1. Przedszkola
  2. Śląskie
  3. Będzin

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Zaczarowany Ołówek"

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Małobądzka 143
Będzin

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Zaczarowany Ołówek"

Dodaj opinię
Monika
5/5
26-10-2022 09:11
Przedszkole idealne do rozwoju dziecka. Zajęcia sportowe, jezykowe, edukacyjne i dodatkowo zajęcia z fizjoteraupeta, psychologiem czy logopeda. Dziecko jest zaopiekowane z każdej strony. Male grupy, ciekawy program, własny ogródek i duży parking powodują, ze jest to miejsce, ktorego szukalismy dla dziecka. Nie wspomne już o piątkowym odwiedzinach alpaczkow w przedszkolu na które moj syn czeka co tydzień:-)
Grzegorz
5/5
26-10-2022 10:08
Przeniesienie syna do tej palcówki jest strzałem w "10". Dużo przestrzeni, sala gimnastyczna, zajęcia dodatkowe i przede wszystkim olbrzymia energia i zaangażowanie osób tworzących to miejsce.
Martyna
5/5
17-03-2023 11:36
Miejsce godne polecenia i naśladowania!
Bogata oferta zajęć, które wywołują szeroki uśmiech na twarzy dzieci.
Panie nauczycielki (ciocie ❤️) to osoby pełne spokoju, opanowania, ale i radości oraz pasji do wykonywanego zawodu. Empatia, szczere zainteresowanie kadry nauczycielskiej tym, co czuje dziecko i reagowanie na jego potrzeby a do tego stały, sympatyczny i regularny kontakt z rodzicami - połączenie idealne!
Dodatkowym atutem są różnorodne i przyjemnie zbilansowane posiłki wychodzące wprost z własnej kuchni placówki.
Szczery uśmiech na twarzy dziecka po powrocie do domu, opowieści o cudownych ciociach i wujkach, koleżankach i kolegach, piesku, króliku, alpakacn, zajęciach taneczno-sportowych, śpiewanie piosenek po angielsku i hiszpańsku (!) czy dopytywanie dziecka o nowe słówka i zwroty, które poznało podczas codziennych zajęć z j.angielskiego - to wszystko sprawia, że każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że wybór "Zaczarowanego ołówka" był najlepszym wyborem, jakiego mogłam dokonać.
Powodzenia
1/5
26-05-2023 11:47
Kochani rodzice, tak cudowne przedszkole, że pip, sanepid i komornik mają co tam robić, a po ostatniej kontroli, szefostwo uciekło oknem 🤣🤣🤣 Przedszkole mlekiem i miodem płynące... Ten kto ma rozum, to już dawno od nich uciekł. Pozdrawiam
Beata
1/5
06-09-2023 03:25
Placówka dyskryminuje dzieci z niepełnosprawnością. Mają bałagan w dokumentach, twierdząc że nie dostali dokumentacji medycznej. Trzeba było wzywać do placówki karetkę, bo Panie nakarmiły dziecko czymś co nie powinno jeść (panie zostały wcześniej uprzedzone z jakimi pokarmami może być problem, jednak częste zamiany kadry stworzyły tu problem). Dziecko niepełnosprawne z problemami żywieniowymi Panie wolały głodzić, żeby nie mieć problemów i nie musieć po raz kolejny wzywać karetki. Twierdzą że zapis w regulaminie "jeżeli rodzic nie współpracuje i nie dostarcza dokumentacji medycznej żłobek może rozwiązać umowę natychmiastowo" jest dla nich i mimo, że twierdzą że rodzic nie współpracuje i nie dostali dokumentacji- umowy nie rozwiążą (wiadomo dlaczego, pieniądze dla nich najważniejsze). Po zmianie placówki na inną dziecko lepiej przybiera na wadze, stan zdrowia się poprawił i nawet według lekarzy w ciagu poniżej miesiąca dziecko bardzo się zmieniło na plus... Placówką zajmie się MOPS (który Panie ze żłobka nastały na rodziców.... UWAGA: TYLKO DLATEGO ŻE ŻŁOBEK NIE RADZI SOBIE Z DZIECKIEM!)
ppoz
1/5
19-09-2023 02:17
Właściciel , pomimo wielu ponagleń nie płaci za wykonane usługi (faktury), przestał odbierać telefony ! Brak rzetelności !
