1. Przedszkola
  2. Łódzkie
  3. Ozorków

Przedszkole Kameleon

Piękna 31/33
Łódź

Informacje podstawowe

Telefon: 606 289 587
e-mail: [email protected]
REGON: 365447126

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 40 dzieci. Data otwarcia placówki to 16-09-2016.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Przedszkole Kameleon

Dodaj opinię
Zawiedziony rodzic
1/5
20-04-2018 00:10
Przedszkole bardzo słabe.Dyrekcja oczywiście na wstępie zachwala,że tyle zajęć dodatkowych,że dzieciaki wcale się nie nudzą itd. A Panie w grupach nie mają pojęcia jak pracować z dziecmi(z różnymi dziećmi bo to przecież przedszkole integracyjne) te dziewczyny przychodzą na staż tam i uczą się dopiero, a na dodatek bardzo szybko odchodzą i na ich miejsce następne na staż.To jest skandal ze w ciągu pół roku było ich około 7 czy 8 nawet nie dam rady policzyć.Poza tym przedszkole to czysty biznes dla dyrekcji,nie liczy się dobro dzieci tylko zysk aby jak najwięcej ściągnąć pieniążków z rodzica.Zanim zapiszcie tam swoje dziecko zastanówcie się bo to czas zupełnie stracony,
2 zawiedziony rodzic
1/5
10-02-2020 16:23
Na poczatku wszystko cacy ale w praniu wychodzi. Nie bede sie rozpisywac no bo za duzo tego,powiem krotko, personel mlody i nie doswiadczony przy rodzicach ach i oh.
Ale dzieci sa rozne ,kazde inne i zwlaszcza te zywiolowe i nadpobudliwe wymagaja podejscia i kwalifikacji. Dzisiaj wiem ,ze w tym przedszkolu ich nie ma.
Wiec jesli ,dziecko placze ,wrzeszczy i zapiera sie raczkami i nozkami radze sie temu lepiej przyjrzeć
Julia
5/5
02-03-2020 12:19
Mija dziecko uczęszcza tam od ponad roku, jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby było coś nie tak, córka zawsze jest entuzjastycznie nastawiona i radosna zawsze. Personel grzeczny i bardzo profesjonalny. Dziękuję i pozdrawiam.
Joanna
5/5
01-04-2020 12:37
Z całego serca polecam Przedszkole Kameleon ! Uczęszcza tam moje dziecko i jestem bardzo, bardzo zadowolona...zajęcia są ciekawe, wychowawcy odpowiadają na wszystkie pytania rodzica jasno i klarownie, a Pani Dyrektor zawsze stara się wspierać i pomagać rozwiązać wszelkie problemy wychowawcze. Piszę komentarz z uwagi na to co aktualnie się dzieje...podczas gdy moje znajome otrzymują od wychowawców tylko i wyłącznie karty pracy do wypełnienia, propozycje zabaw to mój maluch może uczestniczyć w zajęciach online, które są prowadzone od poniedziałku do piątku 2x dziennie. Widywanie się z ukochanymi ciociami oraz przyjaciółmi z grupy sprawia mojemu dziecku ogromną radość, ale też pozwala zdobywać wiedzę. Cieszę się, że nie zostaliśmy sami w tym ciężkim czasie, nasze dziecko ma możliwość kontaktu z innymi i jest to dla niego nowe doświadczenie, które umożliwia rozwój oraz naukę nowych zasad - takich jak kultura podczas pracy zdalnej.
Brawa dla dyrekcji, wychowawców oraz specjalistów pracujących w Przedszkolu !
Rozczarowani
1/5
02-01-2021 11:42
Brak profesjonalizmu, przechowalnia dzieci, ciągła rotacja kadry, liczy się jedynie zysk.
Justyna
5/5
11-01-2021 09:01
Moje dziecko uczęszcza już kolejny rok do Przedszkola Kameleon. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ciężko znaleźć lepsze miejsce dla swojej pociechy. Panie nauczycielki są przecudne, empatyczne, pracują aktywnie z dziećmi, Fajnie prowadzą zajęcia, również on line podczas pandemii. Świetnie są przygotowane wszystkie przedstawienia i uroczystości, dzieci są prowadzone wg programu. Wkładają całe swoje serce w pracę z dziećmi. Zajęcia dodatkowe dla dzieci o specjalnych potrzebach prowadzone na wysokim poziomie. Każdy nauczyciel i terapeuta udziela wszelkich informacji I konsultuje się z rodzicem. Dyrektorka stara się utrzymać przedszkole w odpowiednich standardach - malowane są sale w wakacje, wymieniane dywany, zabawki są nowe w dobrym stanie, multimedialne pomoce naukowe, sale są ładne i zadbane. Dzieci chodzą na spacery na dwór nie tylko latem jak to się zdarza w niektórych przedszkolach, ale nawet zimą lepią bałwana. Jedzenie jest z cateringu ale smaczne.
Polecam z całego serca. :)
Barbara K.
5/5
18-03-2021 09:18
Wybraliśmy się na dni otwarte i zdecydowaliśmy na zapisanie do tego
przedszkola naszej córeczki. Lepszej decyzji nie mogliśmy podjąć. Mamy
bardzo dobry kontakt z paniami nauczycielkami, informują nas o
wszelkich nowych osiągnięciach. Ostatnio mocno
realizuje się w malarstwie farbami. Jako energiczne dziecko wymaga odpowiedniej
uwagi i opieki, na szczęście jest to miejsce, w którym może się wybawić,
mieć kontakt z rówieśnikami i nauczyć nowych rzeczy, a my jesteśmy
pewni, że jest pod odpowiednią opieką.
Marcin W.
5/5
31-03-2021 09:53
Najlepsze przedszkole z najlepszą kadrą pod słońcem! Przedszkolanki
pełne pasji, pomysłów i empatii, mają ogromne doświadczenie w pracy z
dziećmi. Córka od kiedy chodzi do tego przedszkola stała się bardziej
otwarta na nowe rzeczy, mniej nieśmiała i zdecydowanie pewniejsza
siebie. Zajęcia są urozmaicone, profesjonalnie prowadzone a swoje dzieła
przynosi z pełną dumą! No dziecko nie do poznania, oczywiście na
plus!
Mariusz
5/5
15-10-2021 16:44
Przedszkole OK. Pozdrawiam.
Marcin
5/5
01-04-2022 19:56
Dobre przedszkole. Duży plus to kameralne grupy. Jesteśmy zadowoleni, nasz maluch super przeszedł etap adaptacji.
Jakub
5/5
02-09-2022 17:57
Naprawdę fajne przedszkole to jakby coś ja kuba Milewski chodziłem do tego przedszkola polecam
Kinga
5/5
05-10-2022 13:14
Przedszkole Kameleon to miejsce gdzie otrzymaliśmy ogromne wsparcie ze strony dyrekcji, nauczycieli oraz specjalistów. Przechodziłam ze swoim dzieckiem przez wiele placówek, ale dopiero w gdy z polecenia znajomych udałam się do Kameleon zaznałam spokoju. Podejście wychowawców z grupy, spokój, wsparcie, profesjonalizm i konkrety odnośnie pracy z córką w domu okazały się sukcesem!!! Etap szkolny dzięki temu przechodzimy bardzo dobrze…..a tego obawiałam się bardzo.

