1. Przedszkola
  2. Mazowieckie

Przedszkole Niepubliczne Językowo - Artystyczne "Leśne Skrzaty"

Informacje podstawowe

Telefon:

Dodatkowe informacje

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Nadia Meguedad. Data otwarcia placówki to 31-08-2012.

Opinie o Przedszkole Niepubliczne Językowo - Artystyczne "Leśne Skrzaty"

Dodaj opinię
1/5
Szczerze odradzam!!!!!
1/5
Średnia . Pani dyrektor jest do zmiany Ciocie wspaniałe
5/5
Przedszkole super. Pani dyrektor wspaniała bardzo dobrze zarządza przedszkolem. Nauczyciele wciąż wprowadzają nowe metody nauczania. Moje dziecko jest zadowolone i płaczę gdy nie idzie do przedszkola ;)
5/5
Godne polecenia! Pani dyrektor i opiekunowie bardzo fajni.Wprowadzają wciąż nowe atrakcje dla dzieci.Jestem bardzo zadowolona z przedszkola.
5/5
Pani dyrektor profesjonalistka.Cały czas wprowadza zmiany i nowości w edukacji dzieci.Moje dziecko ostatnio zwraca się do mnie i mojego męża po angielsku i francusku.Co jest fantastyczne !!
Dziękuje rownież Pani Sylwii i nauczycielowi francuskiego i angielskiego !! polecam bardzo "Leśne Skrzaty" w Kamionie
5/5
Przedszkole z atmosferą domową, piękny plac zabaw i przestrzeń dla dzieci. Nauczyciele wysokiej klasy, codziennie angielski, raz w tygodniu francuski, codziennie rytmika, 2 razy w tygodniu gimnastyka korekcyjna, nawet zajęcia przyrodnicze i geograficzne. Dyrektorka stara się. Jest to dobre przedszkole. Zachęcam.
5/5
Moja córcia często odpowiada mi po angielsku, a śpiewa po francusku. Polecam ,,Leśne Skrzaty'' w Kamionie.
5/5
Szczerze polecam
5/5
Super program na wakacje. Brawo Ciociu Ewelinko, Dziękuję Pani Dyrektor, że w okresie wakacyjnym tak długo jest otwarte przedszkole i fajnie , że nasze dzieci podczas wakacji mają codziennie język angielski. POLECAM TO PRZEDSZKOLE W KAMIONIE.
5/5
Polecam, przedszkole przytulne, Kadra dobra, dyrektorka dba o to by dzieciom nic nie brakowało i o poziom . BRAWO, POLECAM
5/5
Przedszkole super, polecam. Dzieci robią różne rzeczy z masy solnej i papieru. Jestem pełna podziwu, że w wakacje jest tak bogaty program w przedszkolu. Dzieci nie mają czasu na nudę.
5/5
Pani Dyrektor , wielkie brawo za tak cudowne przedszkole. POLECAM KAMION i LEŚNE SKRZATY
5/5
Przedszkole polecam, jest super!
5/5
Gratulacje za tak zagospodarowany teren i budynek, w którym była zwykła rudera. Polecam ,,Leśne Skrzaty''
5/5
Fajne przedszkole, polecam
5/5
Bardzo polecam przedszkole !
1/5
Szczerze MOCNO odradzam to przedszkole!!!!
5/5
Super przedszkole, a ta pani, która niby ,, Mama'' to kłamstwo. czyżby mama, która nie jest zadowolona z przedszkola dała swoje dziecko. ????? ZASTANÓWCIE SIĘ!!!!!!!!
Przedszkole rewelacyjne codziennie angielski, codziennie rytmika i inne rewelacyjne zajęcia.
1/5
A zabezpieczone są wypadające kontakty,kanciapa ze środkami czystości,kaloryfery? A kto uczy języków? Samo śpiewanie,to jeszcze nie język. A co wiadomo na temat żywienia dzieci? A jest ciepła woda? To tylko czubek góry lodowej. Radzę sprawdzić jak wyglądają i działają prawdziwe przedszkola. Bo to jest masakra.
1/5
W związku z masowym pisaniem komentarzy z najwyższą możliwą oceną przez osobę podającą się za pracownika tego przedszkola, dodawanie opinii zostało tymczasowo wstrzymane. Przepraszamy.

Wydaje nam się, że dodanie ponad setki komentarzy na swój temat może świadczyć o zaburzeniach psychicznych autora. Bałbym się zostawiać dzieci pod opieką takiej osoby.
Dodaj opinię