Rodzic
1/5
28-09-2023 12:01
Zabrałam z tamtad dziecko natychmiastowo. Przedszkolanki siedzą i udają ,że wszystko jest ok. Nie mają prądu już od kilku dni :) . Dodatkowo pracownicy odchodzą z dnia na dzień - same nowe twarze. Szczerze nie polecam :)
Marta
1/5
29-09-2023 01:09
Tragedia, nikomu nie polecam ani wysłania tam swojego dziecka, ani pracy. Jako przedszkolanki Panie woźne (ponieważ przedszkolanki nie dostają wynagrodzenia), dzieciaki siedzą bez prądu (dyrekcja nie ma nawet na rachunki), pracownikom przedszkola, żłobka, cateringu nie zostają wypłacane wynagrodzenia, uzyskanie konkretnych informacji od dyrekcji graniczy z cudem. Omijać szerokim łukiem!
Warzywa i owoce
1/5
30-09-2023 10:31
Cóż, chyba spotkamy się w sądzie. Faktury niezapłacone za dostarczony towar, brak kontaktu, nie odbierają telefonów ani nie odpowiadają na ponaglenia mailowe. Oczywiście wpis do KRD.
Mama
5/5
30-09-2023 09:45
Jestem bardzo zadowolona ze żłobka jak i moja córka, która każdego dnia woła, że chce do Cioci. Bardzo dobra komunikacja między opiekunkami a rodzicami - informacje przekazywane każdego dnia skrupulatne i rzeczowe. Indywidualne podejście do dziecka, a także duże zaangażowanie cioć. Bardzo smaczne jedzenie (próbowałam podczas adaptacji dziecka) nawet dla dzieci, które mają dietę. Duża ilość zajęć dodatkowych, które pozytywnie wpływają na rozwój mojej córki. Jestem mega zadowolona z postępów córci, które zrobiła chodząc do żłobka.
Były rodzic
1/5
01-10-2023 11:21
Wydaje mi się,że powyższy komentarz jest z palca wyssany od "mamy". Zajęc dodatkowych może i jest dużo, ale czy się odbywają? Tutaj jest duży znak zapytania. Skoro kadra momentalnie w zaskakującym tempie się zmniejszyła.. dziwne nie? Ciekawe dlaczego? Połowa nagle się rozchorowała? Kto w to uwierzy? Chyba tylko dzieci. Sam brak prądu w placówce oświatowej powienien wam otworzyć oczy.. i nie to nie jest "awaria" ,bo awaria trwa max 24 h, a nie cały tydzień i oczywiście z ciągiem dalszym :) otwórzcie oczy , bo jest październik !! Gdzie znajdziecie przedszkole/żłobek?
Rodzic
5/5
01-10-2023 05:51
Myślę, że powyższe opinie są od byłych pracowników, którzy mszczą się na Placówce za zwolnienie. Jeśli komuś nie chce się pracować to niestety zawsze narzeka. Zajęcia dodatkowe się odbywają - jestem od dłuższego czasu z dzieckiem na adaptacji. Ten kto nie wie niech nie pisze bredni wyssanych z palca.
Jerey
1/5
01-10-2023 05:58
Drogi "Rodzicu", droga "Mamo" aż trąci, że tę opinie są pisane przez właścicieli...
Głośno o was na mieście...i to nie są pomówienia byłych pracowników...
Wstyd...
Ciekaw kiedy odpowiednie instytucje zamkną ten "b. na kółkach"!!!
Dorota
1/5
01-10-2023 06:23
Też przeniosłam swoje dziecko i też ta kobieta nasłała na mnie Mops bezpodstawnie !!! Myślałby kto, wielka Pani Dyrektor a już na mieście mówią, że nawet studiów nie ma skończonych w tym kierunku, zero wiedzy, zero kompetencji tylko na fb robią sztuczne zamieszanie ale jest zupełnie inaczej. Moje dziecko się prawidłowo rozwija w poprzedniej placówce zawsze była chwalona w obecnej tez a ta dyrektorka naslala na mnie Mops bo dziecko nieprawidłowo się rozwija No kompletny nonsens. Żenada, uważacie i nie dajcie się zwieść pozorom. Trzeba natychmiast powiadomić Urzad Miasta i Kuratorium .
Mama
5/5
01-10-2023 08:47
Moja córka chodzi do przedszkola od czerwca. Jest bardzo zadowolona. W weekend są ciągłe pytania kiedy pojedziemy do przedszkola bo ona bardzo bardzo tęskni. W poprzedniej placówce było odwrotnie, każde wyjście do przedszkola kończyło się histerią że ona nie chce. Przyniesienie to była najlepsza decyzja. Córka zadowolona, pokonuje swoje trudności pod okiem specjalistów z którymi mam stały kontakt. Ciocie bardzo miłe, z indywidualnym podejściem do każdego dziecka.
