2. Łódzkie

Przedszkole Kameleon

Piękna 31/33
Łódź

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 16-09-2016.

Opinie o Przedszkole Kameleon

Zawiedziony rodzic
Przedszkole bardzo słabe.Dyrekcja oczywiście na wstępie zachwala,że tyle zajęć dodatkowych,że dzieciaki wcale się nie nudzą itd. A Panie w grupach nie mają pojęcia jak pracować z dziecmi(z różnymi dziećmi bo to przecież przedszkole integracyjne) te dziewczyny przychodzą na staż tam i uczą się dopiero, a na dodatek bardzo szybko odchodzą i na ich miejsce następne na staż.To jest skandal ze w ciągu pół roku było ich około 7 czy 8 nawet nie dam rady policzyć.Poza tym przedszkole to czysty biznes dla dyrekcji,nie liczy się dobro dzieci tylko zysk aby jak najwięcej ściągnąć pieniążków z rodzica.Zanim zapiszcie tam swoje dziecko zastanówcie się bo to czas zupełnie stracony,
2 zawiedziony rodzic
Na poczatku wszystko cacy ale w praniu wychodzi. Nie bede sie rozpisywac no bo za duzo tego,powiem krotko, personel mlody i nie doswiadczony przy rodzicach ach i oh.
Ale dzieci sa rozne ,kazde inne i zwlaszcza te zywiolowe i nadpobudliwe wymagaja podejscia i kwalifikacji. Dzisiaj wiem ,ze w tym przedszkolu ich nie ma.
Wiec jesli ,dziecko placze ,wrzeszczy i zapiera sie raczkami i nozkami radze sie temu lepiej przyjrzeć
Julia
Mija dziecko uczęszcza tam od ponad roku, jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby było coś nie tak, córka zawsze jest entuzjastycznie nastawiona i radosna zawsze. Personel grzeczny i bardzo profesjonalny. Dziękuję i pozdrawiam.
Joanna
Z całego serca polecam Przedszkole Kameleon ! Uczęszcza tam moje dziecko i jestem bardzo, bardzo zadowolona...zajęcia są ciekawe, wychowawcy odpowiadają na wszystkie pytania rodzica jasno i klarownie, a Pani Dyrektor zawsze stara się wspierać i pomagać rozwiązać wszelkie problemy wychowawcze. Piszę komentarz z uwagi na to co aktualnie się dzieje...podczas gdy moje znajome otrzymują od wychowawców tylko i wyłącznie karty pracy do wypełnienia, propozycje zabaw to mój maluch może uczestniczyć w zajęciach online, które są prowadzone od poniedziałku do piątku 2x dziennie. Widywanie się z ukochanymi ciociami oraz przyjaciółmi z grupy sprawia mojemu dziecku ogromną radość, ale też pozwala zdobywać wiedzę. Cieszę się, że nie zostaliśmy sami w tym ciężkim czasie, nasze dziecko ma możliwość kontaktu z innymi i jest to dla niego nowe doświadczenie, które umożliwia rozwój oraz naukę nowych zasad - takich jak kultura podczas pracy zdalnej.
Brawa dla dyrekcji, wychowawców oraz specjalistów pracujących w Przedszkolu !
Rozczarowani
Brak profesjonalizmu, przechowalnia dzieci, ciągła rotacja kadry, liczy się jedynie zysk.
Justyna
Moje dziecko uczęszcza już kolejny rok do Przedszkola Kameleon. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ciężko znaleźć lepsze miejsce dla swojej pociechy. Panie nauczycielki są przecudne, empatyczne, pracują aktywnie z dziećmi, Fajnie prowadzą zajęcia, również on line podczas pandemii. Świetnie są przygotowane wszystkie przedstawienia i uroczystości, dzieci są prowadzone wg programu. Wkładają całe swoje serce w pracę z dziećmi. Zajęcia dodatkowe dla dzieci o specjalnych potrzebach prowadzone na wysokim poziomie. Każdy nauczyciel i terapeuta udziela wszelkich informacji I konsultuje się z rodzicem. Dyrektorka stara się utrzymać przedszkole w odpowiednich standardach - malowane są sale w wakacje, wymieniane dywany, zabawki są nowe w dobrym stanie, multimedialne pomoce naukowe, sale są ładne i zadbane. Dzieci chodzą na spacery na dwór nie tylko latem jak to się zdarza w niektórych przedszkolach, ale nawet zimą lepią bałwana. Jedzenie jest z cateringu ale smaczne.
Polecam z całego serca. :)
Barbara K.
Wybraliśmy się na dni otwarte i zdecydowaliśmy na zapisanie do tego
przedszkola naszej córeczki. Lepszej decyzji nie mogliśmy podjąć. Mamy
bardzo dobry kontakt z paniami nauczycielkami, informują nas o
wszelkich nowych osiągnięciach. Ostatnio mocno
realizuje się w malarstwie farbami. Jako energiczne dziecko wymaga odpowiedniej
uwagi i opieki, na szczęście jest to miejsce, w którym może się wybawić,
mieć kontakt z rówieśnikami i nauczyć nowych rzeczy, a my jesteśmy
pewni, że jest pod odpowiednią opieką.
Marcin W.
Najlepsze przedszkole z najlepszą kadrą pod słońcem! Przedszkolanki
pełne pasji, pomysłów i empatii, mają ogromne doświadczenie w pracy z
dziećmi. Córka od kiedy chodzi do tego przedszkola stała się bardziej