2. Kujawsko-Pomorskie

Mariusza Zaruskiego 4
Bydgoszcz

WWW: mungo.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 15 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2020.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne "Mungo Fordon" w Bydgoszczy

Mama
15-03-2022 16:33
Synek chodzi tam od 1.5 roku. Małe grupy, rodzinna atmosfera, super plan zajęć dodatkowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszytskim :)
Mama
18-10-2022 10:48
Kategorycznie odradzam placówkę przy Moniuszki. Panie nastawione tylko na dzieci idealne. Syn niespełna 3 lata chodził miesiąc i bez żadnych wcześniejszych sygnałów (za każdym razem gdy pytałam o funkcjonowanie syna otrzymywałam odpowiedź, że wszystko jest w porządku), prób współpracy otrzymałam wypowiedzenie, które de facto było niezgodne z podpisaną umową. Brak profesjonalizmu, wiedzy, zaangażowania. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, co mam okazję obserwować jako nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem i osoby pracujące w przedszkolu, posiadające minimum wiedzy, również powinny o tym wiedzieć
JEŚLI TWOJE DZIECKO NIE JEST IDEALNE TO OMIJAJ PLACÓWKĘ SZEROKIM ŁUKIEM. JEŚLI TWOJEMU DZIECKU TRZEBA POMÓC NP. PRZY UBIERANIU TO OMIJAJ PLACÓWKĘ SZEROKIM ŁUKIEM.
Mama Pawełka
19-10-2022 11:16
Pawełek chodzi do Mungo przy Zaruskiego a wcześniej do Mungo przy Moniuszki chodził mój starszy syenk. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla moich dzieci. Ciocie bardzo pomocne, zaangażowane, dzieci je uwielbiają. Bardzo dobry kontakt placówki z rodzicami. Dużo zajęć dodatkowych w cenie czesnego i dodatkowych wydarzeń w ciągu każdego miesiąca. Pyszne i zdrowe jedzonko. Polecam z całego serca bo to placówki prowadzone z sercem do dzieci.
Kkasia
23-11-2022 07:49
Jestem super zadowolona. Dziecko chodzi juz drugi rok, opieka psychologa, malutkie grupy, mega dużo zajęć dodatkowych, codzienne fotorelacje.
Jagoda
13-02-2023 14:16
niestety nie polecam. Placówka przebiera sobie w dzieciach i jeśli, któreś jest aktywne czy czegoś nie potrafi to niestety podziękują. Pozytywne komentarze, a na pewno poematy p. Szklarskiego należy przefiltrować bo prywatnie to ojciec dyrektorki przedszkola i pisze m.in. o swoich wnukach. A najgorsze, że dziecku było żal, polubiło inne dzieci, ale jak się okazało za wysokie progi. Wystarczy pójść na adaptację, żeby się przekonać, że wszystkie dzieci tam są ciche, jak w katatonii, dziecięcego rwetesu tam nie słychać, a aktywnym dzieciom wciskają spectrum autyzmu.
Babel
16-05-2023 13:35
Wszytsko na plus. Polecam!
Izabela
11-04-2024 07:36
Zdecydowanie polecam. Mała placówka. Rodzinna. Dużo fajnych wydarzeń. Super kontakt z Paniami.