1. Przedszkola
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Przedszkole Publiczne Edulica

Jurajska 4
Ursynów

Informacje podstawowe

Telefon: 22 300 25 15
REGON: 369687962

Dodatkowe informacje

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 270 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-03-2018.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Przedszkole Publiczne Edulica

Dodaj opinię
T
3/5
08-09-2020 22:01
Zatrudniają opiekunów z jajami , dosłownie.
J
5/5
09-03-2021 09:11
Nie interesuje mnie czy kadra ma jaja czy też nie natomiast ja osobiście jestem zadowolona z wyboru tego przedszkola. Kadra jest odpowiednio wykwalifikowana, miła, pomocna, dzieci są zadowolone. Reasumując przedszkole ma jaja! Tak trzymać.
a
2/5
10-02-2022 13:28
Plusy i minusy przedszkola Edulica na Pileckiego, Zanim zdecydujesz posłać tu swoją pociechę , zastanów się czy , na pewno chce tego twoje dziecko.
Plus przedszkole mianowane na publiczne (mianowane oznacza że, prowadzone jest przez prywatny podmiot biznesowy, podlegający refinansowaniu przez urząd administracji państwowej) - jest taniej.
Minus - Niski poziom zróżnicowania posiłków, na podstawie przeprowadzonej ankiety, wśród grupy rodziców wiele dzieci narzeka na posiłki , zbyt ubogie nie apetyczne, (w stosunku do ceny), w wyniku czego część dzieci odczuwa głód , skutkuje to negatywnym stosunek do placówki, zniechęca. Brak reaktywności dyrekcji na istniejący problem.
Plus - lokalizacja , niedaleko.
Minus - urbanistyka lokalizacji , w lokalu przedszkola poprzednio znajdował się sklep spożywczy , toteż nie planowano tu placu zabaw, Plac zabaw jest oddalony o kilkaset metrów , co nastręcza wiele trudności wychowawcom i dzieciom, co do możliwości w swobodzie korzystania z placu.
Patryk
5/5
07-04-2022 14:14
Przedszkole godne zaufania. Nasze pociechy są zachwycone, godzinami opowiadają co tym co działo się w ciągu dnia. :)

Plac zabaw nie jest wcale daleko... i naprawdę dzieciaki mają gdzie pobiegać.
Jimmy
1/5
12-08-2022 10:36
Tragedia to przedszkole. Brak opłat = niski poziom
Joanna
1/5
03-03-2023 08:37
To przedszkole prowadzone przez prywatny podmiot, nastawieni są tylko na zysk! Nikt tam nie dba o dobro dzieci
Magdalena
1/5
10-03-2023 18:42

Przedszkole na Szeligowskiej "Edulica" boryka się z dużą rototacją personelu. Przez ciągłe zmiany dzieci tracą poczucie bezpieczeństwa. Większość rodziców jest tak zdesperowanych, boją się kolejnych zmian, więc nie reagują na to co się dzieje. Jednym słowem to bardziej przechowalnia niż przedszkole.Dodatkowo bardzo słabo działa przepływ informacji przedszkole- rodzic. Do p.dyrektor dodzwonić się graniczy z cudem, a złapać ją w przedszkolu jest bardzo ciężko. Bardzo często w szatni lub na korytarzu słyszałam jak z różnych grup wychowawcy/ pomoc krzyczą na dzieci. Mój syn z wesołego chlopca stał się smutnym, płaczliwym dzieckiem. Codziennie rano 1,5h płakał, że nie chce iść do przedszkola. Ostateczna decyzję o przeniesieniu syna do innej placówki podjęłam po wycieczce na której jednym z opiekunów była moja mama i to co później mi przekazała było przerażające. Wychowawczyni ( teoretycznie pedagog) straszyła mojego syna, że więcej babcia nie pójdzie z nimi na wycieczkę, tylko dlatego, że dziecko chciało stać obok babci w autobusie. Przez 2h godziny w sali zabaw wychowawczyni zamiast pilnować dzieci siedziała z nosem w telefonie. Dodatkowo od końca stycznia ( prawie 1,5 miesiaca) czekam na zwrot środków za posiłki, pani dyrektor codziennie mówi, że załatwi sprawę i oddzwoni ( nigdy tego nie robi, wręcz przestała odbierać telefony z mojego numeru). Zmiana przedszkola to był strzał w 10, dziecko po kilku dniach zmieniło się w wesołego, szczęśliwego czterolatka.
Kate
5/5
31-03-2023 19:28
Przedszkole Edulica jest duże, nowe i zaangażowane w pracę z dziećmi. Duży plac zabaw i nauczyciele którzy naprawdę poświęcają się dla dzieci i są życzliwi i pomocni. Polecam
Dodaj opinię