1. Przedszkola
  2. Podkarpackie
  3. Rzeszów

Niepubliczne Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu

Aleksandra Zelwerowicza 2a
Rzeszów

Informacje podstawowe

Telefon: 531 555 275
WWW: przedszkolenazaret.edu.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 389594363

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 10 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-07-2021.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu

Dodaj opinię
Iwona
1/5
28-04-2022
Nie polecam tego przedszkola, pan Marek oszust i kłamczuch, nic od Boga.
Małgorzata
5/5
20-05-2022
Ja jestem bardzo zadowolona. Widzę tu prawdziwą troskę o dziecko, a nie tylko biznes, ale także spotkałam się z ogromną żywiołową 😁życzliwością.
Co jest dla mnie ważne: oprócz opieki, nauki, zabawy, wycieczek itp czyli tego co jest pewnie wszędzie, jest tu także kładziony nacisk na wychowanie do wartości i to chrześcijańskich (czego niektóre "postępowe przedszkola" boją się jak ognia) Dzieci mają też religię z księdzem, takim co z nimi śpiewa i fajnie opowiada - moje dziecko nie może się doczekać religii, bo bardzo go lubi.
W przedszkolu są duże sale, zielona, spokojna okolica duży plac zabaw - na trawie a nie sztucznych plastikowych powierzchniach. Ja polecam to miejsce.
Jeszcze jedno.
Nie podoba mi się wpis "Iwony" nie jest to opinia o przedszkolu tylko chamski atak na człowieka (internet wszystko przyjmie - podpisz się nazwiskiem i wyrokuj)
Akurat pan Marek - choć gaduła 😊 - jest taką naprawdę dobrą duszą tego miejsca i widać, że chce jak najlepiej nie tylko dla dzieci ale i ich rodzin.
Agnieszka
5/5
25-06-2022
Przedszkole można powiedzieć że dba o dzieci i ich rozwój. Widać że dzieci bardzo lubią to miejsce.
KAMILA
1/5
15-09-2022
BARDZO NIE POLECAM TEGO PRZEDSZKOLA. DZIECI PRZYCHODZA GŁODNE, PŁACZLIWE ORAZ Z DZIWNYMI ( BARDZO NEGATYWNYMI) ZACHOWANIAMI. PAN MAREK KRZYCZY NA PANIE ORAZ JEST BARDZO NIEURZEJMY W STOSUNKU DO KAZDEGO
Anna
1/5
22-11-2022
Przedszkole to można podsumować tak oszczędności na wszystkim nawet co jest bardzo skandaliczne bo czynione jest kosztem dzieci na ogrzewaniu które jest podstawą do prowadzenia takiej działalności, przedszkole jest tylko dogrzewane przez to dzieci chorują bo nie ma jednolitej temperatury w każdym pomieszczeniu.
XYZ
5/5
24-11-2022
W przedszkolu panuje życzliwa atmosfera.Dzieci są wychowywane w duchu chrześcijańskich wartości. Pomimo , że jest to małe, kameralne przedszkole dzieci mogą czuć się tutaj swobodnie. Pan Marek jest miłą i serdeczną osobą, odnosi się z szacunkiem zarówno do pracowników, dzieci jak i rodziców, zawsze idzie im na rękę, angażuje się w ich sprawy . Dodatkowo przedszkole oferuje szereg zajęć specjalistycznych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz pełny zakres pomocy psychologoczno- pedagogicznej na najwyższym poziomie ( zajęcia z logopedą, psychologiem, fizjoterapeutą i pedagogiem specjalnym zgodnie z najnowszymi standardami prawnymi ). Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego oraz liczne zajęcia dodatkowe takie jak rytmika, gimnastyka ogólno rozwojowa, katecheza.
Katarzyna
1/5
24-11-2022
Moje dziecko chodziło tutaj do przedszkola odkąd Pan Marek został dyrektorem. Z początku wydawał się uczciwy i troszczący się o dzieci. Potem zaczął mnie dziwić fakt że kadra bardzo szybko się zmieniała co nie było dobre dla dzieci. Zawsze pan dyrektor tłumaczył to niekompetencjami nauczycielek. Było to dziwne bo moje dziecko było z każdej pani bardzo zadowolone. Później po przedszkolu słyszałam że moje dziecko nie najadło się, bo zabrakło jedzenia jak się potem okazało takie sytuacje były bardzo częste a to wynikało z tego że dyrektor zamawiał mniej porcji niż było dzieci a przecież my za to płacimy. Nie raz córka mi opowiadała że pan dyrektor mówił brzydkie slowa przy niej i krzyczał na nauczycielki, przez to pewnie chodziły takie zestresowane.
Sylwia G.
5/5
30-12-2022
Moim zdaniem przedszkole ma bardzo duży potencjał. Jest dużo zajęć dodatkowych, które rozwijają zainteresowania dzieci. Angielski, rytmika, gimnastyka czyli wszystko to czego dzieci potrzebują. Pan Marek, może i jest osoba porywcza, ale na pewno dla dobra dzieci zrobi wszystko. Na pewno bardzo dobra opiekę mają tutaj dzieci ze specjalnymi potrzebami. Logopeda, psycholog, fizjoterapeuta, pedagog specjalny i terapeuta zajęciowy. Wszyscy dbają o to, żeby dzieci dobrze się rozwijały i chętnie chodziły do przedszkola. Takiej ilości zajęć specjalistycznych nie ma chyba nigdzie.
