2. Pomorskie

Spokojna 2
Pruszcz Gdański

WWW: niebieskikoralik.pl

Jest to prywatny punkt przedszkolny. Uczęszcza do niego około 45 dzieci. To placówka specjalna. Data otwarcia placówki to 30-09-2016.

Opinie o: Przedszkole Terapeutyczne "Niebieski Koralik" w Pruszczu Gdańskim

Ania
07-03-2023 08:39
Niestety moje dziecko trafiło do tego miejsca. Ośrodek nie jest stworzony dla pomocy dzieciom a jedynie dla zysku właścicielki i dyrektorki Izabeli Pichety. Jest to osoba niemiła, wyniosła, opryskliwa i zadufana w sobie. Nie potrafi rozmawiać z dziećmi, próbuje upokorzyć rodziców. Za pieniądze i po znajomości bez skrupułów wraz z pracownicami sporządza nieprawdziwe opinie. Ostrzegam! Nie pozwólcie, żeby Wasze dziecko tam trafiło.
Kamila
03-05-2023 15:53
Najlepsze miejsce pod słońcem dla dziecka z niepełnosprawnością. Trudno tam o miejsce ale warto czekać.
Przeszłam wcześniej dwa inne przedszkola i dopiero w Koraliku poczułam że mój synek ma prawdziwą terapię i opiekę, a pani dyrektor to super babka z ogromną wiedzą i sercem, terapeutki to "perełki", trudno o lepsze.
Polecam Niebieski koralik z całego serca!
12-10-2023 11:13
Moje dziecko uczęszczało do Koralika cały okres przedszkolny. Postępy widoczne były gołym okiem, terapeuci byli zaangażowani, a dziecko z chęcią chodziło do przedszkola. Nie mogliśmy trafić lepiej, ciężko się tam dostać, ale warto próbować i czekać na liście rezerwowej.