszaleć. Posiłki są przygotowywane na miejscu w trosce o zdrowie dzieci. Przedszkole znajduje się w dość dużej odległości od ruchliwej ulicy, więc nie jest zakłócane przez ruch i gwar uliczny. Dzieci więc mogą doświadczać spokoju. Bardzo polecam .
Anna
5/5
30-11-2023 08:36
Wspaniałe przedszkole, w którym panuje bardzo dobra, rodzinna atmosfera. Przedszkole posiada OGROMNY PLAC ZABAW wyposażony w sprzęty dostosowane do wieku dzieci. Dużym atutem jest WŁASNA KUCHNIA, która uwzględnia diety. Kadra jest wykwalifikowana. Nauczyciele prowadzą dużo ciekawych zajęć, ponadto w przedszkolu bardzo często odbywają się różnego rodzaju teatrzyki, warsztaty, koncerty (bez dodatkowych opłat). Polecam z całego serca.
Ewa
5/5
13-01-2024 10:56
Szanowni Państwo osobiście jestem zachwycona atmosferą jaka panuje w przedszkolu u Sióstr. Pracuję wiele lat w szkolnictwie i z własnej obserwacji muszę powiedzieć, że dzieci które przychodzą do szkoły po tym przedszkolu są bardzo dobrze przygotowane intelektualnie oraz rozwinięta jest w nich pasja i chęć do zdobywania wiedzy. Z tymi dziećmi można wiele zrobić są bardzo aktywne i chętne do brania udziału w konkursach, przedstawieniach. Polecam z całego serca wszystkim rodzicom to przedszkole bo jest super.