1. Przedszkola
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Przedszkole Niepubliczne Bajeczka

Przedszkole zostało oznaczone w portalu jako nieaktywne. Może to oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Wrzeciono 12/4
Warszawa

Informacje podstawowe

Telefon: 505 142 983

Dodatkowe informacje

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Abs.

Opinie o Przedszkole Niepubliczne Bajeczka

Dodaj opinię
5/5
Bardzo fajne przedszkole i ciesze sie ze trafiłam na nich ;) Pozdrawiam!
5/5
Moja żona znalazła to przedszkole w internecie i od jakiegoś czasu tam zaprowadzamy naszą córeczkę. Bardzo dobra opieka. W sumie to nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego miejsca. Szczerze polecam.
5/5
Decyzja o wyborze nie była łatwa, ale nie żałujemy z mężem. W przedszkolu panuje świetna atmosfera, a nasza córeczka czuje się bardzo dobrze w tym miejscu. Mieszkamy na Bemowie od paru lat i to generalnie była najbliższa lokalizacja od naszego domu.
5/5
polecam. na bielanach to jedyne przedszkole jakie mnie zainteresowało. dobra cena, super warunki. chciałam żeby dziecko miało jak najbliżej. agatka się czuje dobrze w tym przedszkolu.
4/5
Polecam. Miła i doświadczona opieka, niskie czesne.
5/5
Nie sposób się z wami nie zgodzić. Zaprowadziłam syna tam, gdzie było najbliżej, a więc właśnie tutaj. Mimo wszystko, obiektywnie patrząc, nie spodziewałam się, że syn sobie tak dobrze poradzi i się zaadaptuje.
5/5
Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam swoją córkę do tak prestiżowej placówki, która dostosowuje się do potrzeb maluchów zapewniając im w tym miejscu całkowite bezpieczeństwo i troskę, z miłością traktując każde dziecko z osobna. To co sobie najbardziej jednak cenię, to smaczne, zdrowe przygotowane przez placówkę jedzenie. Córka od września uczęszcza do tej placówki od września i jest bardzo zadowolona, szybko zaklimatyzowała się w miejscu, a najbardziej pomogła jej w tym ciocia Kasia. Wg mnie w placówce pracują osoby kompetentne, doświadczone, w pełni zaangażowane w opiekę nad dziećmi. Zresztą już nie raz miałam okazję widzieć z jaką życzliwość traktują dzieci, zapewniając im godne warunki.
Cieszę się z różnorodnych zajęć w ciągu dnia, dzięki którym córka się nie nudzi , a ciągle rozwija.
Na przestrzeni tych kilku miesięcy zauważyłam widoczne zmiany i postępy w jej rozwoju i zachowaniu, co dla mnie jest atutem tego miejsca.
Wielkim plusem jest dla mnie to, że przedszkole jest bardzo dobrze zlokalizowane, dzięki czemu mogę bez problemu zaprowadzić dziecko konkretnym środkiem transportu miejskiego. Niewysokie czesne.
Polecam!
5/5
Zależy mi na moich dzieciach, więc miałam problem z wyborem odpowiedniego przedszkola. O tym słyszałam wiele pozytywnych opinii, więc zdecydowałam się zapisać tu moje dziecko. Nie żałuję. Jestem pod wrażeniem dostosowania placówki do potrzeb dzieci. Kadra jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Potrafi pomóc w zaadaptowaniu się do nowej roli. Program zajęć każdego dnia jest różnorodny i sprawia, że każde dziecko może odnaleźć w nim coś interesującego. Dodatkowo przedszkole często organizuje wycieczki dla dzieci.
5/5
Duża ilość zajęć w ciągu dnia, opieka specjalistów, panie sympatyczne i elokwentne.
Zero zastrzeżeń.
Ogromny plus za prowadzenie języka angielskiego przez profesjonalnego native speakera.
Córka uczęszcza do placówki od września i zna język już doskonale.
Zobaczymy, co będzie dalej :)
5/5
Ta placówka jest naprawdę znakomita. Moje dziecko uwielbia tu przychodzić. Żłobek ten pozwolił mi wrócić do pracy. Moje dziecko uczy się tu na przykład higieny osobistej oraz powoli żegna się z pieluszką. Opieka jest tu rewelacyjna. Pracujące tu panie mają świetne podejście do dzieci.
5/5
Kuchcikowi to doskonałe zajęcia. Moja córeczka je uwielbia. W tym przedszkolu oferta jest naprawdę bardzo bogata. Jest to placówka warta zarekomendowania. Jestem pod wrażeniem nauki picia z kubeczka oraz pożegnania z pieluchą. To doskonałe miejsce dla rozwoju dzieci.
5/5
Ten żłobek pozwala mi doskonale łączyć opiekę nad dzieckiem oraz pracę zawodową. Jestem pod wrażeniem tego przytulnego miejsca. Tuta moja córeczka czuje się doskonale. Opieka jest tutaj fantastyczna. Własny plac zabaw oraz ciekawa oferta zajęć jest znakomitym atutem tego żłobka.
5/5
Szukałam odpowiedniego przedszkola, wybrałam te jest po drodze do mojej pracy. Słyszałam same pozytywy no i się sprawdziły . Teraz mój chłopak pójdzie do przedszkola drugi rok :). Na pewno będzie mu łatwiej później w pierwszej klasie. Widać , jak nauka-zabawa ma na niego wpływ. Duży pozytyw za domowe jedzenie, świeże warzywa i dbanie o alergików. Polecam
5/5
Chcę gorąco zarekomendować wszystkim rodzicom ten żłobek. To naprawdę rewelacyjne miejsce. Domowe jedzenie oraz znakomita opieka to coś wspaniałego. Wiem, że moje dziecko ma tu znakomite warunki do rozwoju. Kadra jest tu naprawdę bardzo troskliwa.
5/5
Czytałam róże opinie na temat tego przedszkola, ale wedle mnie jest ono godne zaufania.
Panie pracujące w przedszkolu wykazują się doświadczeniem i umiejętnie radzą sobie z nieśmiałymi dziećmi.
Kubuś jest tutaj nowy, ale dość szybko zaklimatyzował się w nowym miejscu.
Dziękuję.
5/5
Przedszkole - najlepsze. Kolorowe, przyjazne dzieciom - moja Zuzia czuje się tutaj bardzo dobrze i chwali sobie podejście opiekunek.
Osobiście nie mam uwag.
Pozdrawiam.
5/5
Odwiedziłam kilkanaście przedszkoli, ale to tutaj była super atmosfera, czysto,

