2. Zachodniopomorskie
  3. Szczecin

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Tuptuś"

Młodzieży Polskiej 30
Szczecin

WWW: tuptus-szczecin.pl
NIP: 9551986591

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 70 dzieci. Data otwarcia placówki to 19-09-2013.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Tuptuś"

Olga
04-09-2023 13:28
Mój syn chodził do przedszkola "Tuptuś" w Szczecinie-Zdrojach. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim rodzicom te przedszkole. Panie dbają o wszechstronny rozwój dziecka, nie tylko nauka liczenia, pisania, czytania, ale także rozwój umiejętności budowania "z niczego", malowania, wycinania czy dbania o prawidłowe relacje społeczne. Dzieciaki nie nudzą się, ponieważ mają wiele atrakcyjnych zajęć (np. tańce, piłki, język angielski). Język angielski prowadzi przesympatyczny Pan, którego dzieciaki bardzo lubią i uczą się same o tym nie wiedząc.
Podsumowując: przedszkole, w którym dzieci bardzo dobrze się czują i wiele mogą nauczyć.