2. Wielkopolskie
  3. Swarzędz

Niepubliczne Przedszkole Tygryski

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Swarzędzka 33-35
Gruszczyn

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Tygryski

29-05-2014 12:54
Moje dziecko nie miało tam właściwej opieki panie
- krzyczą
- dziecko przychodzi głodne
- mały plac zabaw
- bardzo duża rotacja personelu
- mało zabawek
- nie ma zajęć dodatkowych
- właściciel sprytnie wyciąga sporą kasę od rodziców
Ja wypisałam moją córkę i przeniosłam do Przedszkola w Zielińcu, który polecam.
Sylwia
08-09-2014 14:37
Moja Malutka codziennie wraca z Przedszkola z uśmiechniętą buzią. Uwielbia zabawy w sali i na powietrzu. Nie wiem skąd ta negatywna opinia.
Natalia
12-09-2014 14:22
Nie polecamy tego przedszkola
Dziecko było nawet zadowolone ale właściciel p.Magda nieźle sobie pogrywa z personelem i rodzicami.
Moje dziecko już tam nie chodzi do przedszkola chodź nieźle się zapowiadało. Przyciągnęło nas to przedszkole bo było nowe i blisko nas. To tyle na plus. Niestety minusów jest więcej min. cena czesnego, koszt obiadów (jak się dowiedziałam - pieniądze, które miały być na jedzonko najpierw pokrywały wynagrodzenie kucharki). Mało zabawek, brak szacunku do rodzica przez właścicielkę. Sen dzieci to jedno wielkie nieporozumienie. (mała sala i wszystkie dzieci Przedszkole i żłobek).
Panie są maksymalnie wykorzystywane (robią wszystko), nie ma osoby do sprzątania. Na sali jest tak naprawdę 1 Pani bo druga musi np. myć toalety.
TO JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE
Drodzy rodzice nie dajcie się zwieść ładnemu uśmiechu Właścicielki Przedszkola
Magda
24-09-2014 14:49
Niestety ja też mam podobne wrażenia co do tego przedszkola. Panie robią WSZYSTKO ja nawet widziałam jak sprzątają WC. A gdzie czas na przytulanie naszych Dzieci??
Szkoda bo jest całkiem blisko.
Właścicielkę mimo miłego uśmiechu odbieram negatywnie - brak z jej strony indywidualnego podejścia.
Karolina
28-10-2014 07:52
Tak, jak również nie byłam zadowolona z tego przedszkola. Ala moje dziecko jest już w innym - publicznym i mimo zapewnień właścicielki, że dzieci będą miały rodzinną atmosferę, małe grupy i takie tam ... nic nie się sprawdziło. Przykro mi p. Magdo ale "Nie wszystko piękne, co się świeci".
Katarzyna
12-12-2014 15:40
A ja polecam!
Po prawie trzech miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że jestem zadowolona. Mój syn bardzo chętnie przychodzi do przedszkola. Dzieci mają ciekawe zajęcia artystyczne, językowe oraz sportowe. Z zajęć dodatkowych są: ceramika, taniec oraz rytmika. Grupy są małe- w obu jest 10. dzieci. Odnosząc się do wpisów powyżej każda grupa ma dwie nauczycielki. Nigdy nie widziałam żeby któraś z nich sprzątała, bo w przedszkolu jest sprzątaczka. Plac zabaw jest duży, ale niestety położony od strony ulicy. Moje dziecko bardzo lubi jedzonko w przedszkolu, a koszt nie jest wygórowany (10 zł za 4 posiłki dziennie). Kucharka sama piecze ciasto na podwieczorki.
Oczywiście jeśli ktoś lubi szukać dziury w całym to do wszystkiego może się przyczepić:)
Kasia
02-12-2016 13:42
Jestem bardzo rozczarowana.
Rotacja personelu jest zatrważająca!!!! Panie tak szybko się zmieniają, że już ich nawet nie rozpoznaje.
Jedzenie karygodnej jakości.
Nie polecam
Aga
08-02-2017 20:46
Odradzam zdecydowanie. Dzieci naraża się na ciągły stres w związku z częstymi zmianami nauczycieli/opiekunów. Kiedy miałam do czynienia z tą placówką Panie faktycznie robiły wszystko (dbały o czystość wc, zmywały po posiłkach, zamiatały i myły podłogi). Negatywnie odbieram podejście do prowadzenia tej placówki np. posiłki, które były dość skromne. Uśmiech Dyrekcji odbieram jako nieszczery.
Magdalena
08-06-2020 13:49
Mój syn chodzi do przedszkola już rok i ja jestem z niego zadowolona. Mały zawsze wraca zadowolony, nigdy nie skarżył się na Panie opiekunki i zawsze chętnie opowiada co robili w ciągu dnia i co było na obiadek. My na ten moment byśmy nie zmienili tego przedszkola na inne.
22-12-2020 11:51
ja jak najbardziej polecam, córka chodzi do przedszkola już drygi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie przedszkolanki są cudowne bardzo opiekuńcze.
Amelia
14-01-2021 09:31
Fantastyczna placówka!
Daria
17-02-2021 12:55
mój syn chodzi do tego przedszkola już drugi rok i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z opieki nad nim.
Barbara W
23-03-2021 13:13
Moim dzieciom bardzo się podoba w tym przedszkolu, czują się tam naprawdę bezpiecznie. To dlatego że Panie przedszkolanki bardzo dbają o aklimatyzację nowych dzieci w grupie, są bardzo wyrozumiałe. W aklimatyzacji moich dzieci pomogły też bardzo fajnie prowadzone zajęcia sportowe😊🏋.
Damian
15-04-2021 12:11
To przedszkole to najlepszy wybór! Jesteśmy z narzeczoną bardzo zadowoleni, nasz Kubuś jest pod dobrą opieką. Uwielbia jeść tutejsze obiadki, a weekendy pyta się, kiedy znowu idziemy do przedszkola ;)
Zuzanna
01-02-2024 16:35
Nie polecam ! Dyrektorka mało znająca się na rzeczy jak i właścicielka. To, że w tym przedszkolu nie zdążyła się jeszcze tragedia to cud. Studzienki kanalizacyjne były niezabezpieczone !!! N pałacu zabaw jest ich chyba 3 lub 4. SKANDAL!