2. Mazowieckie

Batalionów Chłopskich 87
Bemowo

WWW: dzwoneczek.edu.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 18-08-2014.

• język hiszpański

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne Dzwoneczek

Basia
03-10-2016 23:31
ZE SWOJEJ STRONY CHCIAŁABYM WYRAZIĆ OPINIĘ NA
TEMAT PRZEDSZKOLA: MÓJ SYNEK UCZĘSZCZAŁ DO PRZEDSZKOLA DZWONECZEK PRZEZ PÓŁTORA ROKU OD SAMEGO POCZĄTKU ISTNIENIA PLACÓWKI, NIESTETY MUSIELIŚMY SIĘ WYPROWADZIĆ POZA WARSZAWĘ ZE WZGĘDU NA PRACĘ MĘŻA I TYM SAMYM ZMIENIĆ SYNKOWI PRZEDSZKOLE. STRASZNIE TĘSKNIŁ ZA PANIAMI, DZIEĆMI. NA SZCZĘŚCIE WRACAMY DO WARSZAWY I NIE WYOBRAŻAMY SOBIE INNEGO MIEJSCA DLA NASZEGO DZIECKA. TAK WIĘC MAMY JUŻ ZAGWARANTOWANE MIEJSCE W PRZEDSZKOLU. STRASZNE TYLKO TO JEST, ŻE KTOŚ NIEZADOWOLONY ZE SWOJEGO ŻYCIA NAZYWA WSZYSTKO CO DZIEJE SIĘ WOKÓŁ NIEGO "żenadą" :((((((
Justyna
21-01-2018 20:45
Szczerze polecam to przedszkole. Takie miejsca jak to są po to aby zdezorientowani rodzice dowiedzieli się ciekawych informacji o przedszkolu. Tak więc postaram się wymienić najważniejsze informacje: bardzo dobrze wyszkolona kadra, nowoczesne i bezpieczne miejsce, pyszne-domowe jedzenie, indywidualna adaptacja każdego dziecka, dużo dodatkowych atrakcji i to co dla mnie jest najważniejsze to domowe i z sercem podejście do dzieci. Bardzo polecam to przedszkole a szczególnie panią dyrektor która zawsze pilnuje aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
21-01-2018 20:49
Polecam, polecam, polecam. Udało mi się dobrze kadrę i wiem że dzieci są pod najlepsza opieka. A rotacja o której tu czytałam??-przecież to normalne szczególnie w Warszawie. Dla mnie ważne jest to ze dużo rozmawia się z dziećmi, wychodzą najedzone i uśmiechnięte z przedszkola. W razie jakiejkolwiek choroby rodzice są od razu informowani , a właściciela i pani dyrektor mają złote serce i dużo cierpliwości.
Justyna K.
12-10-2022 21:26
Szczerze polecam przedszkole. Przemiłe panie, dobra atmosfera, smaczne domowe posiłki, jestem zadowolona z wyboru placówki. ☺️