Gen. Leopolda Okulickiego 9
Nowy Dwór Mazowiecki

WWW: bajkowy-dom.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 5 dzieci. Data otwarcia placówki to 19-12-2014.

Opinie o: Bajkowy Dom

Sandra
11-07-2022 12:38
Nie polecam!
Jak Panie mają takie samo podejście do dzieci jak do rodziców to współczuje tym co zapisali swoje pociechy.
Umawiają się na spotkanie i dwa razy z rzędu nie zjawiają się bez uprzedzenia. Brak odzewu, zero szacunku.
11-07-2022 12:39
Brak profesjonalizmu. Nie wiem jak można takim osobą zostawić swoje dziecko.
Urszula
29-09-2022 01:33
Nie polecam! Poszłam z rocznym synkiem na pierwszy dzień adaptacji. Tak bardzo nie mogliśmy sie doczekać tego dnia... Niestety... Czułam sie w sali jak intruz. Przez półtorej godziny żadna z dwóch pań nie podeszła do mojego syna nawet na minutę, nie zapytały jak ma na imię. Do mnie odzywały się tylko na ewentualne moje pytanie. Na ich twarzach malował się grymas niezadowolenia i brak empatii. W sali dzieci płakały (logiczne, tęsknią za rodzicami). Troje dzieci chodziło z soplami z kataru i uklejonymi buziami po już zaschniętym katarze. Żadna z pań nie otarła gilków. Tak te brudne dzieciaczki chodziły po sali, później jadły, a na koniec poszły na plac zabaw. Obrzydliwe i nieetyczne. Wyjście na plac zabaw o godzinie 10-tej, po porannym deszczu. Bylo 10 stopni, sama bardzo zmarzlam bawiac sie z synem. Wszystko na placu mokre. Dzieci chodziły, przewracały się po mokrym, grząskim piachu, siadały na mokrych miejscach.
O całej sytuacji postanowiłam poinformować Panią Dyrektor aby zwróciła na to uwagę. Co usłyszałam w zamian? Skoro nam się nie podoba to najwyraźniej to nie jest żłobek dla nas i syn nie będzie przyjęty. SZOK!
Przestrzegam przed tym żłobkiem. Szkoda naszych dzieci...
Joanna
01-02-2023 09:40
Moja opinia dotyczy przedszkola prowadzonego pod tą samą nazwą i przez tę samą osobę w drugiej lokalizacji /Jabłonna/. To spore przedszkole, jest tam dużo dzieci. Jest tam brudno, śmierdzi starym olejem w całym budynku. Ubrania dziecka są koszmarnie brudne i śmierdzące, nawet włosy dziecka śmierdzą kuchnią. Oszczędza się tam na wszystkim, a przede wszystkim na jedzeniu i pomocach edukacyjnych. Ciocie są nawet sympatyczne, ale chyba nie do końca komfortowo czują się w tym miejscu, nie można im zarzucić lenistwa, bo zajęcia z dziećmi prowadzą chyba z zaangażowaniem. Pani dyrektor to odrębny temat, okoliczna legenda, przy czym wszelkie negatywne opinie o niej muszę uznać za zasadne i zasłużone. Szkoda tylko, że nikt nie zechciał sprawdzić wiarygodności dokumentów potwierdzających jej wykształcenie, co przekłada się na prawo do prowadzenia przedszkola.
11-02-2023 22:59
Od tego roku moje dziecko uczęszcza do przedszkola. Małe grupy, indywidualne podejście, ciekawe zajęcia, ciepła i przyjazna atmosfera. Kuchnia na miejscu, domowe, smaczne posiłki.
Irena
15-03-2023 19:05
Przyjazna placówka, miłe panie, pachnie obiadem odrazu jak się wchodzi do budynku. Bezpośrednio przy wejściu mały płac zabaw, za osiedlem większy wyposażony w kilka sprzętów do zabawy.
Joanna
11-03-2024 10:14
Jak najdalej od tego miejsca .
Syn od 5 miesięcy już tam nie chodzi, ale codziennie przejeżdżamy obok tego żłobka i za każdym razem niespełna 3 letnie dziecko wspomina że płakał w tamtym przedszkolu , że pani krzyczała i nie lubi tego przedszkola.
Zero profesjonalizmu , kobiety bez jakichkolwiek papierów na to co robią.
Zdjęcia wystawiane na portalach na pokaz, w rzeczywistości całe dnie panie nie zajmują się dziećmi. Typowa przechowalnia.
Ze szczerego serca nie polecam, nie róbcie krzywdy swoim dzieciom.