2. Podlaskie

Suwałki

WWW: www.przeds8.webd.pl
e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

Jest to przedszkole publiczne, za którego prowadzenie odpowiada Gmina. Do przedszkola może uczęszczać maksymalnie 214 dzieci. Data otwarcia placówki to 18-03-1989.

Opinie o Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach

Lista srodkow czystosci przekracza zapotrzebowanie dzieci. Na liscie widnieja reczniki papierowe ,ktore zakupuje rodzic ,a przy skladkach trzeba dodatkowo zaplacic 15zl znow na reczniki papierowe. Moim zdaniem dzieci nie zuzyja 2 ryz papieru w ciagu roku. Dodatkowo nie oddaja na koniec roku przyborow dzieci,ktore nie zostaly zurzyte typu kredki itd a nowy rok przedszkolaka to i tak nowe oplaty na wszystko od poczatku.
Bardzo liczne grupy integracyjne po 25-28 osob
(w statusie przedszkola podane po 15 - 20). Sprawa dla kuratorium. Punkt za jedzenie i wspaniale Panie,ktore staraja sie to ogarnac.