2. Dolnośląskie

Niepubliczne Przedszkole Domino

Karmelkowa 8a
Wrocław

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 25-07-2018.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Domino

Jan
Oceniam negatywnie, zostalem bardzo źle potraktowany przy przyjeciu dziecka, bo zwrocilem uwage ze warto by bylo zasypac dziury na boisku zeby dzieci nie polamaly sobie nog
Anna
Fatalne miejsce
Roman
Również nie polecam, nie można nawiazac kontaktu, brak profesjonalizmu
Adrianna
Zupełny brak profesjonalizmu- omijac z daleka
Już nas tam nie ma
Po miesiącu wypisaliśmy dziecko z tego przedszkola.Nie takiego miejsca dla dziecka szukaliśmy. Brak kontaktu z Dyrekcją. Brak profesjonalizmu Dyrekcji. Duży chaos organizacyjny. Nauczycielki bardzo miłe.
Sylwia
Polecam, bardzo przyjazna atmosfera. Czytając powyższe komentarze widać, że komentujący nigdy nie byli w tym przedszkolu.
Magda
Przedszkole jak każde inne. Dużo ciekawych zajęć. Polecam.
Tomasz
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola Domino. Dziecko pod dobrą opieką. Sporo zajęć i właściwe podejście kadry. Polecam
Bardzo dobre miejsce. Jesteśmy z żoną zadowoleni, a najważniejsze, że córa jest zadowolona.
Dorota
Moja córka chodzi do żłobka przy przedszkolu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z placówką. Polecam niezdecydowanym.
AniaPaweł
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z przedszkola. Córeczka pod dobrą opieką i co ważne-bezpieczną. Polecamy
Agata
Syn chodzi do Przedszkola Domino od września i po godz. 17 nie chce wychodzić, codziennie jest płacz, że za wcześnie przyjechałam. W trakcie dnia mają bardzo fajne zajęcia dodatkowe, oprócz tradycyjnego języka angielskiego, rytmiki czy gimnastyki, mają elementy integracji sensorycznej, układają LEGO, robią eksperymenty, sami kanapki, dzieciaki takie właśnie zajęcia uwielbiają. Serdecznie polecam.
Joanna
Jestem mamą 4letniej dziewczynki, uczęszczamy do przedszkola od czerwca, jest to nasze drugie przedszkole i kochamy to miejsce. Jeżeli Państwo szukają rodzinnej atmosfery, niewielkich grup, to trafiliście najlepiej jak tylko mogliście :) My jesteśmy zachwycone.
Agnieszka
Cudowne miejsce, pełne ciepła, małe grupy, nowoczesny budynek, piękne sale i zabawki. Serdecznie polecamy :)
Szukaliśmy z mężem miejsca, które spełniłoby oczekiwania nasze oraz córki. Trafiliśmy idealnie. Przedszkole DOMINO to świetne miejsce do zabawy i rozwoju naszego dziecka. Dobrze przystosowane sale i dużo przestrzeni, dzieci mają gdzie rozładować zapas swojej energii. Kapitalnie usytuowany plac zabaw, również z bezpośrednim wyjściem z jednej z sal (bardzo ważna sprawa dla naszej pociechy), bez którego nasza córka nie potrafiłaby żyć. Przedszkole posiada bogaty wachlarz zajęć dodatkowych, odgrywają one istotna role w tak młodym wieku. Każdego dnia coś innego się dzieje, a nasza córka wracając do domu opowiada o wszystkim z ogromnymi emocjami, radością i przejęciem, co nas niezmiernie cieszy.
Panie mają bardzo dożo empatii, jak każde dziecko również nasza córka ma swoją faworytkę :)
Otwartość Pani Magdy trafiła do córeczki od samego początku, życzliwość i uśmiech Pani Sary kupiła córeczkę bez reszty, Pani Joanna nie tylko jest wzorowym dyrektorem placówki ale także odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, ma świetne podejście do dzieci. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy problem stara się rozwiązać z korzyścią dla dziecka i ich rodziców. Wspaniały człowiek, który robi świetną robotę dla najmłodszych :)
Polecam przedszkole DOMINO bo lepiej trafić nie mogliśmy
Victoria
Thank you very much for the warm welcome at the Domino kindergarten. We have a sense of closeness and joy for our child.
AGATA I PIOTR
Jesteśmy zachwyceni placówką, zarówno żłobkiem, jak i przedszkolem. Nasze dzieci czują się tu, jak w domu, co dla mnie jako Mamy ma ogromne znaczenie. Dzieci mają duży wachlarz zajęć dodatkowych, w tym dogoterapię i muzykoterapię, którą moje dzieci uwielbiają. panie bardzo twórcze, zajęcia urozmaicone, super kontakt z przedszkolem.
Bardzo polecamy, bo miejsce naprawdę godne POLECENIA.
Mama Julka
Jesteśmy w przedszkolu już długo, możemy coś więcej powiedzieć: miejsce domowe, ciepłe, kadra pełna energii i zaangażowania, chętni do pomocy, aktywni dla dzieci, nie mam tu miejsca na tzw. "masówkę", tu na pewno dbają o indywidualny rozwój, mnóstwo zajęć praktycznych, z czego osobiście się bardzo cieszę, nawet kanapki sobie czasami dzieci same robią :) :) :)
My bardzo polecamy :)