2. Lubuskie

Jana Dekerta 53
Gorzów Wielkopolski

WWW: kolorowemotyle.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 75 dzieci. Data otwarcia placówki to 25-09-2013.

Opinie o Dwujęzyczne Przedszkole Integracyjne Kolorowe Motyle

Nie polecam, uważają się za renomowane przedszkole ale tak naprawdę to tylko prywaciarz który dba tylko o kasę a nie o dzieci
Paweł
Przykre, że nie wszyscy rozumieją w dobie ogólnoświatowej epidemii i kwarantanny, ze nauczyciele i placówka muszà utrzymać się choćby za minimalne koszty...
Przemek i Magda
Nie chodzi o koszt, bo dla dziecka oddamy ostatni grosz. To przedszkole ma zasady byłej komuny. Nie dobro dziecka tu się liczy, tylko sztuczna otoczka oby pięknie z zewnątrz wyglądało. Szturchańce i szarpanie dziecka też się zdarzają, po czym szybko wszystko jest z mediów usuwane aby było cacy. Gdyby byli na wysokim poziomie to monitoring byłby udostępniony dla wszystkich rodziców. Nie polecam. My dziecko zabraliśmy bo w oczach traciło pewność siebie i odwagę. Przykre ale prawdziwe.