2. Lubelskie
  3. Łuków

Pana Tadeusza 7
Łuków

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 170 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2008.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Językowo - Sportowe "Bajkowy Raj" z Oddziałami Integracyjnymi

Ala
09-06-2013 18:55
super przedszkole, sporo zajęć miłe panie
zuzia
13-10-2013 17:47
super przedszkole
Katarzyna Rudnik
27-05-2014 18:15
Mam bardzo dobre doświadczenia z tą placówką, która tak profesjonalnie podchodzi do opieki nawet nad dziećmi chorymi. Zapisałam syna z orzeczeniem, dzięki czemu przedszkole zaoferowało opiekę za darmo. Spotkałam się tutaj z niezwykłą uprzejmością i zrozumieniem. Syn został otoczony miłością również ze strony innych dzieci. Niesamowite ... w szczególności dla niego, ponieważ nie czuje się odtrącony, ani samotny. Placówka jest świetnie urządzona moim zdaniem. Synek czuje się swobodnie i pewnie, a ja mam spokojna jestem o jego bezpieczeństwo.
Nie mam żadnych uwag odnośnie pań, które są tak sympatyczne i tak kompetentne, że naprawdę super. Poza tym mają dobre podejście do dzieci, z tego co zdążyłam zauważyć. Nie faworyzują np. mojego Krzysia zbyt mocno, dzięki czemu inne dzieci nie czują się odepchnięte. Każdy czuje się na równie, więc moim zdaniem placówka jest godna zaufania.
Spełnia moje oczekiwania, również pod względem zajęć jakie są organizowane każdego dnia. Najbardziej cieszę się z prowadzonego języka angielskiego, ponieważ codzienna profesjonalna nauka wpłynęła korzystnie na rozwój mojego dziecka.
Krzyś zna już mnóstwo słówek po angielsku, potrafi się dobrze komunikować.
Ogólnie jest bardzo zadowolony z placówki i z przyjemnością do niej uczęszcza.
Hania G.
29-06-2014 18:52
Miły personel sprawił, że moja córka szybko zaadaptowała się do nowej sytuacji. Dzięki temu spokojnie mogłam wrócić do pracy. Jestem zachwycona różnorodnością i jakością prowadzonych zajęć. Cieszę się, że w ramach przystępnego czesnego moje dziecko uczy się zarówno języka angielskiego, jak i niemieckiego.
Maja
30-08-2014 09:19
O tym przedszkolu mogę mówić w samych superlatywach. Ta placówka spełniła wszystkie moje oczekiwania. Kadra jest tu rewelacyjna a zajęcia interesujące. Nauka języków obcych w tej placówce realizowana jest w sposób przystępny dla dzieci. Czesne w przedszkolu są bardzo atrakcyjne.
Natalia
19-09-2014 09:08
Chcę zarekomendować tę placówkę. Jest ona naprawdę doskonała. Moje dziecko czuje się tutaj fantastycznie, a grupa rówieśnicza jest naprawdę bardzo przyjazna. Kadra ma doskonałe kwalifikacje i jest bardzo troskliwa. Dodatkowo podczas zajęć wykorzystywana jest tablica interaktywna.
Marta
07-10-2014 17:03
Ciekawe imprezy odbywające się w tej placówce to jej niewątpliwy atut. Dodatkowo to przedszkole doskonale przygotuje moje dziecko do nauki w szkole. Języki obce są teraz bardzo ważne a tutaj zajęcia prowadzone są w bardzo przystępny sposób.
Olga
28-10-2014 17:07
Według mnie przedszkole zasługujące jak najbardziej na pozytywną opinię. Dwie panie na grupę dzieci zapewniają doskonałą opiekę. Do tego zajęcia, które pozwalają na rozwój we wszystkich sferach i bezcenna możliwość zabawy z rówieśnikami.
Andżelika M.
16-11-2014 08:59
Nauczycielki w przedszkolu są wykwalifikowane, mają podejście do dzieci i potrafią zorganizować im czas.
Zarówno maluszkom jak i starszakom.
Moje dzieci są zadowolone z pobytu.
Pozdrawiam.
08-12-2014 17:30
Znakomite przedszkole. Sądzę, że oferta zajęć jest tu bardzo urozmaicona. Moje dziecko najbardziej lubi oczywiście zabawy ruchowe lecz angielski i niemiecki to też świetna sprawa.
Justyna M.
12-01-2015 08:22
Przedszkole spełnia moje oczekiwania pod wieloma względami, aczkolwiek najbardziej cieszę się, że moje dziecko ma tutaj tak rodzinną, ciepłą atmosferę, tak fajne i opiekuńcze ciocie.
Jestem spokojna, o moje dziecko, bo wiem, że jest w dobrych rękach.
Sandra
23-01-2015 00:08
Uważam, że przedszkole zasługuje na najwyższą ocenę, ponieważ takiego klimatu, takiej atmosfery i tak bogatego programu nie miałam okazji spotkać w żadnym innym przedszkolu.
Polecam!
Agata
17-02-2015 10:30
Moje dziecko jest w młodszej grupie i jestem zachwycona. Opieka pierwsza klasa! Już na wejściu to przedszkole przypadło mi do gustu, a po takim czasie mogę je ocenić bardzo pozytywnie! Polecam wszystkim rodzicom bardzo gorąco!