2. Wielkopolskie
  3. Swarzędz

Publiczne Przedszkole Jarzębinka

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Kórnicka 61
Swarzędz

Opinie o: Publiczne Przedszkole Jarzębinka

13-07-2017 10:59
Moje dziecko chętnie uczęszcza do przedszkola przy pl.Niezłomnych w Swarzędzu, jednak bardzo ale to bardzo nie podoba mi się że większość Pań (wyjątek stanowią zaledwie 3 osoby) siedzi nosami w telefonie. Za każdym razem jak dziecko jest odbierane z podwórka-widok jest ten sam niezależnie od godziny odbioru. W innych przedszkolach jest to zakazane i tak powinno być. Pracą Pań jest opieka nad dziećmi żeby bawiły się bezpiecznie a nie trzymanie nosa w telefonie!
Lena
29-01-2018 17:13
Moje dziecko chodzi na kórnickiej i jest to samo z telefonami( i te sztuczne uśmiechy ze niby takie sympatyczne) a dziecko w domu mówi ,że wciąż krzyczą. Myślę o przeniesieniu.