2. Mazowieckie

Sułkowice

WWW: przedszkole-promyczek.com.pl
NIP: 5211998989

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 26-08-2013.

Z przedszkola dzieci nie chcą wracać do domu!

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" w Sułkowicach

Przerażony
Fakt, dzieci nie chcą wracać z przedszkola do domu do rodziców. Normalnie pranie mózgów robią w tym przybytku.
Anna
Mieli mi tam przyjąć dziecko od września, ale w ostatniej chwili właścicielka dała znać ze nie, bo nie ma miejsca. Jakieś wariactwo, teraz muszę szukać byle miejsca w wolnym przedszkolu. Nie wiem czy to bałagan, czy przyjęła kogoś na miejsce mojego dziecka, ale niesmak straszny.
Kasia
Od pewnego czasu syn zaczął wracać z siniakami. Teraz jest pod opieką babci, szukam nowego miejsca.
Odradzam, jeśli kochacie swoje dzieci.
wiola
Moja córka chodziła do tego przedszkola i byłam bardzo zadowolona, ja bym poleciła to przedszkole :) mam drugie dziecko i pewnie też je tam oddam :)
Niestety
Niestety nie polecam
Zosia
Wspaniała, ciepła atmosfera. Dzieci wychodzą z przedszkola zadowolone, pełne energii i radosne. Chętnie do niego wracają. Super warunki lokalowe, wyposażenie i pomoce dydaktyczne. Zajęcia prowadzone w przedszkolu są na bardzo wysokim poziomie.
Kadra zatrudniona w tej placówce to profesjonaliści, którzy oddają całe serce dzieciom, kochają to co robią. Ciocie ciągle uśmiechnięte, potrafią nauczyć, rozwiązać każdy problem, zadbać o duszę i ciało dziecka (np. pięknie czesząc dziewczynkom włosy, komu by się tak chciało? Przecież nie należy to do ich obowiązków).
Organizowane w różnych okolicznościach spotkania z rodzicami i dziadkami na długo pozostają w pamięci. Ostatni spektakl w wykonaniu Rodziców, to prawdziwe mistrzostwo, dostarczył wielu pozytywnych emocji nie tylko dzieciom, ale wszystkim, którzy go oglądali.
Pani Małgosia jest wspaniałą osobą, kochającą ludzi i otaczający świat. Tym, co stworzyła swą ciężką pracą pełną wyrzeczeń zasługuje na podziw, uznanie i szacunek.
BRAWO !!!
Jestem babcią dziecka, które ma szczęście uczęszczać do tej placówki i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.
Przestańmy narzekać ( usterki zdarzają się wszędzie) i wreszcie doceńmy dobro i piękno, które jest wokół nas.
Miłość, ciepło, radość i spokój nasze dzieci znajdą na pewno w Niepublicznym Przedszkolu "Promyczek" w Sułkowicach.
Diana
Z całą odpowiedzialnością polecam !!!
Dzieciaki wspaniale spędzają tu czas i wiele się uczą.
Panie są rewelacyjne.
Anna
Niestety, nie trafiliśmy na opiekę jakiej oczekiwaliśmy.
Dyrekcja nie jest w stanie spokojnie rozmawiać z rodzicem, który zgłasza problem. Należy potulnie słuchać lub.. zrezygnować.