1. Przedszkola
  2. Zachodniopomorskie
  3. Szczecin

Brytyjskie Przedszkole Matematyczne "Zabawa & Matematyka - Fun & Math"

Henryka Siemiradzkiego 8
Szczecin

Informacje podstawowe

Telefon: 724 220 220
WWW: funandmath.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 362560069

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 60 dzieci. Data otwarcia placówki to 22-09-2015.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Brytyjskie Przedszkole Matematyczne "Zabawa & Matematyka - Fun & Math"

Dodaj opinię
Karoten
1/5
04-07-2017
Odpicowane na wysoki połysk. Ma sprawiać wrażenie kuźni małych geniuszy ale to tylko pozory. Kiepska atmosfera i sztuczny entuzjazm.
Daria
1/5
17-01-2020
Przedszkole na pierwszy rzut oka wydaje się idealna placówką. Jest bardzo czysto. Zabawki są nowe. Jednak kadra która tam pracuje zmienia się jak rękawiczki. Moje dziecko nie mogło bawić się zabawkami bo zrobi bałagan. Pani stosowała szantaż o czym niestety dopiero teraz się dowiedziałam... mówiła do mojego dziecka że jeśli nie będzie grzeczne to mama nigdy po nią nie przyjdzie. Do tej pory chodzimy do psychologa. Niestety dopiero teraz dowiadujemy się co się tam działo , córka nie chce nic mówić bo nadal się boi... A mi serce pęka...
Agnieszka
5/5
19-06-2020
Dziewczyny to nie tak. Właścicielka jest super i robi dla dzieci naprawdę wiele więcej niż kto inny nie licząc kosztów. Czarną owcą była dyrektora, która zniszczyła dobre imię placówce. Na szczęście wywalili ją z hukiem. Mam tu już drugie dziecko i od kilku lat obserwuję stąd wiem od środka. Na szczęście obecna dyrektor to wyjątkowo miła osoba , do której można zwrócić się z każdym problemem. Naprawdę szczerze polecam. Mama
Karo
5/5
19-06-2020
Świetne przedszkole, rodzinna atmosfera i cudne ciocie, Polecam z całego serca. Klaudiuszek nie chce wyjść z przedszkola
Goś
5/5
20-06-2020
Super placówka i super ludzie. Mam tam moje trzecie dziecko i żałuję, że nie było tego przedszkola wcześniej. Indywidualne podejście do dzieciaczków i do rodziców. Nie ma lepszego
Kasia
5/5
23-06-2020
Fantastyczne miejsce i świetna kadra. Nieustannie coś nowego się dzieje. Polecam
Magda
5/5
23-06-2020
Wspaniałe przedszkole, w którym mój synek czuje się jak w domu. Fantastycznie prowadzone zajęcia i opieka na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca.
Janeczka
5/5
25-06-2020
Genialne miejsce i święte Ciocie.
Tomasz
5/5
28-06-2020
Fachowa opieka i prawdziwa edukacja maluchów. Jeśli zależy komuś na odpowiednio dobranej wczesnej edukacji to polecam. Mój syn jest tam już drugi rok i to jest dobry wybór. Wcześniej byliśmy w dwóch prywatnych przedszkolach. Nie ma porównania. 👍🏻
Marek
5/5
30-06-2020
O co Wam chodzi ? Nie stać Was na odpicowaną placówkę na wysoki połysk ? Jeśli nawet to nie powód krytykować czystość i dobre wyposażenie. Tak powinno być wszędzie a nie że człowiek boi się usiąść bo się przyklei.
Mikołaj
5/5
21-07-2020
Genialne miejsce. Pani wita od progu a dziecko wchodzi zapominając o rozstaniu. Po pierwszym dniu córcia zapytała „to już do domu ???” Najlepsza rekomendacja.
Basia
1/5
23-03-2021
Kadra zmienia sie jak rekawiczki ....
Straszna rotacja pracownikow
Dziwne ze jest to akceptowane zle dziala, to na stabilizacje maluchow:(
Jurek
5/5
07-06-2021
Świetne miejsce z przyjazną atmosferą. Jedno z nielicznych ze stałym składem kadry. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Zapisaliśmy właśnie nasze drugie dziecko. Polecam
Barbara
5/5
09-06-2021
Świetne miejsce z domową atmosferą 😉super wykwalifikowana kadra ...placówka bardzo dobrze wyposażona. Moja córka czuje się tam bezpiecznie i zawsze wychodzi z uśmiechem .. polecam !!!
