1. Przedszkola
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Przedszkole Publiczne Edulica

Jurajska 4
Ursynów

Informacje podstawowe

Telefon: 22 300 25 15
REGON: 369687962

Dodatkowe informacje

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 270 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-03-2018.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Przedszkole Publiczne Edulica

Dodaj opinię
T
3/5
08-09-2020 22:01
Zatrudniają opiekunów z jajami , dosłownie.
J
5/5
09-03-2021 09:11
Nie interesuje mnie czy kadra ma jaja czy też nie natomiast ja osobiście jestem zadowolona z wyboru tego przedszkola. Kadra jest odpowiednio wykwalifikowana, miła, pomocna, dzieci są zadowolone. Reasumując przedszkole ma jaja! Tak trzymać.
a
2/5
10-02-2022 13:28
Plusy i minusy przedszkola Edulica na Pileckiego, Zanim zdecydujesz posłać tu swoją pociechę , zastanów się czy , na pewno chce tego twoje dziecko.
Plus przedszkole mianowane na publiczne (mianowane oznacza że, prowadzone jest przez prywatny podmiot biznesowy, podlegający refinansowaniu przez urząd administracji państwowej) - jest taniej.
Minus - Niski poziom zróżnicowania posiłków, na podstawie przeprowadzonej ankiety, wśród grupy rodziców wiele dzieci narzeka na posiłki , zbyt ubogie nie apetyczne, (w stosunku do ceny), w wyniku czego część dzieci odczuwa głód , skutkuje to negatywnym stosunek do placówki, zniechęca. Brak reaktywności dyrekcji na istniejący problem.
Plus - lokalizacja , niedaleko.
Minus - urbanistyka lokalizacji , w lokalu przedszkola poprzednio znajdował się sklep spożywczy , toteż nie planowano tu placu zabaw, Plac zabaw jest oddalony o kilkaset metrów , co nastręcza wiele trudności wychowawcom i dzieciom, co do możliwości w swobodzie korzystania z placu.
Patryk
5/5
07-04-2022 14:14
Przedszkole godne zaufania. Nasze pociechy są zachwycone, godzinami opowiadają co tym co działo się w ciągu dnia. :)

Plac zabaw nie jest wcale daleko... i naprawdę dzieciaki mają gdzie pobiegać.
Jimmy
1/5
12-08-2022 10:36
Tragedia to przedszkole. Brak opłat = niski poziom
Joanna
1/5
03-03-2023 08:37
To przedszkole prowadzone przez prywatny podmiot, nastawieni są tylko na zysk! Nikt tam nie dba o dobro dzieci
Magdalena
1/5
10-03-2023 18:42
Przedszkole na Szeligowskiej "Edulica" boryka się z dużą rototacją personelu. Przez ciągłe zmiany dzieci tracą poczucie bezpieczeństwa. Większość rodziców jest tak zdesperowanych, boją się kolejnych zmian, więc nie reagują na to co się dzieje. Jednym słowem to bardziej przechowalnia niż przedszkole.Dodatkowo bardzo słabo działa przepływ informacji przedszkole- rodzic. Do p.dyrektor dodzwonić się graniczy z cudem, a złapać ją w przedszkolu jest bardzo ciężko. Bardzo często w szatni lub na korytarzu słyszałam jak z różnych grup wychowawcy/ pomoc krzyczą na dzieci. Mój syn z wesołego chlopca stał się smutnym, płaczliwym dzieckiem. Codziennie rano 1,5h płakał, że nie chce iść do przedszkola. Ostateczna decyzję o przeniesieniu syna do innej placówki podjęłam po wycieczce na której jednym z opiekunów była moja mama i to co później mi przekazała było przerażające. Wychowawczyni ( teoretycznie pedagog) straszyła mojego syna, że więcej babcia nie pójdzie z nimi na wycieczkę, tylko dlatego, że dziecko chciało stać obok babci w autobusie. Przez 2h godziny w sali zabaw wychowawczyni zamiast pilnować dzieci siedziała z nosem w telefonie. Dodatkowo od końca stycznia ( prawie 1,5 miesiaca) czekam na zwrot środków za posiłki, pani dyrektor codziennie mówi, że załatwi sprawę i oddzwoni ( nigdy tego nie robi, wręcz przestała odbierać telefony z mojego numeru). Zmiana przedszkola to był strzał w 10, dziecko po kilku dniach zmieniło się w wesołego, szczęśliwego czterolatka.
Kate
5/5
31-03-2023 19:28
Przedszkole Edulica jest duże, nowe i zaangażowane w pracę z dziećmi. Duży plac zabaw i nauczyciele którzy naprawdę poświęcają się dla dzieci i są życzliwi i pomocni. Polecam
Grzegorz Tomaszewski
5/5
18-07-2023 21:58
Fajne miejsce na start dla maluchów. Mam w tym przedszkolu synka i jestem zadowolony z wyboru. Kadra zaangażowana w wychowanie. Dobra opieka.

