2. Małopolskie
  3. Skawina

Niepubliczne Przedszkole "Zipi Inkluzja"

Władysława Sikorskiego 13
Skawina

WWW: inkluzjaskawina.edu.pl
e-mail: zipiinkluzja@qmail.com

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Fundacja Inkluzja - Edukacja Włączająca 32-050 Skawina, ul. Ks. W. Troski 3 A. Data otwarcia placówki to 30-09-2016.

• gimnastyka ogólnorozwojowa
  • psycholog
  • informatyka
  • oddział integracyjny
  • rytmika
  • gimnastyka korekcyjna
  • logopeda

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Zipi Inkluzja"

Nie polecam dzieciom powyżej 5 roku życia. Poziom bardzo niski. Katering bardzo słaby porcje wystarczające dla trzy,czterolatka, dziecko starsze po prostu będzie głodne, kadra ciągle się zmienia. A szkoła pseudo integracyjna to tak naprawdę klasa specjalna.( absolutnie nie spełnia wymogów klasy integracyjnej- 100%dzieci niepełnosprawnych.
Zgadzam się w 100%. Moje 4 letnie dziecko również było głodne. Jedzenie kiepskie, marnej jakości. Wbrew zapewnieniom dyrekcji dzieci dostawały desery z białym cukrem np. kupne biszkopty i najtańsze jogurty. Kadra ciągle się zmieniała, w ciągu roku 5 wychowawczyń! Również dzieci przychodziły i odchodziły bardzo szybko. Córce ciężko było nawiązać znajomości przez te ciągle zmiany, nie mogła zrozumieć dlaczego nagle jej koledzy przestają przychodzić. Po prostu za nimi tęskniła a nikt nie umiał jej tej sytuacji wyjaśnić.
Mam tam dziecko. Wspaniale się rozwija, chętnie chodzi kolejny rok. Zawsze ma repety do obiadów. Jest zadowolony i świetnie się rozwija. Polecam.
Nie polecam nikomu.Panie przychodza przepracuja miesiac dwa i się zwalniaja.
Pani sekretarka to chyba z poprzedniego systemu. Tak aroganckiej osoby dawno nie spotkałem.
Super!