2. Łódzkie

Łódź-Górna

WWW: www.pm102lodz.wikom.pl
e-mail: kontakt@pm102.elodz.edu.pl

Jest to przedszkole publiczne, za którego prowadzenie odpowiada Gmina. Do przedszkola może uczęszczać maksymalnie 100 dzieci. Data otwarcia placówki to 31-12-1971.

Opinie o Przedszkole Miejskie nr 102

Moje dziecko chętnie chodzi do swojego przedszkola , a po południu często słyszę-"za wcześnie po mnie przyszedłeś-chce się jeszcze pobawić!". To dobre przedszkole -pełne zabawek i różnych atrakcyjnych zajęć. Tylko trochę żal, że brakuje w nim choć minimum sympatii ze strony pań z obsługi-moje dziecko się ich wręcz boi-bo te panie bardzo krzyczą ,kiedy się coś niechcący wyleje przy stole, albo się pochlapie podłogę, czy lustro w łazience. Panuje tu jakiś terror sprzątaczek! Skończcie z tym drogie panie-już wielu rodziców słyszało od swoich dzieci podobne relacje-coś w tym musi być , dzieci tego na pewno nie zmyślają!