2. Pomorskie
  3. Rumia

Przedszkole Niepubliczne "Wioska Smerfów"

WWW: wioskasmerfow.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 40 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2011.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 2,5-5 lat do naszej placówki, istniejemy od 2009 roku, jesteśmy wpisani do rejestru placówek niepublicznych miasta Rumia, dokładamy wszelkich starań aby dzieci w naszym przedszkolu czuły się jak w domu. Jesteśmy jednym z najlepszych przedszkoli w mieście.
Naszym podopiecznym oferujemy:
- realizację podstawy programowej zatwierdzonej przez MEN
- opiekę w godzinach od 6:30 do 18:00
- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz specjalistów
- ciekawe zajęcia dodatkowe : Taniec, Rytmika, Muzyka, Język angielski, Karate, Gimnastyka korekcyjna, Religia
- realizujemy program teatralno-edukacyjny oraz prowadzimy zajęcia Metodą Dobrego Startu
- spacery, ciekawe wycieczki, teatrzyki, imprezy okolicznościowe, pikniki rodzinne
- przestronne sale wyposażone odpowiednio do wieku dzieci
- duży plac zabaw
- brak opłaty wpisowej oraz niskie czesne
- mnóstwo zabawy w ciepłej domowej atmosferze
Zapisy prowadzimy przez cały rok.

• logopeda
  • gimnastyka korekcyjna
  • taniec
  • rytmika

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne "Wioska Smerfów"

Zosia
16-01-2023 06:41
Mega, pozytywne wrażenie już na pierwszym spotkaniu, przedszkole o domowym klimacie, przyjazne, zawsze jest czas by porozmawiać z Paniami. Polecam z czystym sumieniem, zostawiam tam dziecko i czuje się spokojna ,ze żadna krzywda mu się nie dzieje.
Córka chodzi tam chętnie, często wspominając o przesympatycznych zresztą Paniach:)