2. Dolnośląskie
  3. Bielawa

Przedszkole Językowe Europejska Akademia Dziecka

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.

Opinie o: Przedszkole Językowe Europejska Akademia Dziecka

cymess
31-07-2014 08:40
Przedszkole jest jedną wielką porażką. Temperatura w lecie w lokalu przekracza 30'C. Nie wietrzy się pomieszczeń, dzieci prawie nie wychodzą na spacery - a jeśli już to na betonowy plac za przedszkolem. Obiecywane gruszki na wierzbie a tak naprawdę dramat. Wyżywienie pozostawia wiele do życzenia. Podwieczorki za które się płaci to np. 4 cm2 arbuza. Często dzieci pomimo upałów nie dostają pić bo cateringowi brakło. Poza Panią Magdą - uczącą języka angielskiego - jedno wielkie BAGNO. Odradzam komukolwiek styczności z Paniami dyrektorkami które potrafią się zajmowac tylko marketingiem.