1. Przedszkola
  2. Podkarpackie
  3. Rzeszów

Niepubliczne Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu

Aleksandra Zelwerowicza 2a
Rzeszów

Informacje podstawowe

Telefon: 531 555 275
WWW: przedszkolenazaret.edu.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 389594363

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-07-2021.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu

Dodaj opinię
Iwona
1/5
28-04-2022 11:38
Nie polecam tego przedszkola, pan Marek oszust i kłamczuch, nic od Boga.
Małgorzata
5/5
20-05-2022 23:49
Ja jestem bardzo zadowolona. Widzę tu prawdziwą troskę o dziecko, a nie tylko biznes, ale także spotkałam się z ogromną żywiołową 😁życzliwością.
Co jest dla mnie ważne: oprócz opieki, nauki, zabawy, wycieczek itp czyli tego co jest pewnie wszędzie, jest tu także kładziony nacisk na wychowanie do wartości i to chrześcijańskich (czego niektóre "postępowe przedszkola" boją się jak ognia) Dzieci mają też religię z księdzem, takim co z nimi śpiewa i fajnie opowiada - moje dziecko nie może się doczekać religii, bo bardzo go lubi.
W przedszkolu są duże sale, zielona, spokojna okolica duży plac zabaw - na trawie a nie sztucznych plastikowych powierzchniach. Ja polecam to miejsce.
Jeszcze jedno.
Nie podoba mi się wpis "Iwony" nie jest to opinia o przedszkolu tylko chamski atak na człowieka (internet wszystko przyjmie - podpisz się nazwiskiem i wyrokuj)
Akurat pan Marek - choć gaduła 😊 - jest taką naprawdę dobrą duszą tego miejsca i widać, że chce jak najlepiej nie tylko dla dzieci ale i ich rodzin.
Agnieszka
5/5
25-06-2022 18:39
Przedszkole można powiedzieć że dba o dzieci i ich rozwój. Widać że dzieci bardzo lubią to miejsce.
KAMILA
1/5
15-09-2022 12:22
BARDZO NIE POLECAM TEGO PRZEDSZKOLA. DZIECI PRZYCHODZA GŁODNE, PŁACZLIWE ORAZ Z DZIWNYMI ( BARDZO NEGATYWNYMI) ZACHOWANIAMI. PAN MAREK KRZYCZY NA PANIE ORAZ JEST BARDZO NIEURZEJMY W STOSUNKU DO KAZDEGO
Anna
1/5
22-11-2022 14:39
Przedszkole to można podsumować tak oszczędności na wszystkim nawet co jest bardzo skandaliczne bo czynione jest kosztem dzieci na ogrzewaniu które jest podstawą do prowadzenia takiej działalności, przedszkole jest tylko dogrzewane przez to dzieci chorują bo nie ma jednolitej temperatury w każdym pomieszczeniu.
XYZ
5/5
24-11-2022 22:00
W przedszkolu panuje życzliwa atmosfera.Dzieci są wychowywane w duchu chrześcijańskich wartości. Pomimo , że jest to małe, kameralne przedszkole dzieci mogą czuć się tutaj swobodnie. Pan Marek jest miłą i serdeczną osobą, odnosi się z szacunkiem zarówno do pracowników, dzieci jak i rodziców, zawsze idzie im na rękę, angażuje się w ich sprawy . Dodatkowo przedszkole oferuje szereg zajęć specjalistycznych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz pełny zakres pomocy psychologoczno- pedagogicznej na najwyższym poziomie ( zajęcia z logopedą, psychologiem, fizjoterapeutą i pedagogiem specjalnym zgodnie z najnowszymi standardami prawnymi ). Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego oraz liczne zajęcia dodatkowe takie jak rytmika, gimnastyka ogólno rozwojowa, katecheza.
Katarzyna
1/5
24-11-2022 22:28
Moje dziecko chodziło tutaj do przedszkola odkąd Pan Marek został dyrektorem. Z początku wydawał się uczciwy i troszczący się o dzieci. Potem zaczął mnie dziwić fakt że kadra bardzo szybko się zmieniała co nie było dobre dla dzieci. Zawsze pan dyrektor tłumaczył to niekompetencjami nauczycielek. Było to dziwne bo moje dziecko było z każdej pani bardzo zadowolone. Później po przedszkolu słyszałam że moje dziecko nie najadło się, bo zabrakło jedzenia jak się potem okazało takie sytuacje były bardzo częste a to wynikało z tego że dyrektor zamawiał mniej porcji niż było dzieci a przecież my za to płacimy. Nie raz córka mi opowiadała że pan dyrektor mówił brzydkie slowa przy niej i krzyczał na nauczycielki, przez to pewnie chodziły takie zestresowane.
Sylwia G.
5/5
30-12-2022 19:32
Moim zdaniem przedszkole ma bardzo duży potencjał. Jest dużo zajęć dodatkowych, które rozwijają zainteresowania dzieci. Angielski, rytmika, gimnastyka czyli wszystko to czego dzieci potrzebują. Pan Marek, może i jest osoba porywcza, ale na pewno dla dobra dzieci zrobi wszystko. Na pewno bardzo dobra opiekę mają tutaj dzieci ze specjalnymi potrzebami. Logopeda, psycholog, fizjoterapeuta, pedagog specjalny i terapeuta zajęciowy. Wszyscy dbają o to, żeby dzieci dobrze się rozwijały i chętnie chodziły do przedszkola. Takiej ilości zajęć specjalistycznych nie ma chyba nigdzie.
Dodaj opinię