Jan
5/5
16-06-2021
Czytam te opinie i szkoda mi tych ludzi. „Odpicowane”, „kadra zmienia się jak rękawiczki” Od razu widać, że to zwykły hejt. Moje dziecko chodzi tam od żłobka i już mija czwarty rok i ani kadra nie zmienia się ani na wyglądzie się nie kończy. Naprawdę aż tak zazdrościcie, że trzeba hejtować i zniszczyć coś dobrego.
Wstyd
Nie znam lepszej placówki i bardziej oddanych ludzi. Jeśli naprawdę szukasz bezpiecznego miejsca i wyjątkowej edukacji dla swojego dziecka to szczerze polecam to miejsce.
Dagmara
5/5
18-06-2021
Genialne. Polecam bo warto
nie polecam
1/5
06-07-2021
niestety ladnie wyglada tylko na zdjeciach i stronie. zamierzam zabrac dziecko stamtad jak najszybciej. Bardzo zaluje ze zaufalam temu miejscu.
Monika
5/5
05-12-2021
Moja córka chodzi do przedszkola 3 rok i jest bardzo zadowolona, codziennie uśmiechnięta. My również jesteśmy bardzo zadowoleni, nigdy nie było z niczym problemów. Dużo zajęć, aktywności
Joa
1/5
13-12-2021
Przedszkole beznadziejne. Dziecko chodziło do niego odkąd skończyło 2 lata, a zostało zabrane jak miało 5. Zajecia logopedyczne to widmo, dziecko mimo zapewnień pani dyrektor nie było zabierane na zajecia logopedyczne. Wiele zajęć mimo ze jest na liście to nigdy się nie odbywają przez długie miesiące, rodzic dowiaduje się o tym od dziecka, nikt o niczym nie informuje. Właścicielka była zapatrzona w poprzednia dyrektorkę jak w obrazek, rodzice licznie się buntowali i próbowali rozmawiać z właścicielką, ale ona nawet nie zgodziła się na spotkanie i ta sytuacja trwała dwa lub trzy lata. Makabra, skoro nawet rodziców nie chcieli wysłuchać, to jak traktują dzieci??? Nowa dyrektorka to prawa ręka starej dyrektorki, wiec co tam się mogło zmienić na lepsze? Do tej pory nie otrzymałam teczki z pracami mojego dziecka, a powiedziano ze jak jej wychowawczyni wróci z urlopu to przygotuje teczkę i zadzwonią…. Minęły dwa lata i dalej nic. Zmarnowany czas w tym przedszkolu.
Joanna
2/5
05-08-2022
Przedszkole ładnie wyglądające i tyle. Pani Dyrektor bardzo dużo obiecuje. Niestety na obietnicach się kończy. Przedszkolne dzieci robią podobne rzeczy jak w publicznych przedszkolach a nawet mniej mimo zapewnień o szerokim wachlarzu zajęć rozwijających. Są tygodnie tematyczne, ale dzieci nie są w to angażowane poza pokazowym uczestnictwem. Zdjęcia, które są publikowane, które teoretycznie mają pokazać co dzieci robią są ustawiane. Co do Żłobkowych dzieci to mam wrażenie, że jedynie śpią, jedzą i bawią się zabawkami, nie uczestniczą w żadnych zajeciach ani wycieczkach.
Mama
5/5
01-11-2022
Szczerze?
Bardzo dziwią mnie te negatywne komentarze....
Dziecko wraca z przedszkola uśmiechnięte, zaopiekwoane. Opowiada co działo się w ciągu dnia, jakie były zajęcia - a jest tego całe mnóstwo! Codziennie przynosi piękne prace. Widać, że uczy się wielu nowych rzeczy. Wszystkie zajecia w których uczestniczy baaaardzo się podobają i opowiada o nich z entuzjazmem. Widać, że czas w przedszkolu jest super zaplanowany, a dzieci nie są pozostawione same sobie. Jeśli Dziecko ma z czymś problem od razu zostaje to zauważone i zakomunikowane rodzicom.
Często zmieniają się wystawki z pracami dzieci, organizowane są fajne dni/tygodnie tematyczne. Do tego wyjścia, imprezy... mamy porównanie z kilkoma innymi placówkami i szczerze mówiąc - bez porównania! Znajomi są w szoku ile fajnych rzeczy dzieje się u nas w przedszkolu i jak dopracowane są wszelkie detale. Do tego ładnie, czyściutko, nowocześnie.
Faktem jest to, że jest trochę droższe od innych przedszkoli, ale ta cena zdecydowanie przekłada się na jakość!
Dodaj opinię