2. Lubuskie

Jana Dekerta 53
Gorzów Wielkopolski

WWW: kolorowemotyle.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 60 dzieci. Data otwarcia placówki to 25-09-2013.

Opinie o: Dwujęzyczne Przedszkole Integracyjne Kolorowe Motyle

24-03-2020 09:10
Nie polecam, uważają się za renomowane przedszkole ale tak naprawdę to tylko prywaciarz który dba tylko o kasę a nie o dzieci
Paweł
19-06-2020 09:30
Przykre, że nie wszyscy rozumieją w dobie ogólnoświatowej epidemii i kwarantanny, ze nauczyciele i placówka muszà utrzymać się choćby za minimalne koszty...
Przemek i Magda
24-06-2021 10:21
Nie chodzi o koszt, bo dla dziecka oddamy ostatni grosz. To przedszkole ma zasady byłej komuny. Nie dobro dziecka tu się liczy, tylko sztuczna otoczka oby pięknie z zewnątrz wyglądało. Szturchańce i szarpanie dziecka też się zdarzają, po czym szybko wszystko jest z mediów usuwane aby było cacy. Gdyby byli na wysokim poziomie to monitoring byłby udostępniony dla wszystkich rodziców. Nie polecam. My dziecko zabraliśmy bo w oczach traciło pewność siebie i odwagę. Przykre ale prawdziwe.
Marcelina
01-12-2021 10:49
My również nie polecamy przedszkola. Największym minusem jest dyrekcja, dla której oto Pani liczą się tylko pieniądze. Ostatnio Pani dyrektor zafundowała podwyżkę w wysokości 200 zł. Kwota stała 990 zł za przedszkole. Uważamy, że jest to za dużo. Wszyscy z naszej grupy tolerowaliśmy niskiej jakości jedzenie i jego małą ilość dla Pani Agatki Izy i Pani Grażynki, gdyż te Panie są opiekunkami naprawdę z powołania. Niestety wyszła na jaw dziwna sytuacja, gdyż panie opiekunki nic nie wiedziały o podwyżce miesięcznego czesnego, a w liście była umieszczona informacja iż podwyżka pójdzie na podwyższenie pensji opiekunek, co uważaliśmy za słuszne.
Dominika
11-04-2022 12:07
Pani „Grażynka „ bardzo niemiła w 5 minutowej rozmowie stwierdziła afazje mowy u dziecka , brak jakiejkolwiek empatii ! Nigdy w życiu nie powierzyłabym opieki nad swoim dzieckiem w takim miejscu !
J.
22-09-2022 05:25
Przedszkole integracyjne tylko z nazwy… Niestety panie nauczycielki bez odpowiedniego podejścia i doświadczenia (chodzi również o pracę, a nie tylko na „piśmie”) do dzieci z orzeczeniem. Zajęcia dodatkowe dla takich dzieci nie zawsze się odbywają (dziecko mówi, że nie było, pani dyrektor kłamie w żywe oczy). Ogólnie kadra pozostawia wiele do życzenia - często są braki kadrowe, straszna rotacja nauczycielek. Niektóre panie ze swoim podejściem nie powinny pracować z dziećmi (nawet tymi „zdrowymi”). Catering słaby (zdarzało się, że dzieci dostawały ostrą zupę meksykańską na obiad czy zepsutą surówkę), mały plac zabaw, placówce brak kreatywności w zapewnieniu dodatkowych zajęć i wyjazdów dzieciom (ile razy można jeździć do Owczogrodu…). Czesne nieadekwatne do usług! Piętą Achillesową tego przedszkola jest na pewno pani dyrektor, bardzo trudna w kontakcie osoba.
Kasia
17-10-2022 09:51
Bardzo polecam to przedszkole! Miła i profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt z kadrą, dbają o rozwój dziecka, a najważniejsze, że synek idzie z chęcią do przedszkola!😊
M..
28-11-2022 07:19
Moje dziecko uwielbia chodzić do tego przedszkola. Panie miłe, kreatywne i empatyczne. Mój Skarbek czuje się tutaj bezpiecznie. Wiecznie śpiewa piosenki i stało się bardzo samodzielne.
Helena
16-02-2024 07:21
Nie polecam, to przedszkole to jedna wielka kpina. Integracyjne jest tylko z nazwy, Pani dyrektor zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach. Wyciaganie subwencji z miasta, jesteśmy tego przykładem, pieniądze wzięte terapii brak, kolejna rzecz, mimo diety, dziecko dostawało alergeny, które miały być wykluczone. Nie odbywały się terapie, które były później rozpisane. Brak reakcji na agresje ze strony jednego dziecka do grupy, dyrektor zasugerowała rozmowę z rodzicami agresora, totalnie umywajac ręce. Nauczycielki ze słabym podejściem do malucha, o ile można je nazwać podejsciem. Jedyne empatyczne osoby, to Panie pomoce nauczycielem. Rozmowa z dyrekcja bez efektu, usłyszeliśmy, ze jak się nam nie podoba to rozwiązujemy umowę. Finalnie po 4 msc przenieśliśmy dziecko.
Sandra
14-03-2024 01:42
My jesteśmy bardzo zadowoleni, szczególnie jako rodzice dziecka z orzeczeniem. Wszystkie zajęcia zawarte w opinii realizowane bez zarzutu. dziecko wraca z radością do swojej grupy. Byliśmy już w 2 przedszkolach, grupy przepełnione i brak indywidualnego podejścia. Tu w końcu jesteśmy spokojni. A brak miejsc w grupach jest chyba najlepszym dowodem na zadowolonych rodziców..Pozdrawiam
Rafał
29-03-2024 06:47
Nie polecam dla dzieci z orzeczeniem
Mama Borysa
11-04-2024 09:03
Polecam to przedszkole z calego serca. Empatia na najwyzszym poziomie. Zabralismy syna z innego przedszkola i przenieslismy do Kolorowych Motyli i to byla najlepsza decyzja syn jest dzieckiem z niepełnosprawnością, uwielbia chodzic do tego przedszkola. Wszystkie Panie wraz z Pania dyrektor przesympatyczne, zajecia na wysokim poziomie. Liczy sie przede wszystkim dziecko.
Polecam całym sercem
29-04-2024 01:53
Polecamy bardzo! Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola, mocno indywidualne podejście, super placówka, zajęcia, nauczycielki. Kontakt z wychowawcami przez aplikację to mega rozwiązanie. Byliśmy sceptycznie nastawieni po niektórych opiniach na tym portalu, jednak z doświadczenia wiemy, że różne są sytuacje, których nie znamy konspektu a najprościej napisać coś negatywnego niż dobrego. Z mężem byliśmy świadkami jeden stymulacji z bardzo specyficzną matką, z którą święty by się nie dogadał - kadra odnosiła się z szacunkiem i wolą pomocy, czego nie można powiedzieć o drugiej stronie. A później takie opnie wystawia… przykre. Nie żałujemy wyboru i w 100% polecamy