bezpiecznie i tak kolorowo.

NAJLEPSZE
5/5
Doskonałe przedszkole z codziennym angielskim i rewelacyjnym wyżywieniem. Polecam serdecznie wszystkim rodzicom. Przyjazne i miłe miejsce dla dzieci.
5/5
Przedszkole Bajeczka, to placówka godna zaufania z prostego powodu - jest tutaj jak w domu.
Mój synek chodzi tutaj z wielką przyjemnością, codziennie opowiada mi o nowościach, co robili, jak było i tak dalej i jest mi tak niesamowicie miło to słyszeć, ponieważ jest to dowód na to, że mojemu dziecku jest tutaj dobrze, a ja dokonałam odpowiedniego wyboru przedszkola.
Panie są sympatyczne, chętnie bawią się z dziećmi, organizują im szereg ciekawych zabaw , dlatego nie dziwię się, że tylu rodziców jest z tego miejsca zadowolonych.
Pozdrawiam
5/5
Bajeczka jest naprawdę fajnym przedszkolem! Mam na jego temat pozytywną opinię. Dziecko jest uśmiechnięte i zadowolone. Widzę, że oferta zajęć jest interesująca. Dla mnie ekstra sprawa!
5/5
Ja zaufałam tej placówce i nie żałuję. Syn jest zadowolony i naprawdę dobrze się tu czuję. Dziękuję że oferta zajęć jest tak urozmaicona, ponieważ pozwala to mojemu dziecku na bardzo harmonijny rozwój. Panie świetnie dogadują się z dziećmi. Naprawdę serdecznie polecam.
5/5
Też zaufałam tej placówce i bardzo ją sobie chwalę. Już we wrześniu to przedszkole mile zaskoczyło mnie wspaniałą kadrą i troskliwą opieką. Co więcej codzienny angielski to super sprawa. Polecam to przedszkole.
Dodaj opinię