2. Mazowieckie

Niepubliczne Przedszkole Tuptuś

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Dworska 5
Brwinów

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Tuptuś

Kinga
22-11-2016 18:10
Nie polecam, bardzo niemiły i opryskliwy personel, w szczególności dyrekcja, dzieci kiszą się praktycznie całą zimę w salach.
Wanda
26-02-2018 22:15
Przedszkole porażka, trzymajcie się od niego z daleka dla dobra własnych dzieci. Jedna gwiazdka to zdecydowanie za wiele. Dyrektorka (Justyna Mazurczak) megalomanka.
Weronika
06-10-2021 09:21
Nie polecam tego pracodawcy!!!!!
Obiecują że się odezwą i dadzą odpowiedź ale na obiecankach się kończy.
Jeżeli jest problem z zatrudnianiem ludzi bo pani która przyszła na rozmowę nawet się nie przedstawiła więc człowiek nawet nie wie z kim rozmawiał? to proponuję zatrudnić wykfalifikowaną osobę HR a nie oszczędzać i robić sobie wstyd.
A na dodatek zlecenie przez pierwsze 3-6 miesięcy tego też nie ma w ogłoszeniu o pracę.
Brak słów
Jedna gwiazdka tylko za to że w ogóle ktoś przyszedł na rozmowę ze mną.
05-07-2022 22:06
Nie polecam. Nie miły personal. Oszustwo co miesiąc z opłatami. Dyskryminacja dzieci obcych.