2. Mazowieckie

Niepubliczne Przedszkole "Bąbel"

Zegrzyńska 81A
Legionowo

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-08-2014.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Bąbel"

Aga
11-06-2017 23:21
Wystarczy posłuchać przez okno jak panie prowadzą zajęcia jak drą sie na dzieci i znęcają sie nad nimi
Właścicielka udaje ze nie wie ale zamyka okno jak
Za głośno pani krzyczy żeby nikt nie słyszał
Dziecko wracało z brudnymi majtkami bo bało sie powiedzieć ze chce kupę
Właścicielka powiedziała ze oni nie chodzą z dziećmi
Do toalety wiec chłopcy i dziewczynki w jednej palecie z dwóch grup w wieku 3-5 są bez nadzoru
Córka zmieniła sie po dwóch tygodniach z wesołej w
Zastraszona i smutna
Kiedy ja zabrałam z tamtąd po swych tygodniach znów jest jak kiedyś
Ogólnie ostrzegam ze to przedszkole jest okropne
Ewa
14-09-2020 12:21
Dziś byłam świadkiem jak jadna Pań ma zero cierpliwości do dzieci nie wiem czy powinna pracować z dziećmi ..szarpała dziecko za rękę bo nie chciało grzecznie stać, strasznie mnie to zabolalo mimo ze mam jyz duze dzieci i zadno tam nie chodziło. Po prostu przypadkiem spojrzałam okno, aż strach pomyśleć co dzieje się w środku .Dodam ze nie jestem jakaś nadopiekuncza mamusią i jakaś dyscyplina muso być ale wydaje mi się ze to bylo za dużo .Rodzice przedszkola bądźcie czujni.😥
Mira
16-01-2022 22:15
Polecam przedszkole "Bąbel" w Legionowie ze względu na wysoki profesjonalizm zatrudnionej w nim kadry dydaktycznej. Moje dwie córki uczęszczały do tej placówki i każdorazowo kiedy obok niego przechodzą muszą do niego wstąpić żeby spotkać się i przywitać ze swoimi "ciociami". Poleciłam go trzem mamom których dzieci również tam uczęszczają. Wysoki poziom nauczania sprawia, że jest on dostrzegany przez nauczycieli szkół podstawowych do których trafiają dzieci po opuszczeniu murów tej placówki dydaktycznej. Tak było w przypadku moich córek. Lokalizacja przedszkola na parterze kompleksu mieszkalnego może czasami sprawiać swoiste uciążliwości-zwłaszcza u starszych jego mieszkańców- ale przecież każdy z nas miał bądż ma małe dzieci i należy być wyrozumiałym, gdyż jest to dla nich jedyny czas kiedy mogą się bez konsekwencji wyszumieć ! Z Nowym Rokiem życzę Gronu Pedagogicznemu wytrwałości i osiągania coraz to wyższych wyników . Tak trzymać.
Mała
10-01-2023 08:33
Profesjonalne przedszkole dla dzieci że spectrum, z WWR, z potrzeba kształcenia specjalnego. Zrzesza najlepszych dostępnych specjalistów. Dzieci mają opiekę i terapię w ramach godzin pracy przedszkola. Poprawa funkcjonowania dziecka widoczna po 1-2 miesiącach. Zalecenia przenoszone do domu wraz z dzieckiem. Rodzina w stałym kontakcie z placówką, szkolony na bieżąco. Pani Dyrektor zawsze ma czas na rozmowę, konsultację, nigdy nie odwraca się od rodzica i dziecka. Panie w grupie szkolone na bieżąco, zalecenia terapeutów przenoszone są na grupę i generalizowanie. Z czystym sumieniem polecam placówkę.