Bartosz
5/5
01-10-2023 09:57
Bez podstawne oczernianie kogoś jest karalne w Tym kraju. Trzeba mieć dowody. Internet to taki twór że wszystko przyjmie. Każdego z opiniodawców zawsze można namierzyć. W logach znajdują się informacje o każdym z was, nawet na o mnie. VPN może i ukrywa informacje o użytkowniku i według niego nie zostanie namierzony, to jest w wielkim błędzie.
Rafał
5/5
02-10-2023 08:43
Żłobek/przedszkole rewelacyjne pod każdym względem. Panie zawsze miłe uśmiechnięte rewelacyjna atmosfera jak i dla rodziców tak i dla dzieci. Mój syn z uśmiechem wstaje gdy ma iść do przedszkola. Jedyne takie miejsce gdzie dzieci chcą same chodzić i uczestniczyć w zajęciach. Żłobek/przedszkole na prawdę stawia na rozwój dziecka a nie tylko odbębnić swoje godziny i do domu. Aż żal czytać, że jakiś niespełna rozumu rodzic wypisuje takie głupoty i chce oczernić to miejsce
Manhattański Druid
5/5
02-10-2023 03:59
Ogólnie sprawa dość ciekawa, w niezwykle krótkim czasie ilość opinii negatywnych i pozytywnych znacznie się zwiększyła niestety opinie negatywne w większości nakładają się na ten sam czas wystawienia, tyle niezadowolonych kontrahentów i rodziców w jednym momencie…. Przypadek? Nie sądzę, łatwo tutaj można zauważyć zabieg psychologiczny zastosowany którym jest celowe wywarcie negatywnej opinii na jakimś miejscu poprzez komentarze które są prawdopodobnie spreparowane przez pana Marcina jak i panią Karolinę, jest tutaj pokazany przykład pracowników którzy w momencie kiedy firma ma sytuacje pod górkę ze względu na opóźnienie wypłaty z czego jednego z podanych pracowników wypłata wynosiła tyle ile straty ponoszone na kuchni przez placówkę, kolejny przypadek? Również nie sadze, celowe działanie na szkodę firmy w której się doniedawna pracowało? No można odpowiedzieć sobie samemu, mam nadzieje ze ludzie zaczną więcej myśleć i nie ślepo patrzeć na bezsensowne komentarze negatywne, które często nawet nie są poprawna polszczyzna napisane, a rodzice którzy czytają te opinie, niech się nie zrażają do placówki bo przyglądając się całej sytuacji zboku, głównymi problemami firmy jest to, że za robią dla dzieci bardzo dużo a podejrzewam, że cały kryzys związany jest z małą „zmiana” w umowie na dotacje unijna dla przedszkoli z żłobków dzięki której wiele placówek jest obecnie w takiej sytuacji bo zostali odcięci od opcji która do dnia podpisania umów była na zupełnie innych warunkach, korzystniejszych dla działalności, za obecna sytuacje Winni jesteśmy my jako konsumenci, większość placówek żeruje na dzieciach i tną koszty w placówkach maksymalnie zwiększajac przy tym zyski, a Placowka która stwierdziła ze zrobi inaczej jest bombardowana przez niekompetentnych pracowników, konkurencyjna placówkę, firmy które czekają na zapłatę co jest zrozumiale, a co najmniej prawdopodobne, że rzeczywiscie te komentarze są prawdziwe chociaż wszystkie znaki na niebie i cała logika mówi ze to raczej wina obrażalskich dzieciaków którzy opuszczają okręt zanim wogole zaczął tonąć przy tym wbijając kulki w placówkę …

Pozdrawiam
Ale nie obrażalskie dzieci z kuchni
PS
Nie jestem osoba zatrudniona w placówce

Manhattanski Druid
Mama dziecka z Pszczółek
5/5
03-10-2023 06:50
Mój synek uczęszcza do tego przedszkola od początku roku kalendarzowego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko ma dobrą opiekę, chodzi z chęcią do przedszkola i często nie chce z niego wychodzić. Jest mnóstwo zajęć dodatkowych, wycieczek, wyjść do teatru, biblioteki, bawialni, pizzerii ( gdzie uczyli się robić pizzę), odwiedziło ich kino sferyczne i mnóstwo innych których nie da się wyliczyć. Widzę ile dziecko się nauczyło w przedszkolu i jak rozwinęło. Synek mówi że kocha Ciocię Sandrę a to chyba najlepsza opinia.
