2. Zachodniopomorskie
  3. Szczecin

Brytyjskie Przedszkole Matematyczne "Zabawa & Matematyka - Fun & Math"

Henryka Siemiradzkiego 8
Szczecin

WWW: www.funandmath.pl
e-mail: przedszkole.funandmath@gmail.com

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Andreas. Data otwarcia placówki to 22-09-2015.

Opinie o Brytyjskie Przedszkole Matematyczne "Zabawa & Matematyka - Fun & Math"

Odpicowane na wysoki połysk. Ma sprawiać wrażenie kuźni małych geniuszy ale to tylko pozory. Kiepska atmosfera i sztuczny entuzjazm.
Przedszkole na pierwszy rzut oka wydaje się idealna placówką. Jest bardzo czysto. Zabawki są nowe. Jednak kadra która tam pracuje zmienia się jak rękawiczki. Moje dziecko nie mogło bawić się zabawkami bo zrobi bałagan. Pani stosowała szantaż o czym niestety dopiero teraz się dowiedziałam... mówiła do mojego dziecka że jeśli nie będzie grzeczne to mama nigdy po nią nie przyjdzie. Do tej pory chodzimy do psychologa. Niestety dopiero teraz dowiadujemy się co się tam działo , córka nie chce nic mówić bo nadal się boi... A mi serce pęka...