2. Lubelskie

Przedszkole Niepubliczne "Misiaczek" w Lublinie

Bernarda Wapowskiego 1

WWW: przedszkole-misiaczek.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 95 dzieci. Data otwarcia placówki to 31-08-2010.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne "Misiaczek" w Lublinie

Magda
22-01-2014 06:01
Rekomenduję to przedszkole, ponieważ całkowicie spełnia moje oczekiwania zarówno pod względem niskiego czesnego, jak również wysokiej jakości prowadzonych zajęć, kwalifikacji kadry, czy po prostu nowoczesnej placówki. Na mojej opinii zaważyła jednak obiektywna ocena mojej córki, która stwierdziła, że jest to jej drugi dom i że bardzo lubi tam przebywać i się bawić. Nic dziwnego, od samego wejścia panie z uśmiechem witają dzieci i z wielką chęcią wprowadzają je do sali organizując wiele zabaw i gier. Cieszę się, że przedszkole stawia przede wszystkim na rozwój dziecka, dzięki czemu mogę być spokojna o jego przyszłość. Dodatkowo cieszą mnie te wyjścia kulturalne, które mają również wielki wpływ na dziecko. Faktycznie, zauważyłam na przestrzeni tych kilku miesięcy pozytywne zmiany w zachowaniu mojego dziecka, które niezwykle mnie cieszą jako rodzica i dowodzą, że przedszkole do ktorego chodzi jest godne zaufania. Pozdrawiam.
Julita Trawińska
19-02-2014 05:54
Przedszkole spełnia oczekiwania nawet wymagających rodziców, ale to ze względu na wysokie kwalifikacje personelu, który zapewnia bezpieczeństwo i troskę mojemu dziecku. Bardzo doceniam to życzliwe usposobienie kadry pracowniczej placówki, ale szczególnie cieszy mnie nowoczesność placówki.
Bogata oferta edukacyjna, dodatkowe zajęcia w dobrej cenie.
Polecam przedszkole jak najbardziej.
Dominik
26-03-2014 20:05
Muszę pochwalić przede wszystkim panie pracujące w przedszkolu. Są one sympatyczne, doświadczone, w pełni zaangażowane, nie faworyzują konkretnych dzieci, wszystkie traktują na równi. Jestem bardzo szczęśliwy, że nasz syn uczęszcza do prestiżowej placówki, za którą niedużo płacę.
Sandra Waszak
06-05-2014 21:41
Moje dziecko jest jedynakiem, dlatego też posyłając je do przedszkola byłam pewna obaw, jak poradzi sobie w grupie innych dzieci. Na szczęście w Przedszkolu Miś szybko nauczyło się zabawy z innymi dziećmi. Serdecznie polecam właśnie tę placówkę. Pracują tam naprawdę wykwalifikowani pedagodzy, którzy wiedzą, jak zająć się dzieckiem. Dodatkowo osoby te są bardzo kreatywne i mają głowy pełne pomysłów. Zajęcia realizowane są w różne sposoby, tak by były one jak najciekawsze dal dzieci. Mój syn codziennie zdaje mi relację z tego co dzieje się w przedszkolu, a ja uwielbiam słuchać jego opowieści o tym czego się nauczył oraz o jego nowych kolegach.
Magda
21-05-2014 20:14
Niezmiernie cieszę się, że przedszkole jest tak pozytywnie nastawione na dzieci, przyjazne, przytulne, komfortowe i do tego ten domowy klimat który sprawi, że synkowi dobrze się tam przebywa.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze placówka jest prowadzona profesjonalnie, w pełnej organizacji.
Zajęcia są bezpłatne, a więc dla mnie to plus, bo w ramach czesnego syn ma zapewnione wszystko, co jemu potrzebne.
Przedszkole ciągle organizuje jakieś wyjścia, wycieczki, które również są w ramach czesnego, a wiec dla mnie placówka spełnia oczekiwania i realizuje wszystko, to na czym mi zależało.
Bardzo imponuje mi to, iż przedszkolanki są wykształcone i doświadczone w pracy z dziećmi, przez co odpowiedzialne i czułe wobec nich.
Dziękuję za wszystko.
Dominika
10-06-2014 18:30
Dzięki chętnej współpracy przedszkola sprawia, że dziecko wychowywane jest w oparciu o jednolite wartości.
Skutki widzę każdego dnia.
Dziękuję ;)
Marta T.
02-07-2014 08:37
Jestem wdzięczna za wsparcie w rozwoju mojego dziecka, za pomoc, za zaangażowanie, za to, że rozumieli państwo moje częste spóźnienia i nie ponosiłam za to żadnych konsekwencji.
Małgosia
20-08-2014 10:45
W tej placówce moje dziecko ma znakomite warunki do rozwoju. Bardzo cieszę się, że zapisałam tu Szymonka. Tutaj może bawić się z rówieśnikami. Dodatkowo w tym przedszkolu stał się o wiele bardziej samodzielny. Dzięki zajęciom z języka angielskiego bardzo szybko łapie nowe słówka.
Kinga Ludwiczak
29-08-2014 12:48
Było trudno zapisać dziecko do Misiaczka.
Dużo rodziców przybyło do przedszkola, ale na szczęście mnie się udało.
Jestem dobrej myśli.
Córce placówka bardzo się podoba, zobaczymy jak będzie w praktyce.
Iga W.
10-09-2014 14:05
Zapisałam tu moje dziecko i odwiedziliśmy to przedszkole już w wakacje. Moja córeczka była zachwycona. Jestem pod wrażeniem tej placówki. Jest ona świetnie przystosowana do potrzeb dzieci. Dodatkowo za niewielką opłatą moje dziecko może uczestniczyć w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego.
Małgorzata Frąckowiak
25-09-2014 12:27
Pani Dyrektor wspaniała...
W sumie to dzięki niej placówka jest na tak wysokim poziomie, i działa tak profesjonalnie.
Wg mnie świetna placówka dostosowana do potrzeb dzieci.
Pozdrawiam.
Eliza
23-10-2014 20:22
Początkowo moje dziecko nie chciało tu przychodzić. Na szczęście ten etap minął bardzo szybko i teraz codzienne rozstania przebiegają bez problemów. Wiem, że to przedszkole w pełni zasługuje na wszystkie pozytywne komentarze.
Sara
14-11-2014 14:08
Super sprawa. Bardzo dziękuję za troskliwą opiekę nad moją pociechą. Pani Irenka jest wspaniała kobietą. Ma ona doskonałe podejście do dzieci i potrafi zadbać o super atmosferę.
Wiola
09-12-2014 12:39
Myślałam, że będzie trudniej, lecz dziecko szybko zaaklimatyzowało się w przedszkolu. To w dużej mierze zasługa rodzinnej atmosfery. Do tego placówka jest super wyposażona i proponuje fajne zajęcia i zabawy.
Cela
02-01-2015 13:59
Dużo zalet ma to przedszkole. Współpraca z rodzicami jest naprawdę doskonała. Fajne zajęcia dzięki którym córka świetnie się rozwija.