1. Przedszkola
  2. Pomorskie
  3. Gdańsk

Niepubliczne Przedszkole Bajkoland Jasień

Jabłoniowa 20
Gdańsk

Informacje podstawowe

Telefon: 791 274 454
e-mail: [email protected]
NIP: 9581387168
REGON: 387099091

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 75 dzieci. Data otwarcia placówki to 23-09-2020.

Atuty

  • język angielski

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Bajkoland Jasień

Dodaj opinię
Jasień Bajkoland
1/5
05-02-2021 22:13
NIE POLECAM!!
Dyrektora kłamie i wciska kit mowiac ci to co chcesz usłyszeć..Niby tanie czesne, ale za wszystko trzeba płacić dodatkowo.
Dzieci bardzo mało wychodza na dwor,czesto jedna opiekunka na cala grupe dzieci.
NIE POLECAM!
Bożena
5/5
17-11-2021 19:27
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie podchodzą indywidualnie do każdego dziecka.
W przedszkolu dużo się dzieje, urodziny, bale, wycieczki, uroczystości.
Odkąd moje dziecko zaczęło chodzić widać różnicę w posługiwaniu się językiem.
Dorota
5/5
17-11-2021 19:36
A ja jestem baaardzo zadowolona! W grupie mojego dziecka wszystko funkcjonuje wzorowo, kompetentne panie, edukacja i angielski na wysokim poziomie.
Jeśli o coś pytam to dostaję konkretną odpowiedź, nie roszczę pretensji tylko rozmawiam konstruktywnej.
Szczerze POLECAM!
Hania
5/5
17-11-2021 19:49
Trudno uwierzyć w te głupoty powyżej. Panie wychodzą z dziećmi codziennie na specery.
Panie są przemiłe, dzieci zadbane.
Dużo zajęć dodatkowych, konkursów, uroczystości.

