1. Przedszkola
  2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Niepubliczne Przedszkole Domino

Karmelkowa 8a
Wrocław

Informacje podstawowe

Telefon: 533 300 488
e-mail: [email protected]
REGON: 380950106

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 25-07-2018.

Atuty

  • język angielski

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Domino

Dodaj opinię
Jan
1/5
Oceniam negatywnie, zostalem bardzo źle potraktowany przy przyjeciu dziecka, bo zwrocilem uwage ze warto by bylo zasypac dziury na boisku zeby dzieci nie polamaly sobie nog
Anna
1/5
Fatalne miejsce
Roman
1/5
Również nie polecam, nie można nawiazac kontaktu, brak profesjonalizmu
Adrianna
1/5
Zupełny brak profesjonalizmu- omijac z daleka
Już nas tam nie ma
1/5
Po miesiącu wypisaliśmy dziecko z tego przedszkola.Nie takiego miejsca dla dziecka szukaliśmy. Brak kontaktu z Dyrekcją. Brak profesjonalizmu Dyrekcji. Duży chaos organizacyjny. Nauczycielki bardzo miłe.
Sylwia
5/5
Polecam, bardzo przyjazna atmosfera. Czytając powyższe komentarze widać, że komentujący nigdy nie byli w tym przedszkolu.
Magda
5/5
Przedszkole jak każde inne. Dużo ciekawych zajęć. Polecam.
Tomasz
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola Domino. Dziecko pod dobrą opieką. Sporo zajęć i właściwe podejście kadry. Polecam
Marek
5/5
Bardzo dobre miejsce. Jesteśmy z żoną zadowoleni, a najważniejsze, że córa jest zadowolona.
Dorota
5/5
Moja córka chodzi do żłobka przy przedszkolu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z placówką. Polecam niezdecydowanym.
AniaPaweł
5/5
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z przedszkola. Córeczka pod dobrą opieką i co ważne-bezpieczną. Polecamy
Agata
5/5
Syn chodzi do Przedszkola Domino od września i po godz. 17 nie chce wychodzić, codziennie jest płacz, że za wcześnie przyjechałam. W trakcie dnia mają bardzo fajne zajęcia dodatkowe, oprócz tradycyjnego języka angielskiego, rytmiki czy gimnastyki, mają elementy integracji sensorycznej, układają LEGO, robią eksperymenty, sami kanapki, dzieciaki takie właśnie zajęcia uwielbiają. Serdecznie polecam.
Joanna
5/5
Jestem mamą 4letniej dziewczynki, uczęszczamy do przedszkola od czerwca, jest to nasze drugie przedszkole i kochamy to miejsce. Jeżeli Państwo szukają rodzinnej atmosfery, niewielkich grup, to trafiliście najlepiej jak tylko mogliście :) My jesteśmy zachwycone.
Agnieszka
5/5
Cudowne miejsce, pełne ciepła, małe grupy, nowoczesny budynek, piękne sale i zabawki. Serdecznie polecamy :)
M
5/5
Szukaliśmy z mężem miejsca, które spełniłoby oczekiwania nasze oraz córki. Trafiliśmy idealnie. Przedszkole DOMINO to świetne miejsce do zabawy i rozwoju naszego dziecka. Dobrze przystosowane sale i dużo przestrzeni, dzieci mają gdzie rozładować zapas swojej energii. Kapitalnie usytuowany plac zabaw, również z bezpośrednim wyjściem z jednej z sal (bardzo ważna sprawa dla naszej pociechy), bez którego nasza córka nie potrafiłaby żyć. Przedszkole posiada bogaty wachlarz zajęć dodatkowych, odgrywają one istotna role w tak młodym wieku. Każdego dnia coś innego się dzieje, a nasza córka wracając do domu opowiada o wszystkim z ogromnymi emocjami, radością i przejęciem, co nas niezmiernie cieszy.
Panie mają bardzo dożo empatii, jak każde dziecko również nasza córka ma swoją faworytkę :)
Otwartość Pani Magdy trafiła do córeczki od samego początku, życzliwość i uśmiech Pani Sary kupiła córeczkę bez reszty, Pani Joanna nie tylko jest wzorowym dyrektorem placówki ale także odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, ma świetne podejście do dzieci. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy problem stara się rozwiązać z korzyścią dla dziecka i ich rodziców. Wspaniały człowiek, który robi świetną robotę dla najmłodszych :)
Polecam przedszkole DOMINO bo lepiej trafić nie mogliśmy
Victoria
5/5
Thank you very much for the warm welcome at the Domino kindergarten. We have a sense of closeness and joy for our child.
AGATA I PIOTR
5/5
Jesteśmy zachwyceni placówką, zarówno żłobkiem, jak i przedszkolem. Nasze dzieci czują się tu, jak w domu, co dla mnie jako Mamy ma ogromne znaczenie. Dzieci mają duży wachlarz zajęć dodatkowych, w tym dogoterapię i muzykoterapię, którą moje dzieci uwielbiają. panie bardzo twórcze, zajęcia urozmaicone, super kontakt z przedszkolem.
Bardzo polecamy, bo miejsce naprawdę godne POLECENIA.
Mama Julka
5/5
Jesteśmy w przedszkolu już długo, możemy coś więcej powiedzieć: miejsce domowe, ciepłe, kadra pełna energii i zaangażowania, chętni do pomocy, aktywni dla dzieci, nie mam tu miejsca na tzw. "masówkę", tu na pewno dbają o indywidualny rozwój, mnóstwo zajęć praktycznych, z czego osobiście się bardzo cieszę, nawet kanapki sobie czasami dzieci same robią :) :) :)
My bardzo polecamy :)
Dodaj opinię