Placówka jest też bardzo nowoczesna. Wszystko zadbane, estetyczne, czyste oraz pod względem technologicznym nie mam zastrzeżeń.
W przedszkolu panuje bardzo domowa i rodzinna atmosfera !
Polecam i miło wspominam!!!
Adam
5/5
03-03-2023 13:41
Syn uczęszczał Waszego przedszkola. Syn mówi, że tęskni za przedszkolem i bardzo dobrze je wspomina. Więc z mojej strony chciałbym bardzo podziękować za poświęcony czas i zaangażowanie. Pani Dyrektor życzę samych pochlebnych opinii wszystkich rodziców, których dzieci uczęszczały do Was oraz cały czas tak wysokiego poziomu kadry pedagogicznej. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę miłego dnia:)
Katarzyna
5/5
13-08-2023 12:21
Bardzo dobre przedszkole. Małe, kameralne grupy, rodzinna atmosfera, mili pracownicy i dyrektor (tego szukałam). Synek jest bardzo zadowolony, chętnie uczęszcza ! W przedszkolu jest też „magiczne jedzenie” w domu moje dziecko jest niejadkiem a dostaje informacje że w przedszkolu prosi o dokładki (szok).
Polecam
Ewa
5/5
21-11-2023 20:30
Przedszkole godne polecenia. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie podczas adaptacji naszej pociechy od personelu i dyrekcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, córka chętnie uczęszcza do przedszkola. Wszyscy pracownicy otwarci na potrzeby dziecka i nasze.
Dodaj opinię