2. Zachodniopomorskie

Niepubliczne Przedszkole "Kajtek"

Lipowa 2
Białogard

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Irena Świętosławska. Data otwarcia placówki to 31-12-2008.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Kajtek"

Mój synek chodzi do Kajtka już trzeci rok. Super przedszkole, nie zamieniłabym na żadne inne. Od września syn pójdzie do szkoły i jest bardzo dobrze przygotowany :) Szczerze, polecam to przedszkole. W tym przedszkolu zawsze coś się dzieje. Efekty postępów dziecka można zobaczyć podczas imprez. Dzieciaki świetnie tańczą i śpiewają. Życzliwa, miła, domowa atmosfera. Dzieci zawdzięczają to Paniom pracującym w tym przedszkolu.
Gorąco polecam "KAJTEK" przedszkole. Mój syn je uwielbia. Z uśmiechem na twarzy wchodzi i wychodzi z niego. Rewelacyjne miłe wychowawczynie . A ja mam pewność, że ma tu dobrą opiekę i fajna zabawę. Jesteśmy zadowoleni z wyboru tego właśnie przedszkola.Serdecznie zapraszamy i jeszcze raz gorąco polecamy. :) :) :)
Przedszkole jest naprawdę super, Panie są przemiłe i bardzo dbają o dzieci jestem naprawdę pod wrażeniem tego przedszkola. POLECAM KAJTKA!!!!!
Polecam. Moja córeczka po miesiącu zaczęła wołać na nocnik i coraz więcej zaczęła mówić. Jestem zadowolona z tego przedszkola.