Polecam.
Anna
1/5
10-08-2023 10:13
Edulica na Chrzanowskiego - przechowalnia, brak zainteresowania dziećmi, zastraszanie, tzw. plac zabaw daleko, dzieci raczej siedzą w salach. Realizacja materiałów dydaktycznych - marginalna. Przekazywanie informacji o dzieciach - zerowa. Nawet o postępach za dodatkowo płatny język angielski. Rotacja kadry.
Aleksandra
1/5
21-08-2023 09:11
Przedszkole Edulica 2 na Szeligowskiej niestety moim zadaniem nie jest godne polecenia. Dziecko narzekało na posiłki, ogromna rotacja personelu w dużej części personel nie ma kwalifikacji pedagogicznych lub nie zna języka polskiego. Dyrektor placówki to osoba, która prowadzi biznes nie zwracając uwagi na dobro dzieci, zupełny brak pedagogicznego podejścia. Komunikacja też do poprawy-brak informacji dotyczących bieżących spraw. Na zgłoszona sprawę nie otrzymałam odpowiedzi pomimo zapewnienia że sprawa zostanie rozpatrzona.
Mama
5/5
01-10-2023 12:18
Przedszkole na Jurajskiej. Fajna kadra i bardzo empatyczna Pani Dyrektor. Kontakt z nauczycielami super ,zajęcia dodatkowe rozwijające sportowo. Dużo atrakcji dla dzieci. Ciocie bardzo się starają aby urozmaicać dzieciom zajęcia i przeplatać je zabawą. Posiłki zróżnicowane ,nawet mój niejadek znajduje coś dla siebie. Dzieci dużo czasu spędzają na placu zabaw i pobliskim boisku przynajmniej w starszych grupach. Kochamy to przedszkole i żałujemy że tak szybko ucieka czas.
Mama
3/5
13-10-2023 14:08
Przedszkole Edulica na szeligowskiej - do niedawna super ciocia, teraz dramat...rotacja skandaliczna co jest swego rodzaju informacją i jednocześnie świadectwem pracy dyrektorki tej placówki. Kobieta - pinokio. Bo tak można w skrócie powiedzieć o tej kobiecie. Nie dotrzymuje zobowiązań, kadra się kruszy, nikt nie chce z nią pracować a w efekcie cierpią nasze dzieci. Dziewczyny, które są pomocą realizują program bo nie ma kto tego robić. Jedzenie bardzo, bardzo drogie a jakość kiepska. Porcje małe i nieapetyczne. Dodatkowo wyścig pomiędzy grupami i o zgrozo rodzicami - kto lepiej, kto więcej, czyja grupa fajniejsza. Byłam długo zadowolona a na ostatniej prostej klops... dyrektora do uwagi kuratorium.
Andrzej
5/5
01-01-2024 20:45
Smutne jest to, że najgorsze opinie wystawiają osoby, które nie czytają ze zrozumieniem, ale wylewne sa we własnym słowotwórstwie - tu umieszczamy opinie o Edulicy na Jurajskiej 4 - tylko i wyłacznie. Nie rozumiem też, dlaczego admin tej strony nie dba o rzetelność, bo opinie nie oddają faktycznego stanu rzeczy i nie dotyczą podmiotu, który tu jest umieszczony.
***
Dwójka moich dzieciaków chodzi do przedszkola na Jurajskiej i jest bardzo dobrze zorganizowane, wybór dodatkowych aktywności i zajęć w ofercie, równiez w ramach programu podstawowego, urozmaicone zajęcia z wychowawcami, umożliwiające rozwój dziecka.
Ilo
1/5
13-04-2024 07:40
Przedszkole zarządzane przez osobę bez kompetencji, kadra niekompetentna, nie ma tam ani jednego eksperta. Ci nauczyciele, którzy robili naprawdę świetną robotę już nie pracują. Powodów rotacji zapewne jest mnóstwo a ofiarami są nasze dzieciaki których poczucie bezpieczeństwa runęło a o autorytetach nawet nie ma mowy. Kiedy rozmawiam z jedną czy drugą ciocią oglądam się dookoła czy aby przypadkiem ktoś tego jeszcze nie słyszy bo nie wierzę w to co ona czasem mówi. Pomoc bez wiedzy udziela informacji i o zgrozo opiniuje zachowanie mojego dziecka. Uwagi w dzienniku typu "powiedział/a na głos kilkukrotnie słowo kupa" naprawdę aż uwagę trzeba pisać w kontekście całkiem normalnego w tym wieku zachowania, które owszem jest do przegadania ale to nie jest powód do eskalacji... Opinia wydawana przez nauczyciela zawiera błędy ortograficzne, jest napisana bez ładu i składu jakby ją pisał 10 latek a nie osoba z wykształceniem pedagogicznym. W komentarzu wyżej ktoś pisał o jedzeniu- drogie, małe porcje, niesmaczne to wszystko prawda. Robią z ludzi regularnie idiotów, wszystko trzeba kupić, kredki, chusteczki, szkoda że dzieci ze sobą papieru toaletowego nie noszą...
Ilo
1/5
13-04-2024 07:41
To co wyżej dotyczy Edulica na Szeligowskiej
Dodaj opinię