1. Przedszkola
  2. Małopolskie
  3. Skawina

Niepubliczne Przedszkole "Zipi Inkluzja"

Władysława Sikorskiego 13
Skawina

Informacje podstawowe

Telefon: 519 549 852
e-mail: [email protected]
REGON: 366191657

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 30 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2016.

Atuty

  • oddział integracyjny
  • język angielski
  • logopeda
  • psycholog
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • gimnastyka korekcyjna
  • rytmika
  • informatyka

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Zipi Inkluzja"

Dodaj opinię
Monika
1/5
Nie polecam dzieciom powyżej 5 roku życia. Poziom bardzo niski. Katering bardzo słaby porcje wystarczające dla trzy,czterolatka, dziecko starsze po prostu będzie głodne, kadra ciągle się zmienia. A szkoła pseudo integracyjna to tak naprawdę klasa specjalna.( absolutnie nie spełnia wymogów klasy integracyjnej- 100%dzieci niepełnosprawnych.
Aga
1/5
Zgadzam się w 100%. Moje 4 letnie dziecko również było głodne. Jedzenie kiepskie, marnej jakości. Wbrew zapewnieniom dyrekcji dzieci dostawały desery z białym cukrem np. kupne biszkopty i najtańsze jogurty. Kadra ciągle się zmieniała, w ciągu roku 5 wychowawczyń! Również dzieci przychodziły i odchodziły bardzo szybko. Córce ciężko było nawiązać znajomości przez te ciągle zmiany, nie mogła zrozumieć dlaczego nagle jej koledzy przestają przychodzić. Po prostu za nimi tęskniła a nikt nie umiał jej tej sytuacji wyjaśnić.
Kasia
5/5
Mam tam dziecko. Wspaniale się rozwija, chętnie chodzi kolejny rok. Zawsze ma repety do obiadów. Jest zadowolony i świetnie się rozwija. Polecam.
Annis
1/5
Nie polecam nikomu.Panie przychodza przepracuja miesiac dwa i się zwalniaja.
Grzegorz
1/5
Pani sekretarka to chyba z poprzedniego systemu. Tak aroganckiej osoby dawno nie spotkałem.
Kamil
5/5
Super!
Ania
5/5
POLECAM
Anna
5/5
Przytulne miejsce do nauki i zabawy. POLECAM :)
Roman
5/5
Mam w tym przedszkolu syna w przedszkolu najpierw w Parkowych Skrzatach koło parku , gdzie świetnie się rozwijał Panie miłe , czułe do dzieci i kompetentne , nie narzekał na jedzenie bardzo mu smakowało a od tego roku w ZIPI koło dworca również bardzo chętnie chodzi do przedszkola i bardzo lubi panie Przedszkolanki oraz dzieci.
Marcin
5/5
Zarówno przedszkola jak i szkoła, którą prowadzi Fundacja "INKLUZJA" jest godna polecenia. Specjaliści świetnie zajmują się dziećmi, a co bardzo ważne - specjaliści są na miejscu. Dzieci są pod stałą obserwacją. Rozkład zajęć z terapeutami jest indywidualnie układany, co bardzo ułatwia organizację dojazdu do placówki. Bardzo cenię to, że Fundacja stara się wprowadzać różne terapie w rozwój dzieci. Hortiterapia jest jedną z moich ulubionych. Cieszę się, że pomimo obecnej trudnej sytuacji, Fundacja stara się wyszukiwać i w sposób bezpieczny prowadzić dzieciom dodatkowe zajęcia. Polecam.
Anna
1/5
Nie polecam nikomu jako miejsca pracy ani przedszkola dla dziecka. Duża rotacja pracowników, wieczne naciąganie rodziców na dodatkowe opłaty.
Arogancka, zakłamana i bezczelna "pani prezes" która znajduje co raz to lepsze sposoby na wyciągnięcie kasy. Panuje tam duże zamieszanie, począwszy od grafiku pracowników przez plan zajęć dla dzieci. Zajęcia indywidualne nie raz się nie odbyły, o czym nie był poinformowany rodzic. Pracownicy zastraszeni, a prezeska nadaje się do diagnostyki psychiatrycznej. NIE POLECAM.
Karolina
1/5
zdecydowanie odradzam..... dzieci traktowane jak maszynki do robienia pieniędzy, nauczycielki zadufane w sobie, zdecydowanie najgorsze miejsce dla dziecka
Pawel
1/5
Ciezko nie zgodzic sie z powyzszymi negatywnymi opiniami, Pani Anna i Karolina bardzo w punkt, ogromnie zalujemy poslania dziecka do tego przedszkola, stracilo sporo czasu edukacji w tym zalosnym miejscu. NIE POLECAM.
Marcin
1/5
Doskonale rozumiem opinie innych niezadowolonych rodzicow. Jesli zalezy panstwu na waszych dzieciach to prosze omijac te placowki szerokim lukiem.
Dodaj opinię