2. Pomorskie
  3. Gdynia

Przedszkole Niepubliczne "Ochronka"

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Dickmana 13
Gdynia

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne "Ochronka"

XXX
16-06-2013 08:51
To najgorsze przedszkole Gdyni. Każde inne przedszkole publiczne będzie lepsze niż to. Dzieci są stłoczone w zbyt małych salach, nieustannie chorują; rodzice nie są informowani o chorobach zakaźnych. Zamiast 30 osób (wg pozwolenia sanepidu) w przedszkolu pełnym wymiarze godzin przebywa mniej więcej 90. I nikt z tym nic nie robi, gdyż jest to przedszkole katolickie, otoczone "przychylnoscią" urzędniczą.
Bujnej wyobraźni siostry dyrektorki żaden urząd w niczym nie ogranicza, a rodzice cieszą się, że dziecko uczęszcza do przedszkola, do którego ponoć trudno się dostać...
Ada
29-08-2013 01:16
Ja mam odmienne zdanie. Jest to jedno z najlepszych przedszkoli w Gdyni. Jeśli komuś przeszkadza mania wyższości, nie powinien do katolickiego przedszkola posyłać dzieci. Jeśli chodzi o choroby, to moje dzieci prawie wcale nie chorowały, więc jest to indywidualna skłonność organizmu dziecka.
Przedszkole to może szczerze polecić każdej katolickiej rodzinie.