2. Zachodniopomorskie

Niepubliczne Przedszkole "Kajtek"

Lipowa 2
Białogard

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 31-12-2008.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Kajtek"

Beata
Mój synek chodzi do Kajtka już trzeci rok. Super przedszkole, nie zamieniłabym na żadne inne. Od września syn pójdzie do szkoły i jest bardzo dobrze przygotowany :) Szczerze, polecam to przedszkole. W tym przedszkolu zawsze coś się dzieje. Efekty postępów dziecka można zobaczyć podczas imprez. Dzieciaki świetnie tańczą i śpiewają. Życzliwa, miła, domowa atmosfera. Dzieci zawdzięczają to Paniom pracującym w tym przedszkolu.
Paulina
Gorąco polecam "KAJTEK" przedszkole. Mój syn je uwielbia. Z uśmiechem na twarzy wchodzi i wychodzi z niego. Rewelacyjne miłe wychowawczynie . A ja mam pewność, że ma tu dobrą opiekę i fajna zabawę. Jesteśmy zadowoleni z wyboru tego właśnie przedszkola.Serdecznie zapraszamy i jeszcze raz gorąco polecamy. :) :) :)
DOROTA
Przedszkole jest naprawdę super, Panie są przemiłe i bardzo dbają o dzieci jestem naprawdę pod wrażeniem tego przedszkola. POLECAM KAJTKA!!!!!
Ania
Polecam. Moja córeczka po miesiącu zaczęła wołać na nocnik i coraz więcej zaczęła mówić. Jestem zadowolona z tego przedszkola.
Agnieszka
Przedszkole samo w sobie świetne. Panie zawsze życzliwe oprócz jednej. Pani, która zajmuje się porządkiem jest bardzo nie miła i wścibska. Wtyka nos w nie swoje sprawy. Krzyczy na dzieci, w ich obecności zdarzy jej się przeklinać co jest nie dopuszczalne moim zdaniem. Nie chcę by moje dziecko wracając z domu powtarzało takie słownictwo. Nie ma za grosz ogłady i podejścia co jest przerażające. Mam nadzieję, że taka osoba nie zajmuje się moim dzieckiem, ponieważ jestem przerażona. Nie potrafi się zachować i choć uśmiecha się nie mam do niej zaufania czy moje dziecko będzie bezpieczne. Szczerze zastanowiłabym się dwa razy nim bym podjęła taka decyzję. Panie wspaniałe tylko ta pani jest solą w oku a wścibstwo, które sobą prezentuje nie toleruje chyba nikt.