2. Śląskie

Starowiejska 60
Racibórz

WWW: przedszkole-raciborz.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 145 dzieci. Data otwarcia placówki to 26-08-2010.

Opinie o: Przedszkole Stokrotka

Kwinto
18-03-2015 22:43
Nie polecam tej placówki.

Wielkie rozczarowanie.Oprócz wyjścia dzieci do ogrodu( gdzie siedzą tam przez całe lato)-zero wyjść do parku lub do jakiegoś np. zoo chociażby w Oborze,nic się tam nie dzieje-nuda,nuda,nuda.Dyrekcja oraz personel na podstawowym poziomie. Naprawdę niczym nie mogą do siebie przyciągnąć-czymś rewelacyjnym naprawdę odradzam bo nie warto.
Popak
01-04-2015 09:57
Wszystko jest w porządku dopóki z dzieckiem nie ma problemów. W momencie kiedy pojawiają się problemy wychowawcze pomoc ze strony placówki żadna.....
Grażyna
10-01-2017 23:47
Niestety, muszę się zgodzić z powyższymi negatywnymi opiniami. A najgorsze jest to, że niektóre Panie są tam "za karę" i widać to bardzo. Dyrekcja jednak problemu nie widzi... Rozczarowanie, nie polecam.
Ania
22-02-2018 20:27
Rozczarowanie..... Dziecko nie lubi chodzić do tego przedszkola, płacze, kiedy je zaprowadzam, odbieram też zapłakane. Żadna wychowawczyni nie widzi problemu, choć minął już długi czas. Szukamy innego przedszkola.
Kasia
06-02-2019 20:50
Bardzo duża rotacja Pań. Są Panie bardzo sympatyczne z podejściem do dzieci, ale są też takie, które nie powinny pracować w przedszkolu, brak podejścia do dzieci. Ogólnie dziecko nie lubi przedszkola :-(
Ania
06-12-2019 07:35
Nie mogę uwierzyć w to co czytam!! To jakieś totalne bzdury! Ja posyłam od tego roku już trzecie dziecko i jestem bardzo zadowolona. Dzieci są rewelacyjnie przygotowane do szkoły. Cały pobyt w przedszkolu jest bardzo urozmaicony, co miesiąc pojawia się gazetka, w której napisane są wszystkie atrakcje jakie czekają dzieci w danym miesiącu, jest tego masa, każda grupa jeździe na wycieczki. Widać, że osoby piszące wcześniej nie mają pojęcia co się dzieje w tym przedszkolu bo pewnie nawet tam dzieci nie mają!! Czyżby zazdrośni nieżyczliwi ludzie to pisali? którzy nie mogą przeżyć , że komuś się udało stworzyć cudowne miejsce dla dzieci?
Polecam z całego serca:)
Beata
15-12-2019 02:37
Nic się w tym przedszkolu nie dzieje.Nudno.Personel po studiach ale bez doświadczenia.Dzieci płaczą pozostawione same sobie do wypłakania. Normy zatrudnienia nie pokrywają się ze stanem faktycznym.Do godziny 14:30 dzieci siedzą w budynku niezależnie od pogody.Słabe wyposażenie w zabawki.
Joanna
04-01-2020 23:37
Witam, niestety potwierdzam negatywne opinie, rotacja personelu tak częsta , ze Panie poprostu dzieci nie znają i nic na ich temat do powiedzenia nie mają , przepełnione sale, jedyną rozrywką to wychodzenie na podwórko , nie byłam zadowolona , więc córkę przeniosłem do państwowego przedszkola
Pati
28-05-2022 22:04
Potwierdzam negatywne opinie. Personel słabo przygotowany do pracy z dziećmi.Komunikacja z Rodzicami zarówno od strony Pań z grupy jak i Pani dyrektor bardzo słaba. Brak wycieczek, wyjść do kina czy na spacer do parku. Podwórko-plac zabaw fajne, ale mało uczęszczane. Dzieci kiszone w budynku godzinami, wypuszczane na ogród w godzinach odbioru zazwyczaj ok 14:30
UŻYTKOWNIK
06-12-2023 09:02
Nie można zgłosić, czegoś co nam nie odpowiada, bo zaraz atak ze strony pani dyrektor, słabe argumenty z jej strony i zwalanie winy na rodzica lub dziecko. Póki nie zgłaszasz zastrzeżeń to wszystko jest pięknie, ale jak już ci coś nie odpowiada to stajesz się wrogiem nr 1. Plotki, afery i brak profesjonalizmu. Dając dziecko do przedszkola kilka lat temu miało być mnóstwo atrakcji, teraz nie ma nic, a kwota za przedszkole ciągle rośnie. Nie ma wycieczek, nie ma atrakcji dodatkowych, jedynie basen za który i tak dodatkowo się płaci. Podejście Pań w grupach i ich metody wychowawcze są co najmniej dziwne (nietypowe kary, mało mądre komentarze).
Brak
10-01-2024 17:19
Duże rozczarowanie. Wszystko jest ok jak z dzieckiem nie ma problemu a jak się pojawia to panie nie potrafią pomóc jakby nie miały podejścia do dzieci. Każą załatwiać opinię od psychologa a później brak zajeść dla dzieci z opinią a tylko dla osób z orzeczeniem. Jedne dzieci przychodzą chore zakatarzone kaszlaja a innym zabraniają, tym dzieciom którym znajomości brak a raczej rodzicom. Lekki Katar i kiedy lekarz uważa że dziecko jest ok i powinno chodzić do przedszkola to chyba nie problem? Dla przedszkola stokrotka tak ale nie dla dzieci których rodzice znają się z panią dyrektor. Kadra jakby bez szkoleń. Mało jest tam pan którym zależy na dziecku. Opinia nawet nie godna 1. Godziny otwarcia też średnie. Od 6.30… niby w okresie letnim do 18
Ale najlepiej żeby przed 17 już było pusto bez dzieci