2. Pomorskie

Przedszkole Niepubliczne Miasteczkole

dr. Janusza Korczaka 19
Starogard Gdański

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 29-05-2018.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne Miasteczkole

13-09-2019 17:00
Nie polecam.
Małgosia
22-10-2020 08:41
Z całego serca polecam!
Ciocie z wielkim sercem i zaangażowaniem uczą dzieci nowych rzeczy. Moja 3latka potrafi mnie zaskoczyc swoją wiedzą na różne tematy. Prawie każdy dzień w przedszkolu jest tematyczny - co w cudowny sposób pokazuje maluchom świat! Polecam !!!!
Tomasz
16-12-2021 16:56
Nie polecam. Nigdy.
Aleksandra
01-03-2022 08:34
Wspaniałe przedszkole ,przepiękny wystrój i wyposażenie dobrane w najmniejszych szczegółach,codziennie ciekawe wspaniałe atrakcje dla dzieciaczków połączone z nauką,atmosfera przyjazna i ciepła ,,ciocie"świetnie się spisują zawsze witając uśmiechem,Pani dyrektor najlepsza na świecie! zawsze nas wita uśmiechnieta-wspaniale wszystko organizuje i jest bardzo pomysłowa,każdego maluszka zna z imienia,służy pomocą-po prostu bajka.Kolejnym plusem jest aplikacja gdzie na bieżąco sa zamieszczane wszystkie informacje ,zdjecia dzieci,planowane atrakcje oraz zabawy. Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni. Mam trójkę dzieci każde z nich chodziło do fajnego przedszkola ale nasza najmłodsza pociecha trafiła do najlepszego pod słońcem miasteczkola😍🤩 Serdeczne polecamy i pozdrawiamy cały personel🤗 jesteście rewelacyjni
Ona
31-08-2022 13:04
Mogą wyrazić opinie osoby, które oceniły przedszkole na jedną gwiazdkę ?
Karol
11-07-2023 12:08
Gorąco polecam zarówno żłobek jak i przedszkole. Przygodę z tym przedszkolem zaczęliśmy z córkami parę lat temu. Pierwsza córka zaczęła od przedszkola i w tym roku pójdzie już do szkoły.
Młodsza zaczęła wcześniej, już od żłobka.
Słowo "przygoda" idealnie opisuje ostatnie kilka lat. Dzieci zawsze z radością i ochotą szły do przedszkola, by codziennie z rówieśnikami odkrywać nowy kawałek świata. Ogromne zaangażowanie i kreatywność zarówno Pani Martyny jak i wszystkich pracowników przedszkola sprawiło, że do tej pory ani razu nie usłyszałem od dzieci , że było nudno. Duża ilość zajęć i atrakcji, wyjazdy ,przedstawienia dla dzieci, ale i te w wykonaniu dzieci,dni kolorów, dzień pluszowego misia, mikolaj, bale przebierańców i wiele innych z wielkim sercem przygotowanych aktywności.
Poza tym wszystkim jestem w dodatku spokojny o to jak dzieci poradzą sobie na dalszym etapie edukacji, bo widzę jak na przestrzeni lat, pod okiem "cioci z przedszkola" rozwijają się moje córki. Jeszcze raz wszystkim gorąco polecam.
Bartek
11-07-2023 12:26