2. Zachodniopomorskie

Niepubliczne Przedszkole "Kajtek"

Lipowa 2
Białogard

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 20 dzieci. Data otwarcia placówki to 31-12-2008.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Kajtek"

Beata
26-03-2014 18:05
Mój synek chodzi do Kajtka już trzeci rok. Super przedszkole, nie zamieniłabym na żadne inne. Od września syn pójdzie do szkoły i jest bardzo dobrze przygotowany :) Szczerze, polecam to przedszkole. W tym przedszkolu zawsze coś się dzieje. Efekty postępów dziecka można zobaczyć podczas imprez. Dzieciaki świetnie tańczą i śpiewają. Życzliwa, miła, domowa atmosfera. Dzieci zawdzięczają to Paniom pracującym w tym przedszkolu.
Paulina
30-03-2014 17:14
Gorąco polecam "KAJTEK" przedszkole. Mój syn je uwielbia. Z uśmiechem na twarzy wchodzi i wychodzi z niego. Rewelacyjne miłe wychowawczynie . A ja mam pewność, że ma tu dobrą opiekę i fajna zabawę. Jesteśmy zadowoleni z wyboru tego właśnie przedszkola.Serdecznie zapraszamy i jeszcze raz gorąco polecamy. :) :) :)
DOROTA
31-03-2014 14:32
Przedszkole jest naprawdę super, Panie są przemiłe i bardzo dbają o dzieci jestem naprawdę pod wrażeniem tego przedszkola. POLECAM KAJTKA!!!!!
Ania
21-03-2017 19:04
Polecam. Moja córeczka po miesiącu zaczęła wołać na nocnik i coraz więcej zaczęła mówić. Jestem zadowolona z tego przedszkola.
Agnieszka
23-06-2021 12:38
Przedszkole samo w sobie świetne. Panie zawsze życzliwe oprócz jednej. Pani, która zajmuje się porządkiem jest bardzo nie miła i wścibska. Wtyka nos w nie swoje sprawy. Krzyczy na dzieci, w ich obecności zdarzy jej się przeklinać co jest nie dopuszczalne moim zdaniem. Nie chcę by moje dziecko wracając z domu powtarzało takie słownictwo. Nie ma za grosz ogłady i podejścia co jest przerażające. Mam nadzieję, że taka osoba nie zajmuje się moim dzieckiem, ponieważ jestem przerażona. Nie potrafi się zachować i choć uśmiecha się nie mam do niej zaufania czy moje dziecko będzie bezpieczne. Szczerze zastanowiłabym się dwa razy nim bym podjęła taka decyzję. Panie wspaniałe tylko ta pani jest solą w oku a wścibstwo, które sobą prezentuje nie toleruje chyba nikt.
Patryk
17-07-2023 15:04
Wspaniała placówka, do której trafiliśmy trochę z przypadku i miał to być tymczasowy pobyt, który stał się pobytem stałym. To był szczęśliwy zbieg okoliczności, bowiem przedszkole Kajtek jest świetnym miejscem, do którego nasz synek zawsze idzie w uśmiechem, a my - rodzice, jesteśmy spokojni o jego dobro, bezpieczeństwo i edukację. Za 2 miesiące zaczynamy ostatni rok w tym miejscu. Przedszkolanki są wspaniałe! Kameralne grupy sprawiają, że panuje tam iście rodzinna atmosfera. Wizyty ciekawych gości, przedstawienia, dużo aktywności na świeżym powietrzu, to tylko niektóre z zalet uczęszczania do Kajtka. Nasz 5 latek właśnie zaczyna coraz lepiej czytać, a to w dużym stopniu zasługa wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
Serdecznie polecam przedszkole Kajtek wszystkim! <3