Polecam!
Antonina
5/5
17-11-2021 20:01
Dwoje moich dzieci uczęszcza do tego przedszkola i chwalę sobie bardzo jestem naprawdę zadowolona z postępów dzieci jak i podejścia nauczycieli do nich, panie pomoc nauczycieli są bardzo miłe, ciepłe opiekuńcze. W przedszkolu odbywa się dużo zajęć dodatkowych, dzieci chodzą codziennie na spacery, jest mnóstwo zabaw oraz nauki poprzez zabawę.
Pani Aneta bardzo miła ciepła osoba gotowa wyjaśnić wszystkie pytania i wątpliwości cudowny kontakt zarówno z nauczycielami jak i dyrekcją, zawsze gotowi pomóc oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam z całego serducha .
Ludmiła
5/5
23-11-2021 12:11
Do tego przedszkola chodzą moje dzieci. Młodsza córka często choruje, ale nawet kilka dni na miesiąc dają nam dużo - dziecko się uczy samodzielności, zabawy z innymi dziećmi, oprócz ciekawych zajęć podoba nam się że dziecko zaczyna powoli mówić po angielsku. Dla starszego syna zmienili publiczne przedszkole na Bajkoland ponieważ grupy są mniejsze, więc Pani przydziela więcej uwagi każdemu dziecku, to jest odczuwalne, dziecko z chęcią idzie do przedszkola, mają zajęcia plastyczne, także dodatkowe wg preferencji dziecka i rodziców (jest z czego wybrać, bo w publicznym są duże ograniczenia). Jedna z Pań cały czas mówi po angielsku z pięknym brytyjskim akcentem, syn zaczął lubić angielski. Trochę się podziwiam złym opiniom. Z września wystartowali wszystkie podstawowe i dodatkowe zajęcia i poszło dobrze. Więc szczerze polecam.
Paweł
1/5
24-11-2021 17:19
Posiłki dla dzieci porcie mikroskopijne, czyżby władzę przedszkola dzieliły jeden posiłek na czworo dzieci chyba czas poprosić o dostęp do zamówienia porcji przez przedszkole, bo coś czuję że przynajmniej połowa kwot zostaje w przedszkolu,a dzieci chodzą głodne, kolejna kwestia brak placu zabaw,spacery jak z pieskiem na smyczy dzieci nie mają żadnej możliwości żeby pobiegać. Na koniec mogę powiedzieć coś miłego przynajmniej Panie są miłe, niestety nie wszystkie Pani woźna to nieporozumienie takie słownictwo przy rodzicach i dzieciach, oraz Pani w długich brąz włosach nie zainteresowana dziećmi przy odbiorze, siedzi na pupie zajęta swoją osobą miałem dziś przyjemność odebrać z grupy dziecko i cieszę się że nie ma mój syn styczności z nią na dłuższą metę.
Ojciec
5/5
24-11-2021 21:18
Nie zgadzam się z tymi opiniami i nie nie jestem dyrektorem tej placówki, jestem rodzicem Panie zaangażowane, dyrekcja bardzo miła gotowa zawsze pomóc. Dzieci codziennie chodzą na spacery a że placu zabaw nie ma wiedzieliśmy od początku jak oddaliśmy dziecko do przedszkola i w niczym ani nam ani wam drodzy państwo to nie przeszkadzało bo nikt nie zataja tej informacji.
Angielski moje dziecko akurat widzę że zna coraz więcej słów logiczne jest, że dzieci nie będą przecież mówić do nas pełnymi zdaniami na to wszystko trzeba czasu i ja jako rodzic to rozumiem, a druga strona jest taka że Panią naprawdę jest ciężko pracować z takimi maluchami ,za co też jestem wdzięczny a państwu wszystko przeszkadza za wszystko winią nauczycieli i dyrekcję ,a czasami wystarczy spojrzeć że nasze dzieci również nie są orłami i aniołkami i Ja zdaję sobie z tego sprawę, bo akurat mój syn należy do tych nie do końca grzeczny i otwarcie umiem to powiedzieć i przyznać. Akurat moje dziecko uczęszcza do grupy żabek i nie powiem złego słowa wszystkie trzy Panie angażują się w swoją pracę, ale nie tylko te , jak przyprowadzam rano dziecko do przedszkola to jest w grupie pszczół i tam też panie miłe uśmiechnięte, a my wymagamy sami nie wiemy czego, to my wychowujemy dziecko a chcielibyśmy zrzucić to na Panie w przedszkolu. Jeszcze parę słów o porządku jest zawsze czysto i pachnąco.
I naprawdę polecam BAJKOLAND NA JABŁONIOWEJ.
Malina
5/5
30-11-2021 18:20
Niskie czesne i dobra opieka. Dzieci mam zachwycone, chodza chetnie. Można sie dogadać nawet w kwestii posilków (córka ma wybiorczosc pokarmowa)
Zadowolony rodzic
5/5
30-11-2021 22:16
Jestem mamą dziewczynki z grupy żabek. Postanowiłam zamieścić swoją opinię, ponieważ słyszę różne opinie o przedszkolu. W grupie pełne zaangażowanie Pani Magdy miła, sympatyczna i kompetentna osoba, Pani Martyna również miła i sympatyczna, szczególnie utknęła mi w pamięci Pani Asia, ponieważ córka wciąż o niej mówi, więc jestem przekonana, że jest osobą ze świetnym podejściem do dzieci , ja również odbieram ją jako ciepłą, miłą i opiekuńczą osobę, wypełnioną ogromem cierpliwości i miłości do dzieci, co bardzo rzadko się zdarza.Córka zawsze chętnie chodzi do przedszkola i równie ciężko z niego wychodzi. Chciałam również pochwalić dyrekcję za pomysł z pasowaniem on-line. W obecnych czasach jest to najlepsza z podjętych decyzji, nie narażajmy się. Mam tylko jedno zastrzeżenie przyprowadzane są dzieci chore i przeziębione proszę coś z tym zrobić, dbajmy o swoje zdrowie.Ogólnie wystawiam ocenę bardzo dobrą i życzę więcej takich miłych i sympatycznych Pań.
Marta
5/5
15-12-2021 23:23
Od września do tego przedszkola poszła moja córeczka, nie czytałam wcześniej opinii w necie tylko popytałam w śród koleżanek , wszystkie wychwalały to miejsce. I muszę przyznać że nam też bardzo sie podoba, Kasia ładnie się rozwija, widzę że bardzo polubiła zajęcia plastyczne, i z językiem tez sobie radzi ... oczywiście na swoim poziomie. Osobiście polecam
Anita
5/5
17-12-2021 14:01
Ja przedszkole z całego serca polecam, córki tutaj chodzą i widać, że zadowolone. Maja fajne zajecia, ucza sie mnostwo nowych rzeczy
Kama and Bart
1/5
22-12-2021 16:08
Mieliśmy synka w tej placówce. Chodziliśmy zaledwie miesiąc i o miesiąc za długo. Jakiś dramat. Dziecko ciągle głodne, zmiany kadrowe, w placówce panuje chaos, a angielski to jakiś żart… wyjścia na podwórko odbywają się sporadycznie, przedszkole nie ma swojego placu zabaw, przedszkolanki chodzą z dziećmi w koło zbiornika. Zmieniliśmy na sąsiednią placówkę, z resztą nie ny jedni i jest o niebo lepiej.
Mariankowa
5/5
28-12-2021 22:22
Świetne przedszkole, żałuje że starsza córka tu nie chodziła, trafiło nam sie jak nie wiem. I kadra, i zajęcia, opieka , jedzenie, no na wszystko super , Kaja zadowolona bardzo
Joanna mama
5/5
02-01-2022 22:15
Jestem zadowolona, jak do tej pory nie miałam z paniami zadnych konfliktów a córka wraca z przedszkola zadowolona i zawsze dobrze się wypowiada o paniach, jedzeniu i ogólnie przedszkolu. Nie mam się więc do czego przyczepić. Dla mnie jest wszystko tak jak być powinno
Dodaj opinię