2. Mazowieckie
  3. Płock

Niepubliczne Przedszkole "Dobry Początek"

al. Al. Stanisława Jachowicza 19a
Płock

WWW: dobrypoczatek.com

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 15 dzieci. Data otwarcia placówki to 14-09-2012.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Dobry Początek"

Kasia
17-05-2021 20:41
Radzę każdemu rodzicowi, którego dziecko uczęszcza do Przedszkola „Dobry Początek” w Płocku na ulicy Jachowicza zwrócić szczególną uwagę co dzieje się z jego dzieckiem w trakcie dnia przedszkolnego.
W zeszłym tygodniu, moja znajoma przechodząca obok przedszkola była świadkiem sytuacji, w której około 4 letnie dziecko o imieniu Oskar zostało zamknięte na placu zabaw samo, całe zapłakane krzyczało i wolało mamę!!!
Po zainterweniowaniu okazało się, że to Dyrektorka przedszkola wyprowadziła to dziecko na plac zabaw i zamknęła je tam samo, ponieważ „miała interesanta, a dziecko przeszkadzało”.
Jeśli przedszkolanki i dyrekcja dopuszczają się takich sytuacji, wolę nie myśleć co dzieje się w przedszkolu za zamkniętymi drzwiami i poza tymi kolorowymi filmikami wrzucanymi na stronę.