Zbulwersowana
1/5
03-07-2023
Pan Marek oszczędza na wszystkim i nie dba o bezpieczeństwo dzieci. Na zakończenie roku w czerwcu dzieci dostały Mikołaje czekoladowe i przeterminowane krakersy. Albo jest tak naiwny i myśli że rodzice nie zwracają uwagi na to co jedzą ich dzieci albo złośliwy i skąpy.
Agnieszka
5/5
07-07-2023
Dużym plusem przedszkola jest to że są w nim promowane wartości chrześcijańskie i jest przedszkolem integracyjny. W przedszkolu panuje atmosfera zrozumienia dla wymagających dzieci. Dziecko lubi chodzić do tego przedszkola zajęcia są różnorodne i wspomagają rozwój dziecka.
Rodzic
1/5
07-08-2023
Letnia szkoła prowadzona w tym przedszkolu to jest jakieś nieporozumienie, robione jest to dla zarobku a kosztem dzieci które cały rok tam chodzą. Przedszkole jest integracyjne chodzą do niego dzieci które mają WWR i bez WWR, taka sytuacja ze szkoła letnią tj. ciągle nowe dzieci przychodzące w wieku nawet do 3 klasy szkoły podstawowej nie wypływa korzystnie na ich rozwój. Przedszkole powinno się określić w statucie o co mu chodzi w jego działalności na jakie dzieci jest nastawione, nie można działać tak na zasadzie ze z czego jest zysk, przecież to nie jest market. Ponadto Dyrektor tego przedszkola zachowuje się tak że nie wiadomo o co mu chodzi nagabuje rodziców jest nieuprzejmy przecież to my rodzice tam posyłamy tam swoje dzieci i jeszcze za to płacimy więc mamy prawo o wszystko pytać.
Rodzic
5/5
09-08-2023
Po pierwsze w innych placówkach tez w czasie wakacji chodza dzieci z innych przedszkoli są to tak zwane dyżury letnie lub wakacyjne i w prywatnych i w państwowych.
Po drugie jest to chyba jedyne przedszkole w regionie gdzie są zajęcia dodatkowe organizowane w czasie wakacji.
Bardzo dobrze ze chodzą różne dzieci i te z orzeczeniami i bez bo właśnie o to chodzi.
JESLI są nowe dzieci no to super bo dzieci te co się już znaja maja okazję poznać kogoś nowego co sprzyja dalszej integracji i rozwojowi emocjonalnemu i psychicznemu .
Paulina
5/5
10-08-2023
Mój synek uczęszcza do przedszkola od 2 lat i jest tam wspaniała atmosfera, życzliwa kadra nauczycieli,gotowa do pomocy i współpracy z rodzicem i dzieckiem. Dzieci mają dużo ciekawych zajęć. Syn wychodzi zawsze zadowolny z zajęć w przedszkolu.
Ania
1/5
05-09-2023
Moje dziecko chodziło do tego przedszkola na początku działalności w pierwszym roku działalności i powiem tak Dyrektor tego przedszkola nie wie jak prowadzić dobrze przedszkole, prowadzone skandalicznie wszystko co robi zniechęca Rodziców dzieci. Nie akceptowalne jest oszczędności na wszystkim na jedzeniu mniej porcji zamawianych dla dzieci obecnych w danym dniu nawet na mydle które jest rozpuszczane z wodą potem dziecko przenosiło takie nawyki do domu, przedszkole jest bardzo zimnie w okresie jesienno-zimowym nieodpowiednio ogrzewane, rotacja kadry co chwile nowy nauczyciel to nie służy dzieciom itp... itd... można by tak dalej wymieniać.
Aleksandra
1/5
28-11-2023
To przedszkole już od dawna nie powinno istnieć. Pan Dyrektor manipuluje rodzicami i kadrą, jest agresywny w stosunku do swoich pracowników w dodatku robi to przy dzieciach. Wszystko robione jest na pokaz kosztem dzieci. Dzieci przychodzą do domu głodne ponieważ porcji jest zamawianych o conajmniej połowę mniej niż dzieci. Zimą placówka ogrzewana jest farelkami ponieważ dyrektor oszczędza nawet na ogrzewaniu. Ciągle zmienia się kadra, bo nikt nie jest w stanie pracować w takiej atmosferze. Z całego serca nie polecam tego miejsca.
Justyna
1/5
29-11-2023
Zgadzam się z Aleksandrą dyrektor przedszkola zachowuje się skandalicznie ciągłe manipulacje rodzicami dzieci, przedszkole jest zimne niewłaściwie ogrzewane, dyrektor nie dba o dzieci które do domu przychodzą głodne, nie szanuje swojej kadry ciągła rotacja pań. Dziwi fakt ze ktoś taki może prowadzić przedszkole przy parafii i jeszcze się tam ogłaszać podczas ogłoszeń z naborami do tego przedszkola. Bardzo mocno nie polecam tego miejsca bo szkoda dzieci i nerwów rodziców.
Dodaj opinię