Gen. Leopolda Okulickiego 9
Nowy Dwór Mazowiecki

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 5 dzieci. Data otwarcia placówki to 19-12-2014.

Opinie o: Bajkowy Dom

Sandra
11-07-2022 12:38
Nie polecam!
Jak Panie mają takie samo podejście do dzieci jak do rodziców to współczuje tym co zapisali swoje pociechy.
Umawiają się na spotkanie i dwa razy z rzędu nie zjawiają się bez uprzedzenia. Brak odzewu, zero szacunku.
Monika
11-07-2022 12:39
Brak profesjonalizmu. Nie wiem jak można takim osobą zostawić swoje dziecko.
Urszula
29-09-2022 01:33
Nie polecam! Poszłam z rocznym synkiem na pierwszy dzień adaptacji. Tak bardzo nie mogliśmy sie doczekać tego dnia... Niestety... Czułam sie w sali jak intruz. Przez półtorej godziny żadna z dwóch pań nie podeszła do mojego syna nawet na minutę, nie zapytały jak ma na imię. Do mnie odzywały się tylko na ewentualne moje pytanie. Na ich twarzach malował się grymas niezadowolenia i brak empatii. W sali dzieci płakały (logiczne, tęsknią za rodzicami). Troje dzieci chodziło z soplami z kataru i uklejonymi buziami po już zaschniętym katarze. Żadna z pań nie otarła gilków. Tak te brudne dzieciaczki chodziły po sali, później jadły, a na koniec poszły na plac zabaw. Obrzydliwe i nieetyczne. Wyjście na plac zabaw o godzinie 10-tej, po porannym deszczu. Bylo 10 stopni, sama bardzo zmarzlam bawiac sie z synem. Wszystko na placu mokre. Dzieci chodziły, przewracały się po mokrym, grząskim piachu, siadały na mokrych miejscach.
O całej sytuacji postanowiłam poinformować Panią Dyrektor aby zwróciła na to uwagę. Co usłyszałam w zamian? Skoro nam się nie podoba to najwyraźniej to nie jest żłobek dla nas i syn nie będzie przyjęty. SZOK!
Przestrzegam przed tym żłobkiem. Szkoda naszych dzieci...