2. Małopolskie
  3. Tarnów

Przedszkole "Pałacyk Malucha"

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Kołłątaja 14
Tarnów

Opinie o: Przedszkole "Pałacyk Malucha"

Klaudia
12-06-2014 10:02
Przedszkole Pałacyk Malucha jest naprawdę świetne. Bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia ogólnorozwojowe, dzieciaki nie narzekają na nudę, ponieważ ciągle są dla nich organizowane różne fajne wyjścia w nowe miejsca. Moja córcia ostatnio mnie zaskoczyła, ponieważ przyniosła nowe słówka, których nauczyła się na zajęciach dodatkowych z języka chińskiego:) Naprawdę polecam!ja jestem bardzo zadowolona, zostaniemy w tym przedszkolu do momentu pójścia do szkoły.
Barbara
27-06-2014 10:37
Właśnie rozstajemy się z przedszkolem :( córeczka od września idzie do szkoły, nie żałuję wyboru prywatnej placówki, polecam wszystkim!
Aneta
04-07-2014 09:48
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Atutem niewątpliwie są mało liczne grupy gdzie wychowawca ma możliwość dokładnie poznać swoich wychowanków i każdemu poświęcić czas, oprócz tego zarówno nauczycielki jak i panie z obsługi są bardzo miłe i kochane, dzieci mają w tym przedszkolu naprawdę bardzo dobrą opiekę, są porządnie dopilnowane, nakarmione i wyedukowane:) Polecamy przedszkole wszystkim rodzicom i dzieciom.
Renata
23-11-2015 09:02
Bardzo polecam przedszkole, bardzo duży budynek, sale przestronne, a nie takie ciasne klitki jak w niektórych (z grzeczności nie wymienię), bardzo dobre jedzenie oraz fajne zajęcia. No i oczywiście ogrom zabawek plus fajny plac zabaw. POLECAM! :-)
11-05-2016 23:44
Bardzo fajne przedszkole
Nie żeby jakieś super hiper nadzwyczajne , ale jest ok. W zasadzie wszystko czego można się spodziewać po prywatnym przedszkolu. Monitoring super .
MamaT
09-10-2016 23:41
Atmosfera ok, panie ok, opłaty ok, grupy ok. W zasadzie nie mam się do czego przyczepić.... no może , że nie ma kuchni tylko catering , ale sprawdzałam i jest ok :)
Roksana
05-02-2021 17:34
Kadra z łapanki, zajęcia drogie i niewarte ceny, dyrektorka niemiła i nastawiona na kasę. Zdecydowanie NIE jeśli komuś zależy na dobrym rozwoju dziecka.