Mama z jednorożców
5/5
03-10-2023 09:54
Moja córeczka chodzi do żłobka od sierpnia. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia Ciociom, które się opiekują dziećmi. Za każdym razem gdy odbieram dziecko, dostaje rzetelną informację jak dziecko się zachowywało podczas dnia, czy piło/jadło itd. Widzę, po zachowaniu córki, że lubi Ciocie, a w domu śpiewa piosenki, których się nauczyła w żłobku. Opiekunki dzieci na ogromny plus 👌🥇
Babcia
5/5
05-10-2023 11:07
Jestem tylko babcią dwóch wnuczek uczęszczających do tej Placówki.Mam nadzieję,że to tylko przejściowe problemy i trudności w prowadzeniu przedszkola.Trzymam za Was kciuki,ponieważ moje dziewczynki są zachwycone i zakochane w Ciociach i bardzo chwalą wszystkie zajęcia,zabawy i naukę.Zreszta sama zauważam postępy.Ostatnio zostałam pouczona jak prawidłowo i bezpiecznie przechodzić przez jezdnię.Wnuczki są zadowolone,śpiewają mi piosenki,bawimy się często w przedszkole i wtedy One odtwarzają zachowania Cioć,bo są wtedy Paniami.Nie widzę żadnych niepokojących sytuacji.
Myślę ,że rodzice których dzieci uczęszczają do Zaczarowanego Ołówka,mogę spokojnie pracować i realizować się zawodowo ,bo ich pociechy są profesjonalnie zaopiekowane.
Brawo ❤️
Joe
3/5
05-10-2023 08:59
Drodzy Rodzice wasze wspaniałe opinie jak najbardziej są zrozumiałe, i ja mogę napisać to samo, że dzieci są zaopiekowane, zadowolone, nie chcą wracać do domu po zajęciach, Ciocie są wspaniałe, oddane, robią kawał dobrej roboty. Ale co z tego kiedy wali się u podstaw? Chwilowe problemy? Oby tak było. Ale ja odnoszę wrażenie, że właściciel jest tylko pionkiem A wszystkim zarządza Pani Dyrektor, która porwała się z motyką na słońce. Małe grupy fajnie, ale 2 osoby na kilkoro dzieci? Dobrze licząc to choćby ze żłobka 3 dzieci to wypłata dla 1 opiekunki, w grupie 6 dzieci to ledwo wystarcza na opłacenie 2 opiekunek (daję przykład na żłobku bo oplaty za przedszkole przecież są mniejsze). A gdzie reszta? Specjaliści, atrakcje w postaci alpak czy dogoterapii, rachunki typu prąd itd???? Czy inwestor spłaci im długi? Chodzą słuchy, że placówka będzie na pewno otwarta do końca roku szkolnego A co potem? Znowu będzie zagwozdka czy zabierać dzieci czy może jeszcze poczekać. To co się tam dzieje to nie jest fikcja, poodchodzili kucharze, odeszły z dnia na dzień opiekunki bo zostały bez wynagrodzeń i to nie jest kwestia jednej wypłaty. Zapytajcie Pani Dyrektor gdzie podziewa się codziennie do południa.. kto gotuje dla Waszych dzieci? Ja zrezygnowałam z usług tego miejsca nie bez żalu, ale teraz przynajmniej jestem w miejscu którego przyszłość nie stoi pod znakiem zapytania. Obyście nie obudzili się z ręką w nocniku. Powodzenia.
Kajka
5/5
06-10-2023 08:53
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Natomiast żeby to miejsce przetrwało potrzebne jest biznesowe podejście do sprawy osób, które mają o tym pojęcie. Pani dyrektor powinna odejść ze stanowiska zdecydowanie i każdy rodzic ma takie samo zdanie. Może jest dobrą ciocią dla dzieci i super koleżanką ale nie dyrektorką. Niestety poziom kompetencji jest na poziomie 0. Zresztą kilka razy słyszeliśmy jej wystąpienia i wypowiedzi ...osobiście mi dyrektor kojarzy się z autorytetem, twardym stąpaniem po ziemi i elokwentymi wypowiedziami.
Mocno trzymam kciuki za to miejsce
Pozytywna opinia
5/5
11-10-2023 06:24
Daje 5 gwiazdek za to ,że pod koniec października się zamykacie :D W końcu... Ileż można było :)
Dodaj opinię